Додаткові послуги

Вид збору Вартість (включаючи ПДВ)
СМС послуга 20 грн.
Послуга заповнення Візової анкети 75 грн.
Кур’єрська доставка (в одну сторону) 100 грн.
Фотокабіна (4 фотокартки) 50 грн.
Придбання страхового медичного полісу та Грін карти Згідно тарифу
Подача документів у залі підвищеного комфорту Premium Lounge EUR 75 (будь ласка, скористайтесь наступним посиланням, щоб переглянути діючий збір в гривнях).

SMS Послуга (за бажанням)

Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Візовий Сервіс Центр вважає своєю перевагою запропонувати новітню сучасну SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.


При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви на різних стадіях розгляду. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові (українська, російська та англійська мови) і гарантує заявникові зручність і впевненість у даній можливості. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.


Ви можете дізнатися про можливість використання даної послуги, яка може бути активована під час подачі візової заяви. Послуга може бути замовлена також і до моменту подачі візової заяви. Для цього, будь ласка, відвідаєте наш веб-сайт і завантажте форму в будь-який зручний для Вас час. Будь ласка, натисніть тут, щоб завантажити SMS заявку.


Будь ласка, прочитайте обмеження відповідальності перед використанням даної послуги.

Послуга заповнення Візових анкет (за бажанням)

Для Вашої зручності, Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет. Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

Послуга кур'єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою ТММ в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, ТММ може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації. Для того, щоб замовити кур’єрську доставку після подачі документів, будь ласка, надішліть нам запит на електронну пошту (info@netherlandsvac-ua.com). Перед тим, як скористатись послугою кур’єрської доставки, переконайтеся, що Ваше місто є в переліку міст, куди паспорт може бути відправлений. Натисніть тут, щоб ознайомитись з переліком.

Premium Lounge (за бажанням)

Візовий Сервіс Центр в Києві та Львові радий запропонувати Вам можливість подати візові заяви в залі підвищеного комфорту Premium Lounge.

Переваги залу Premium Lounge:

 • комфортна зала очікування, телебачення, журнали та газети;
 • індивідуальний супровід співробітником Візового центру;
 • доступний WI-FI;
 • інтернет-кіоски з можливістю друкувати та копіювати;
 • чай/кава, безалкогольні напої та частування;
 • спеціалізована інформаційна лінія та електронна пошта;
 • можливість запису на зручну дату для подачі документів;
 • можливість зручної оплати послуг у залі Premium Lounge поза загальними касами.

Заявникам, які скористаються послугою Premium Lounge надається безкоштовно послуга заповнення візової анкети кваліфікованим співробітником Візового Центру, а також можливість сфотографуватися на візову анкету (4 фотографії).

Вартість даної послуги не включає консульський та сервісний збори, а також вартості інших додаткових послуг.

Записатись на подачу документів у залі Premium Lounge Ви можете онлайн або зв’язавшись з нами у Києві:

та Львові:

Зверніть увагу, що подача документів у залі Premium Lounge не гарантує пришвидшений розгляд справи або позитивне рішення щодо Вашої візової заяви.

Інформуємо Вас, що лише заявникам особисто дозволено перебувати у залі Premium Lounge під час подачі документів. Лише батьки (або законні опікуни) можуть супроводжувати неповнолітніх заявників.

Послуга двосторонньої кур'єрської доставки (за бажанням)

Дана послуга доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних та проживають на території України. Перед тим, як скористатись послугою двосторонньої кур’єрської доставки, переконайтеся, що Ваше місто є в переліку міст, звідки паспорт може бути відправлений і куди паспорт може бути доставлений. Натисніть тут, щоб ознайомитись з переліком.

З 23 червня 2015 р. всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів за допомогою кур’єрської служби буде доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

Крок 1:

Попередній запис не потрібен.

Крок 2:

Користуючись послугою кур'єрської служби, вам необхідно зробити один платіж за три види послуг:

 • Візовий збір: скористайтеся сторінкою ТИПИ ВІЗ, оберіть потрібну категорію і знайдіть суму консульського збору;
 • Послуги Візового Центру - 26,20 €, включаючи 20% ПДВ (в гривнях)
 • Послуги кур'єрської служби - 200,00 грн

Оплата здійснюється до відправлення документів і не повертається.


Заявник повинен впевнитись, що вся інформація для оплати консульського збору, послуг та кур'єрської доставки, зазначена нижче, була зазначена чітко та повністю:

 • Назва компанії: ПП ЮСН
 • Реєстраційний номер: 38232886
 • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер», Київ, 01001 Україна.
 • Назва банку: АТ Райффайзен Банк Аваль
 • Розрахунковий рахунок: 26005458688
 • МФО: 380805
 • Призначення платежу: «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення візи в Нідерланди [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Крок 3:

Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних, яку необхідно надіслати з вашими документами. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут.

Крок 4:

Документи необхідно надіслати за адресою: 01001, Київ, Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер», ВЦ Нідерландів

Крок 5:

Час обробки

У Посольстві документи розглядаються протягом 10 календарних днів; доставка документів кур’єрською службою додатково займає від 1 до 5 днів.

Медичний страховий поліс (за бажанням)

Додатково у Візовому Центрі існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації стосовно оформлення полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.