Додаткові послуги

Вид збору Вартість (включаючи ПДВ)
СМС послуга 30 грн.
Послуга заповнення Візової анкети 75 грн.
Послуга кур'єрської доставки (в одну сторону) 150 грн.
Послуга кур’єрської доставки паспорта після подачі 150 грн.
Фотокабіна (6 фотокарток) 50 грн.
Фотокопіювання документів 2,50 грн.
Придбання страхового медичного полісу та Грін карти Згідно тарифу

SMS Послуга (за бажанням)

Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Візовий Сервіс Центр вважає своєю перевагою запропонувати SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви на різних стадіях розгляду. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові (українська, російська та англійська мови) і гарантує заявникові зручність і впевненість у даній можливості. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.

Ви можете дізнатися про можливість використання даної послуги, яка може бути активована під час подачі візової заяви. Послуга не може бути замовлена також і до моменту подачі візової заяви.

Умови замовлення: у Візовому Центрі під час подачі документів

Послуга заповнення Візових анкет (за бажанням)

Для Вашої зручності, Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет. Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

Умови замовлення: у Візовому Центрі під час подачі документів

Послуга кур'єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою ТММ в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, ТММ може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Умови замовлення: у Візовому Центрі під час подачі документів

Послуга кур’єрської доставки паспорта після подачі (за бажанням)

Якщо Ви вже подали документи, Ви все ще можете замовити послугу доставки Вашого паспорта навіть після подачі.

Для того, щоб замовити кур’єрську доставку після подачі документів Ви можете надіслати нам запит на електронну пошту (info@netherlandsvac-ua.com), зателефонувати до нашого колл-центру за телефоном +38 044 391 35 80 або +38 050 419 30 17 з 09.00 до 17.00 в робочий день або натисніть тут.

Цю послугу може замовити виключно заявник особисто. Заявки від представників прийняті не будуть.

Перед тим, як скористатись послугою кур’єрської доставки, переконайтеся, що Ваше місто є в переліку міст, куди паспорт може бути відправлений. Натисніть тут, щоб ознайомитись з переліком.

Будь ласка, здійсніть оплату кур’єрської доставки у розмірі 100 грн. за вказаними нижче реквізитами та надішліть скановану копію або фото квитанції на електронну пошту Візового Центру info@netherlandsvac-ua.com.

 • Назва компанії: ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
 • Реєстраційний номер: 34796531
 • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, Київ, 01001 Україна.
 • Назва банку: ПАТ КредоБанк
 • Розрахунковий рахунок: 26009031004161
 • МФО: 325365
 • Призначення платежу: «За кур’єрську доставку щодо оформлення візи в Нідерланди [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Увага: щоб оплатити послугу, заявник може звернутися до будь-якого банку або скористатись послугою онлайн банкінгу.

Умови замовлення: через електронну пошту або кол-центр

Послуга двосторонньої кур'єрської доставки (за бажанням)

Дана послуга доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних та проживають на території України. Перед тим, як скористатись послугою двосторонньої кур’єрської доставки, переконайтеся, що Ваше місто є в переліку міст, звідки паспорт може бути відправлений і куди паспорт може бути доставлений. Натисніть тут, щоб ознайомитись з переліком.

З 23 червня 2015 р. всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів за допомогою кур’єрської служби буде доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

Крок 1:

Попередній запис не потрібен.

Крок 2:

Користуючись послугою кур'єрської служби, вам необхідно зробити один платіж за три види послуг:

 • Візовий збір: скористайтеся сторінкою ТИПИ ВІЗ, оберіть потрібну категорію і знайдіть суму консульського збору;
 • Послуги Візового Центру - 26,20 €, включаючи 20% ПДВ (в гривнях)
 • Послуги кур'єрської служби - 300,00 грн

Оплата здійснюється до відправлення документів і не повертається.


Заявник повинен впевнитись, що вся інформація для оплати консульського збору, послуг та кур'єрської доставки, зазначена нижче, була зазначена чітко та повністю:

 • Назва компанії: ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
 • Реєстраційний номер: 34796531
 • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, Київ, 01001 Україна.
 • Назва банку: ПАТ КредоБанк
 • Розрахунковий рахунок: 26009031004161
 • МФО: 325365
 • Призначення платежу: «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення візи в Нідерланди [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Крок 3:

Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних, яку необхідно надіслати з вашими документами. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут.

Крок 4:

Документи необхідно надіслати за адресою: 01001, Київ, Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, ВЦ Нідерландів

Крок 5:

Час обробки

У Посольстві документи розглядаються протягом 10 календарних днів; доставка документів кур’єрською службою додатково займає від 1 до 5 днів.

Фотокопіювання документів (за бажанням)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати ц співробітника Візового Центру під час подачі документів. Вартість складає 2,50 грн за сторінку.

Медичний страховий поліс (за бажанням)

Додатково у Візовому Центрі існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації стосовно оформлення полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.