ВІЗОВІ ЗБОРИ

Консульський збір за розгляд візової заяви з метою відвідання Королівства Нідерландів (Європейська частина)

Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян України, Вірменії Республіки Молдова, Російської Федерації, Грузії, колишньої Югославської республіки Македонії, Албанії, Чорногорії, Сербії, Боснії та Герцеговини Консульський збір за оформлення візи в гривнях для громадян України, Вірменії, Республіки Молдова, Російської Федерації, Грузії, колишньої Югославської республіки Македонії, Албанії, Чорногорії, Сербії, Боснії та Герцеговини Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян інших країн Консульський збір за оформлення візи в гривнях для громадян інших країн
35 1060 60 1820

Консульський збір за розгляд візової заяви з метою відвідання Королівства Нідерландів (Карибська частина)

Всі заявники, окрім дітей до 6 років, незалежно від громадянства, сплачують консульський збір при подачі документів на карибську візу, в розмірі 35 €.

Сервісні збори

Вид збору Вартість (включаючи 20 % ПДВ) Примітки
Сервісний збір за особу Сума сервісного збору 800 гривень (26,20 євро) дійсна з 25 по 29 червня 2018. Оплачується в національній валюті (гривня) за кожну подану заяву
Кур’єрська доставка 150 гривень Послуга на вибір заявника
СМС послуга 30 гривень Послуга на вибір заявника
Фотокопіювання документів 2,50 гривень Послуга на вибір заявника
Послуга заповнення візової анкети 75 гривень Послуга на вибір заявника

Примітка:
Всі вищезазначені збори поверненню не підлягають і оплачуються готівкою в національній валюті (гривня) в касі Візового Центру.
Вартість збору може змінюватися без попередження.

Для отримання інформації про категорії громадян України, які звільняються від сплати консульського збору, натисніть тут.

Щоб ознайомитись з Угодою про Спрощення Візового Режиму між Україною и ЄС, натисніть тут.