Top Button

Додаткові послуги

 • СМС – повідомлення
  30 ГРН

  Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити СМС-повідомлення, за допомогою якого Ви зможете отримати інформацію про стан Вашого паспорта без необхідності перевіряти самостійно на сайті або особисто у ППВА. Кошт послуги – 30 гривень (разом з ПДВ). Послугу СМС також можна оплатити в банку підчас здійснення оплати за послуги ППВА перед подачею документів.

  Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону та адресу електронної пошти під час замовлення послуги, в інакшому випадку повідомлення може бути не доставлене.

  Ознайомтеся з інформацією про обмеження відповідальності перед замовленням цієї послуги.

  Умови бронювання : безпосередньо у ППВА

 • Послуга кур’єрської доставки паспорта
  150 ГРН

  Ви можете замовити доставку Вашого паспорта за бажаною адресою під час подачі документів. Наш персонал запише всі необхідні для цього дані, тож Ваш паспорт буде надіслано кур’єрською службою ТММ.  Зауважте, що надання будь-яких помилкових даних може спричинити затримку в доставці або унеможливить її. Персонал ППВА надасть усю необхідну додаткову інформацію з приводу цією послуги на Ваш запит.

  Щоб ознайомитися зі списком міст, куди доставка можлива – Натисніть тут,

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА    

 • Послуга кур’єрської доставки паспорта після подачі
  150 ГРН

  Якщо Ви вже подали документи, Ви все ще можете замовити послугу доставки Вашого паспорта навіть після подачі. Для цього, замовте послугу онлайн або зателефонуйте до нашого колл-центру за номерами +38 044 5955151 / +38 032 298 44 10 / +38 032 2424564 / +38 050 4193010 / +38 067 3430480 / +38 093 1755503 з понеділка до п’ятниці з 08:00 до 22:00.

  Щоб ознайомитися зі списком міст, куди доставка можлива – Натисніть тут,

  Цю послугу може замовити виключно заявник особисто. Заявки від представників прийняті не будуть. Звертаємо Вашу увагу, що у випадку замовлення послуги кур’єрської доставки після подачі документів, Ви можете здійснити оплату не лише відвідавши будь-яке відділення банку особисто, але й за допомогою системи онлайн-банкінгу Вашого банку, вказавши усі необхідні реквізити розміщені на нашому сайті. Щоб отримати реквізити до оплати – натисніть тут.
  Увага: щоб оплатити послугу, заявник може звернутися до будь-якого банку.

  Умови бронювання : у колл-центрі або онлайн

 • Фото-послуги
  50 ГРН

  Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни безпосередньо в приміщенні ППВА: оберіть найкращий варіант фото і роздрукуйте ті, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні, а готові фото будуть надруковані протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти. Кошт послуги – 50 гривень за 4 фото.

  Умови бронювання : безпосередньо у ППВА

 • Послуги копіювання
  безкоштовно

  безкоштовно

 • Медичний страховий поліс
  -

  Ви маєте можливість придбати страховий медичний поліс для подорожей закордон безпосередньо у ППВА. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні ППВА.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА

  Важлива інформація:

  • Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.
  • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
  • Ціна додаткових послуг вказана із урахуванням ПДВ 20%.