Top Button

Додаткові послуги

 • Заповнення візової анкети
  75 грн.

  Заощаджуйте свій час, довіривши заповнення Вашої візової анкети професійним працівникам у Пункті прийому візових анкет.

  Під час подачі документів на візу до Польщі або подачі заяви на видачу дозволу місцевого прикордонного руху скористайтеся послугою заповнення Вашої візової анкети безпосередньо в Пункті прийому візових анкет на вікні подачі документів. Менеджер ППВА, який буде приймати у Вас документи, професійно, якісно та швидко заповнить формуляр візової анкети замість Вас. Дана послуга буде Вам надана в день подачі документів в ППВА. Повністю заповнена в електронному форматі анкета з вашими даними буде роздрукована і долучена до загального пакету документів для подальшої передачі на розгляд до консульської установи.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

  Замовлення послуги є цілком добровільним і ніяким чином не впливає на спосіб прийняття та обробки візової заяви.

 • Медичний страховий поліс
  -

  Ви маєте можливість придбати страховий медичний поліс для подорожей закордон:

  • безпосередньо на місці в ППВА. Для отримання додаткової інформації з цього питання та вартості, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії безпосередньо в приміщенні ППВА. Страхова компанія PZU, яка знаходиться на території ППВА гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Детальніше - тут ;
   або
  • онлайн, заповнивши форму та оплативши за страховий поліс онлайн за допомогою банківської картки. Страховий поліс буде видано після здійснення оплати онлайн та надіслано на вказаний Вами e-mali. Отриманий страховий поліс повинен бути попередньо Вами роздрукований та долучений до пакету документів. Щоб скористатися цією опцією, натисніть тут
  • Купівля страхового полісу в тій страховій компанії , яка не входить до фінансової групи зі спільним капіталом, зареєстрованою у країнах-членах ЄС, може призвести до необхідності надання додаткових документів, що підтверджують надійність страхової компанії.
 • СМС – повідомлення
  40 грн.

  Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити СМС-повідомлення, за допомогою якого Ви зможете отримати інформацію про стан Вашого паспорта без необхідності перевіряти самостійно на сайті або особисто у ППВА. Кошт послуги – 40 гривень (разом з ПДВ). Послугу СМС також можна оплатити в банку підчас здійснення оплати за послуги ППВА перед подачею документів.

  Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону та адресу електронної пошти під час замовлення послуги, в інакшому випадку повідомлення може бути не доставлене.

  Ознайомтеся з інформацією про обмеження відповідальності перед замовленням цієї послуги.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

  Замовлення послуги є цілком добровільним і ніяким чином не впливає на спосіб прийняття та обробки візової заяви.

 • Послуга кур’єрської доставки паспорта
  175 грн. / 150 грн.

  Під час подачі документів Ви можете замовити доставку Вашого паспорта на бажану адресу або на відділення кур’єрської компаніі «Ін-Тайм». Вартість послуги – 175 грн.

  При отриманні документів безпосередньо у відділенні кур’єрської компаніі «Ін-Тайм» вартість послуги становитиме 150 грн.

  Наш персонал запише всі необхідні для цього дані, тож Ваш паспорт буде надіслано кур’єрською службою. Зауважте, що надання будь-яких помилкових даних може спричинити затримку в доставці або унеможливить її. Персонал ППВА надасть усю необхідну додаткову інформацію з приводу цією послуги на Ваш запит.

  Адресна доставка здійснюється до будь-якого населеного пункту на території України, окрім зони АТО та зони 40 км від лінії розмежування (виключення: доставка здійснюється до Маріуполя та Дружківки).

  Щоб ознайомитися зі списком міст, в яких знаходяться відділення кур’єрської служби «Ін-Тайм», натисніть тут.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

  Термін доставки паспортів кур'єрською службою «Ін-Тайм» може займати від 1 до 5 днів, в залежності від пункту доставки. Для отримання більш детальної інформації про умови доставки можна на сайті кур'єрської служби www.intime.ua

  Перевірити статус доставки Вашого документу кур’єрською службою за номером накладної можна:

  - на інфо-лінії «Ін-Тайм» 0 800 300 911 (безкоштовно по Україні щодня з 08:00 до 21:00)

  - на веб-сайті «Ін-Тайм» за посиланням https://intime.ua/ua-tracking

  не раніше, ніж на наступний день після:

  - отримання Вами смс-повідомлення про те, що паспорт передано кур’єру (якщо Ви замовили дану послугу в ППВА), або

  - за посиланням перевірки статусу готовності Вашої заявки буде відображатися статус готовності Вашого паспорта, як переданого кур’єру.

  Замовлення послуги є цілком добровільним і ніяким чином не впливає на спосіб прийняття та обробки візової заяви.

 • Фото-послуги
  50 грн.

  Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни безпосередньо в приміщенні ППВА: оберіть найкращий варіант фото і роздрукуйте ті, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні, а готові фото будуть надруковані протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти. Кошт послуги – 50 гривень за 4 фото.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

 • Послуги копіювання
  2 грн. 50 коп. за копію

  2 грн. 50 коп. за копію

Важлива інформація:

 • Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.
 • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
 • Ціна додаткових послуг вказана із урахуванням ПДВ 20%.