Top Button

Візові збори та оплати за послуги ППВА

Візовий збір за розгляд заявки на отриманні візи Шенген*

Після подачі документів у віконці в ППВА, необхідно сплатити наступні збори:

тип візи Громадяни України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії**, Македонії, Молдови***, Сербії, Чорногорії громадяни інших країн
Шенгенська віза 35 Євро 60 Євро

*Заявники, які подають документи до ППВА, які знаходяться у таких містах, як Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Чернівці – мають здійснювати оплату візового збору в день подачі документів у відділеннях Кредо банку поза ППВА. Картка з адресою та мапою найближчого від ППВА відділення Кредо банку, а також деталі по оплаті будуть надані Вам безпосередньо в ППВА.

** громадяни Грузії, які мають біометричні паспорти, можуть подорожувати до країн- учасниць Шенгенської угоди без візи.

*** громадяни Молдови, які мають біометричні паспорти, можуть подорожувати до країн- учасниць Шенгенської угоди без візи.

У виняткових ситуаціях та після надання відповідних доказів заявником, Генеральне Консульство Польщі може прийняти рішення про прискорений розгляд візової заявки. У такому випадку оплата становить 70 Євро.

Даною можливістю можуть скористатися лише ті заявники, які зареєстровані поза областю, в якій знаходиться дипломатична установа, до якої подаються документи на візу, але згідно територіальної приналежності (напр., до Консульського відділу Посольства РП у м. Києві документи на візу з прискореним розглядом візової заявки можуть подати заявники, які прописані в Кіровоградській, Черкаській, Чернігівській областях, окрім тих, хто прописаний у Київської області).

Щоб отримати інформацію про візову політику, заявників, які звільняються від сплати візового збору, Угоди – натисніть тут.

Щоб знайти більш детальну інформацію про звільнення від сплати Сервісного збору/ Консульського збору натисніть тут

Національна віза тип «Д»

ТИП ВІЗИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ГРОМАДЯНИ ІНШИХ КРАЇН
Національна віза типу «Д» 0 Євро 60 Євро

У виняткових ситуаціях та після надання відповідних доказів заявником, Генеральне Консульство Польщі може прийняти рішення про прискорений розгляд візової заявки. У такому випадку оплата становить 30 Євро для громадян України та 90 Євро для громадян Російської Федерації..

Дозвіл на Місцевий прикордонний рух

ТИП ЗАЯВКИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ
МПР 20 Євро

Щоб детальніше ознайомитися з переліком категорії осіб, які звільняються з візової / консульської оплати – натисніть тут

Оплати за послуги ППВА

Вид збору Вартість Примітка
Сервісний збір за особу* 15€ / 475 грн. Включно з 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Сервісний збір за особу (картка МПР)* 5 € / 160 грн. Включно з 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Заповнення візової анкети (включаючи ПДВ) 75 грн. Додаткова послуга
Кур’єрська доставка (включаючи ПДВ):

- стандартна доставка

(на вказану адресу або на адресу офісу Ін-Тайм);

- отримання документів в офісі Ін-Тайм.
175 грн.

150 грн.
Додаткова послуга
Фотопослуга (включаючи ПДВ) 50 грн. Додаткова послуга
Послуга медичного страхування Оплата згідно з тарифами страхової компанії Додаткова послуга
Фотокопіювання (включаючи ПДВ) 2 грн. 50 коп. за копію Додаткова послуга
СМС (включаючи ПДВ) 40 грн. Додаткова послуга

Важлива інформація:

Сервісний збір оплачується за кожну візову заяву. Додаткові послуги надаються за Вашим бажанням і не впливають на рішення Консульства щодо Вашої візової заяви.

Візовий збір має бути сплачений тільки готівкою в Євро у касі Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі або у касі відповідного банку. У випадку відсутності Євро під час оплати, є можливість обміняти Гривні на Євро у касі в ППВА або в банку. Задля зручності, будь ласка, впевніться, що маєте відповідну суму для оплати візового та сервісного збору.

Сервісний збір має бути сплачений тільки готівкою в Гривні. Курс валют і сума візового збору можуть змінюватися в залежності від рішення Національного Банку України. Під час оплати додатково необхідно сплатити комісію за послуги банку.

Незалежно від прийнятого рішення щодо поданої візової заяви, візовий збір не повертається у зв’язку з тим, що його оплата пов’язана з розглядом справи. Усі наведені вище сервісні збори також не повертаються без огляду на прийняте рішення.

Сервісні збори можуть бути змінені без попереднього інформування.