Top Button

Навчання

Огляд

НАВЧАННЯ

Ця категорія стосується учнів, студентів, аспірантів, супроводжуючих педагогів, які збираються до Угорщини з метою навчання чи підвищення кваліфікації, у тому числі в рамках програм обміну та іншої навчальної діяльності.

Дана візова категорія передбачає наявність листа від навчального закладу чи організації, яка запрошує на навчання, або довідки від приймаючого університету про зарахування студента.

У разі, якщо заявник подорожує з кимось у кого вже є діюча Шенгенська віза, до пакета документів необхідно додати копію віз усіх подорожуючих.

Заявнику необхідно надати пакет документів, що відповідає вимогам даної категорії.

Ознайомитись з повним пакетом документів для даної візової категорії Ви можете у вкладці «Необхідні документи».

Кому необхідна віза?

Громадянам України необхідно отримати візу для подорожі до Угорщини.

Громадянам країн, що мають візовий режим з країнами Шенгенської зони.

Прийміть до уваги, що дія Шенгенської візи обмежує перебування у країнах Шенгенської зони не більше 90 днів за кожні півроку з дати першої подорожі.

Члени родини громадян ЄЕП, учасники офіційних делегацій та власники дипломатичних паспортів для отримання візи повинні звернутись безпосередньо до Посольства Угорщини в місті Києві.

З метою отримання національної візи (D) Вам необхідно звернутись безпосередньо до Посольства Угорщини в місті Києві.

Як можна подати документи?

Для даної візової категорії заявники можуть подавати документи:

 • індивідуально;
 • за близьких родичів (тільки при наявності документа, що підтверджує родинний зв'язок). У даному випадку доручення оформлювати не потрібно;
 • за нотаріальним дорученням;
 • за дорученням від організації чи закладу, що направляє особу на навчання. Доручення має бути оформлене на фірмовому бланку організації з печаткою і підписом керівника.
  Прийміть до уваги, що в дорученні має бути вказана наступна інформація:

  • назва організації, яка направляє особу на навчання;
  • прізвище, ім’я, по-батькові та посада особи, якій доручено подати документи у Візовому Центрі;
  • прізвище, ім’я, дата народження особи, що направляється в Угорщину, номер діючого закордонного паспорту, який буде надаватись для відкриття візи.

Подача документів для дітей

У разі подачі документів дітей, до пакету необхідно додати наступні документи:

 • у разі, коли дитина подорожує без батьків або з одним з них, нотаріально завірена заява від одного з батьків, хто не супроводжує дитину в подорожі. В заяві може також бути вказана інформація про фінансування подорожі;
 • довідка з навчального закладу;
 • копія Свідоцтва про народження.

Громадяни країн, з якими не була підписана Угода про спрощений режим*, повинні подавати документи особисто.

УВАГА! При подачі пакету документів довіреною особою, анкета на отримання Шенгенської візи має бути підписана двічі особисто заявником. Без підписів анкета не буде прийнята до розгляду.

* Угода про спрощення візового режиму між ЄС та Україною, Росією, Грузією, Молдовою, Вірменією, Азербайджаном, Сербією, Чорногорією, Албанією, Македонією, Боснією та Герцеговиною.

Візовий та сервісний збори

ВІЗОВИЙ ЗБІР

Візовий збір в євро для громадян таких
країн як: Україна, Росія, Молдова,
Вірменія, Грузія, Азербайджан, а також Боснія і
Герцеговина, Чорногорія, Албанія, Сербія і Македонія
при відсутності біометричних паспортів
Візовий збір в євро для громадян інших країн
35 Євро 60 Євро

Договір про спрощення візового режиму між ЄС та Україною, Росією, Сербією, Чорногорією, Боснією та Герцеговиною, Македонією, Албанією, Азербайджаном, Вірменією, Грузією та Молдовою визначає суму консульського збору.
Для інших національностей, суму консульського збору визначає Візовий Кодекс з ЄС.

Прийміть також до уваги, що громадяни усіх країн, з якими не була підписана угода про спрощення візового режиму, повинні подавати документи власноруч.

Сума консульського збору не підлягає поверненню незалежно від прийнятого рішення.

СЕРВІСНИЙ ЗБІР ТА ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ

Усім заявникам необхідно сплатити сервісний збір Візового Центру. Сервісний збір сплачується в касі Візового Центру в національній валюті. Інформація, щодо суми збору та вартості інших послуг, знаходиться на головній сторінці у розділі “Візовий Та Сервісний Збори”.

Необхідні документи

Заявнику рекомендовано надавати всі документи в оригіналі. Додаткові документи можуть надаватися за вимогою. У випадку, якщо заявник не може надати до Візового Центру оригінали документів, слід подати копії документів, а оригінали пред’явити у Візовому Центрі при подачі документів.

Зауважте, що згідно українського законодавства усі заявники повинні роздрукувати та власноруч підписати Згоду на обробку персональних даних

Перелік необхідних документів доступний у форматі Чек Листа.

Страхові поліси для подорожі до країн Шенгенської угоди повинні бути пред’явлені у Візовому Центрі в оригіналі видані акредитованими страховими компаніями зі списку.

Також зауважте, що заповнені від руки страхові поліси не приймаються. Тільки друковані.

Увага! Для клієнтів ПриатБанку можливо подавати копію, роздруковану з Приват24, без необхідності ставити мокру печатку та підпис банку.

Вимоги до фотографій

Фотокартка, що подається разом із заявою на отримання візи, повинна відповідати наступним вимогам:

 • Повинна бути актуальною (зробленою максимум 6 місяців тому)
 • Повинна бути кольоровою, надрукованою на звичайному папері для фотографій
 • Повинна бути розміром 3,5 × 4, 5 см
 • Розмір обличчя на фотографії повинен становити 70-80% від загального розміру фотографії
 • Обличчя на фотографії повинно бути видно повністю (обличчя повинно займати 30-36 мм від підборіддя до маківки)
 • Обличчя на фото повинне бути добре освітлене
 • Фото повинно бути зроблене без окулярів
 • Фото повинно бути зроблене без головного убору або інших предметів, що
  прикривають голову, окрім головних уборів, які носяться з релігійних міркувань
 • Рот на фотокартці повинен бути повністю закритий

Термін розгляду

Відповідно до договору про спрощення візового режиму між ЄС та Україною, Росією, Грузією, Молдовою, Арменією, Азербайджаном, Сербією, Чорногорією, Албанією, Македонією, Боснією та Герцеговиною звичайний період розгляду документів на отримання візи типу С для громадян відповідних країн становить від 15 календарних днів.

Для громадян тих країн, на які не розповсюджується дія даного договору, розгляд документів триває в середньому 15календарних днів.

Заявникам рекомендовано подавати заяву на отримання візи за 3-4 тижні до запланованої дати подорожі. Будь ласка зауважте, що прийом документів ведеться лише за попереднім записом. Інформацію щодо запису Ви можете знайти за наступним посиланням.

Будь ласка, зауважте, що можливо Вам необхідно буде з'явитися особисто до Посольства Угорщини в Києві для проходження співбесіди до того, як буде прийняте рішення щодо надання візи. Посольство зберігає право запиту додаткових документів під час розгляду заяви. Ми рекомендуємо ретельно ознайомитися з інформацією на сайті, оскільки це допоможе підготувати документи якнайкраще і зменшить ймовірність надання неповного пакету документів та затримки у розгляді заяви.

ВІЗОВІ АНКЕТИ

Анкети, наведені нижче, повинні бути повністю заповнені (лише англійською або угорською мовами) і підписані особисто заявником.

Будь ласка, зверніть увагу, що анкета на отримання Шенгенської візи повинна бути підписана двічі. Анкети на отримання візи з одним підписом не будуть прийняті до розгляду.
Нова анкета на отримання візи може бути завантажена і роздрукована за посиланням, що зазначенe нижче. Анкети також можна отримати у Візовому центрі (безкоштовно).

Ви можете роздрукувати анкету для заповнення від руки за наступним посиланнями.

А також Ви можете заповнити анкету в електронному вигляді, роздрукувати.

Зауважте, що тільки заявник може підписувати анкету. У разі подачі неповнолітніх дітей, підписати анкету повинен один з батьків або опікунів.

Приклад заповнення візової анкети Ви можете знайти тут.

Також Ви можете скористатись послугою заповнення анкети у Візовому Центрі. Наші співробітникі заповнять анкету за Вас.