top button

Додаткові послуги

Огляд

Додаткові послуги, що представлено на цій сторінці, надаються Візовим Центром. Зазначена вартість додається до сервісного збору. Ці додаткові послуги можна замовити у Візовому Центрі під час подачі документів.

Мобільна Біометрія:

Візовий Центр пропонує економічну та ефективну послугу мобільної біометрії за ціною, вказаною в таблиці нижче. Ціни у наведеній нижче таблиці не включають консульський збір, сервісний збір і транспортні витрати.

Заявник може замовити послугу мобільної біометрії для себе, сім'ї або групи, що зробить послугу більш економічно ефективною для заявників. Збір за відповідну послугу можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком і в національній валюті (гривня).

No. Умови бронювання Ціна
1. Послуга мобільної біометрії за 1 заявника 4670,00 грн. (еквівалент 150 євро)
2. Послуга мобільної біометрії за 2 години 5910,00 грн. (еквівалент 190 євро)
3. Послуга мобільної біометрії за 4 години 11825,00 грн. (еквівалент 380 євро)
4. Послуга мобільної біометрії за 6 годин 17735,00 грн. (еквівалент 570 євро)
5. Послуга мобільної біометрії за 8 годин 23650,00 грн. (еквівалент 760 євро)

Збір за відповідну послугу можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком в національній валюті (гривня). Тарифи вказано з урахуванням ПДВ 20%

Для бронювання послуги зверніться на електронну адресу mobilebiometrics-ukr@vfshelpline.com, зателефонуйте до контакт центру +380442245767 або натисніть тут. Під час бронювання послуги заявники мають повідомити наступні дані: прізвище, ім’я, контактний номер телефону, адресу і дату зняття біометричних даних. Підтвердження бронювання відбувається протягом 1 робочої доби.

Примітка: варіанти бронювання з 2 по 5 можуть бути обрані для декількох осіб відповідно до кількості заявників що подають документи на отримання візи до Литви.

Заповнення візової анкети (75 гривень за одну анкету)

Візові Центри Посольства Литви в Україні пропонують послугу заповнення візової анкети. Заявники можуть скористатися цією послугою в одному з Візових Центрів. Вартість послуги складає 75 гривень за одну анкету. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої заявником, в електронну форму та роздрукує її.

Вартість послуги заповнення візової анкети у розмірі 75 гривень є значно нижчою за вартість даної послуги у туристичних агенціях та компаніях. Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням заявника та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи. Візовий Центр не несе відповідальності за прийняте Посольством рішення.

Кур’єрська доставка (150 гривень за кожну заяву)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити доставку Вашого паспорту за вказаною адресою. Співробітники Візового Центру запишуть з Ваших слів необхідну адресу, та Ваш паспорт буде доставлено кур’єрською службою TMM.

Ви також маєте змогу замовити кур’єрську доставку після подачі документів. Для цього напишіть на нашу електронну адресу info@lithuaniavac-ua.com або натисніть тут.

Копіювання документів (2,50 гривень за сторінку)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати ц співробітника Візового Центру під час подачі документів.

СМС-повідомлення (безкоштовно)

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити СМС-повідомлення. Якщо Ви замовите дану послугу, Ви отримаєте СМС-повідомлення, що сповістить Вас про можливість отримання паспорту. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів. Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону під час замовлення послуги.

Медичний страховий поліс

Додатково у Візовому Центрі існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Фотопослуга

У Візових Центрах Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни. Ви можете обрати найкращий варіант фотографії та роздрукувати фотокартки, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні. Готові фотографії Ви можете отримати протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти. Номінальна вартість за фотографії паспортного формату (3,5 * 4,5 см) складає 50 гривень.

Важлива інформація:

Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Вашу заяву на отримання візи буде в загальному порядку опрацьовано Консульським відділом Посольства Литви в Києві;

Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням;

Вартість усіх послуг включає 20% ПДВ.