Başvuru Sahiplerine Önemli Uyarı!
VFS Global Vize Başvuru Merkezimiz dışarısında, kapı önünde, ücret karşılığında hizmet sunan kişiler, yetkisiz acentalar ya da tercüme bürolarından hizmet almanızı kesinlikle önermemekteyiz.
Deneyimlerimiz bu kişilerin genellikle yanlış bilgi ve belge sunduğunu göstermiştir.
VFS Global Vize Başvuru Merkezlerinin ve Büyükelçiliklerin bu kişiler, acentalar ve tercüme bürolarıyla hiç bir bağlantısı olmadığı konusunda dikkatli olunmalıdır.


Önemli Haberler Ve Duyurular
  27 Mayıs 2014: 02 Haziran itibariyle, Hollanda Vize Başvuru Merkezlerinde 20 TL karşılığında vize başvuru formu doldurtabilirsiniz.
 
  27 Ocak 2014: 28 Ocak 2014 tarihi itibariyle, Hollanda Başkonsolosluğu kısa süreli vize (Schengen Vizesi) başvurularını İstanbul’daki Altunizade VFS Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla almaktadır.
 
  18 Kasım 2013: 18 Kasım 2013 tarihi itibariyle, Hollanda Büyükelçiliği kısa süreli vize (Schengen Vizesi) başvurularını İzmir, Gaziantep, Antalya ve Bodrum’daki VFS Vize Başvuru Merkezleri aracılığıyla almaktadır.
 
  18 Kasım 2013: 25 Kasım 2013 tarihi itibariyle, Hollanda Başkonsolosluğu kısa süreli vize (Schengen Vizesi) başvurularını Bursa ve Edirne’deki VFS Vize Başvuru Merkezleri aracılığıyla almaktadır.
 
  23 Ekim 2013: 4 Kasım 2013 tarihi itibariyle, Hollanda Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğu kısa süreli vize (Schengen Vizesi) başvurularını Ankara ve İstanbul’daki VFS Vize Başvuru Merkezleri aracılığıyla almaktadır. Bu site, bilmeniz gereken tüm faydalı bilgilerle birlikte, başvurunuzun yapılması ve alınması süreciyle ilgili bilgiler sağlar.