Top Button

تعیین زمان قرار ملاقات

تعیین وقت ملاقات

برای قرار ملاقات ها در VFS Center لطفاً برای رزرو نوبت آنلاین اینجا را کلیک کنید.

لطفا توجه داشته باشید که کلیه عناوین به عنوان اطلاعات شخصی و همچنین گذرنامه و اطلاعات سفر باید پر شود.

تأیید قرار ملاقات به آدرس ایمیل ارائه شده ارسال می شود.

توجه: برای تأیید قرار خود باید مبلغ 2،000،000 IRR پرداخت کنید. هنگامی که به قرار ملاقات خود رجوع کنید و درخواست خود را به طور معتبر در تاریخ و ساعت تعیین شده ارائه می دهید ، این مبلغ به طور کامل به صورت کارت نقدی به شما پس داده می شود. قرارهای رزرو شده قابل کنسل نیستند. متقاضی در صورت عدم حضور و یا به هر دلیلی نتواند پروسه و تحویل مدارک را به طور کامل در تاریخ تعیین شده پردازش کند مجبور است قرار ملاقات جدیدی را تعیین کند .

با این حال ، توجه داشته باشید که شما مجاز به تنظیم دوباره وقت قبلی خود برای دو بار و حداکثر 2 روز کاری قبل از تاریخ برنامه ریزی شده خود هستید (با توجه به در دسترس بودن وقت ها) ، بدون هزینه (در مجموع دو تلاش). هرگونه تغییر بیشتر در تاریخ یا عدم حضور ، به عنوان قرار جدیدی در نظر گرفته می شود ، و در اینصورت هزینه رزرو مجدد قابل پرداخت می باشد و هیچ مبلغی بابت وقت قبلی قابل استرداد نخواهد بود و متقاضیان بدون وقت قبلی معتبر تحت هیچ شرایطی درمرکز در خواست ویزا پذیرفته نخواهند شد.

قرار ملاقات رزرو شده پس از ساعت 14:00 به عنوان قرار ملاقات ,ویزه (prime)در نظر گرفته خواهد شد و مبلغ 30 یورو علاوه بر هزینه های خدمات دریافت خواهد شد.

مهم: فقط در صورت ارائه کلیه اطلاعات مورد نیاز ، قرار ملاقات برای متقاضی ثبت می شود. در صورت از دست رفتن جزئیات ، هیچ قرار ملاقات بدون هیچ گونه اطلاعی به شما رزرو نخواهد شد. به عنوان بخشی از روش درخواست ویزا ، متقاضیان باید داده های اثر انگشت بایومتریک را به همراه عکس دیجیتالی ارائه دهند. اگر بر روی انگشتان خود آسیب دیدگی موقت دارید ، به متقاضیان توصیه می شود قبل از رزرو قرار خود صبر کنید تا جراحات بهبود یابد. حنا در نوک انگشتان همچنین ممکن است به این معنی باشد که ما قادر به دریافت یک تصویر اسکن شده واضح نیستیم و باید قبل از تاریخ قرار ملاقات شما برداشته شود یا محو شود.

قبل از تعیین وقت ، متقاضیان باید مراحل درخواست ویزا موجود در وب سایت را با دقت بخوانند تا درخواست ویزا و مستندات پشتیبانی خود را در مرکز درخواست ویزا ارائه دهند. لطفاً مطمئن شوید که 15 دقیقه قبل از زمان ملاقات خود به مرکز درخواست ویزا می رسید. همراهی متقاضیان در داخل مرکز درخواست ویزا مجاز نیست. تنها استثناهایی که در این مورد وجود دارد ، کودکان زیر 18 سال یا متقاضیانی هستند که به دلایل بهداشتی یا ناتوانی به کمک ویژه ای نیاز دارند.

اگر شما عضوی از یک خانواده هستید ، هر یک از اعضای خانواده باید یک قرار ملاقات شخصی بگیرد. به عنوان مثال ، اگر شما یک خانواده 4 نفره با 2 بزرگسال و 2 فرزند هستید ، باید 4 قرار ملاقات فردی رزرو کنید

سیستم قرار ملاقات VFS با شناخته شده ترین مرورگرها سازگار است.

لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است هنگام ارائه درخواست خود در هر مرکز VFS ، بیش از زمان مقرر که در نامه ملاقات شما ذکر شده است ، طول بکشد. برای متقاضیان یک شماره نوبت در مرکز درخواست صادر می شود و زمان پردازش بستگی به تعداد متقاضیان قبل از شما و پروسه کاری انها در کانتر مربوطه خوهد داشت.

اطلاعات مهم

به اطلاع ما رسیده است که افراد یا نمایندگان / شرکتهای خاصی در تلاشند تا "ملاقات ها" را بفروشند ، وانمود می کنند که برای VFS Global کار می کنند یا از VFS یا حتی سفارتخانه ها مجاز هستند. لطفاً توجه داشته باشید که آنها کلاهبردار هستند ، غیرقانونی عمل می کنند و هیچ کسی مجوز ندارند. این عوامل برای VFS Global کار نمی کنند. لطفاً طعمه این راکت ها نشوید تا پول و حتی اسناد گرانبهای خود را از دست بدهید. اگر کسی از طرف ان ها با شما تماس گرفت یا کسی از شما با او تماس گرفت ، لطفاً بلافاصله موضوع را در info.Austriairan@vfshelpline.com گزارش دهید تا . اطلاعات شما بصورت محرمانه رسیدگی می شود.

وقت قبلی الزامی است.