Top Button

Щиро вітаємо Вас на веб-сайті візових центрів Угорщини в Україні. Усі посилання та інформація на цьому веб-сайті перевірено та затверджено Посольством Угорщини в Україні.

Step 2 Before you decide to apply for a visa please make sure you familiarize yourself with the information on the visa subclass you are applying for. Quick links to information on visa categories and other helpful information including Visa Fee, VFS Service Charge and Processing Time can be found on the Visa Wizard page on this website.

Step 3 Applicants should fill the Visa Application Form corresponding to the visa subclass under which they wish to lodge their application. Applicants can get the visa application form by visiting the nearest Australia Visa Application Centre or by downloading the forms from Applications and Forms.

Important Information Icon
  • До уваги заявників, що планують поїздки до країн Шенгенської зони:

    Починаючи з 11 червня 2017 року заявники, що мають біометричні паспорти не потребують візи для короткострокових поїздок до країн Шенгенської зони. Для того, щоб отримати більш детальну інформацію з цього приводу, відвідайте сайт Посольства Угорщини або відвідайте вебсайт «Відкритої Европи» , який створений Делегацією ЕС в Україні, що має на меті проінформувати громадян України про можливості та зобов'язання безвізового режиму.

    Звертаємо увагу заявників, що згідно з розпорядженням Посольства Угорщини, з 29 травня заяви на візи з біометричними паспортами на розгляд прийматися не будуть.
  • Мобільна біометрія – це зручна послуга, що надається Візовим Центром Угорщини в Україні для подання візових заяв та зняття біометричних даних у зручному для заявників місці. Будь ласка, натисніть тут, щоб отримати більше інформації.
  • Візовий Сервіс Центр в Києві та Львові радий запропонувати Вам можливість подання візових заяв в залі підвищеного комфорту Premium Lounge. Дізнатися більше
  • Увага! Шахрайство на ринку праці. Для більш детальної інформації перейдіть за цим посиланням

Візові анкети

ВІЗОВИЙ ТА СЕРВІСНИЙ ЗБОРИ
Натисніть тут

ПРИЗНАЧИТИ ДАТУ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Schedula an Appointment

Призначити дату подачі для відвідування Візового центру

Натисніть тут

Перевірити стан заяви

Track Your Application

Якщо Ви вже подали документи на розгляд в Візовому центрі, дізнайтеся статус Вашої візової заяви.

Натисніть тут

Візовий Центр Угорщини

Location Icon

Дізнатися де знаходиться найближчий Візовий Центр. Будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини

Будь ласка, зверніть увагу, що починаючи з 01 вересня 2017

Published on 28 July 2017

Будь ласка, зверніть увагу, що починаючи з 28 червня 2017 Візовий Центр Посольства...

Published on 23 June 2017

Дізнатись більше