top button

Що робити після подачі

Після того, як Ви успішно подали документи на отримання візи в одному із Візових Центрів, ми подбаємо про те, щоб проінформувати Вас про кожен етап розгляду Вашої заяви за допомогою безкоштовної SMS-послуги.

Ви також можете особисто перевірити стан Вашої заяви на нашому сайті. Для перевірки стану розгляду заяви, скористайтеся, будь ласка, наступним посиланням.

Третій доступний варіант – уточнити стан розгляду заяви, зателефонувавши до нашого колл-центру. Будьте готові назвати оператору реєстраційний номер Вашої заяви, вказаний на чеку, та дату Вашого народження.


Упевнившись, що паспорт отримано Візовим Центром, Ви можете отримати його особисто або заздалегідь замовити кур’єрську доставку паспорту за обраною адресою.

Якщо Ви бажаєте замовити кур’єрську доставку паспорту, Вам необхідно надіслати письмовий запит на інформаційну пошту Візового Центру: info@lithuaniavac-ua.com та вказати свої ПІБ, реєстраційний номер та адресу, на яку потрібно доставити паспорт. Також необхідно вказати контактний номер телефону, за яким працівники Візового Центру можуть зв’язатися з Вами для уточнення інформації.

Після уточнення інформації в телефонному режимі, Вам будуть надіслані реквізити для оплати послуги. Після отримання підтвердження оплати, паспорт буде надіслано на вказану адресу.

Щоб отримати документи, розглянуті Посольством та передані для отримання в Візовий Центр, Вам необхідно мати при собі громадянський паспорт та чек про сплату консульського збору. Якщо Ви є представником та бажаєте отримати паспорт за заявника, Вам також необхідно мати доручення відповідного зразка.

Неповнолітні особи (молодше 18 років) не можуть подати чи отримати документи без батьків або законних опікунів. Щоб подати чи отримати документи за неповнолітню особу, батькам (опікунам) необхідно надати оригінал свідоцтва про народження дитини чи документи, що підтверджують факт опікунства.

Назад