top button

СПІВРОБІТНИКИ ПІДТВЕРДЖЕНОЇ КОМПАНІЙ СПИСОК З ВИКОРИСТАННЯМ РОБОЧОЇ ДОПОМОГИ

Загальна інформація

Якщо Ви плануєте довше проживати (більше 90 днів на строк до 12 місяців) в Литві, вам необхідно подати заявку на отримання довгострокової національної візи D.

Візові центри приймають документи для таких категорій клієнтів:

- СПІВРОБІТНИКИ ПІДТВЕРДЖЕНОЇ КОМПАНІЙ СПИСОК З ВИКОРИСТАННЯМ РОБОЧОЇ ДОПОМОГИ

У візових центрах в Україні багаторазові візові (D) можуть видаватися тим іноземцям:

 1. хто приїжджає до Литовської Республіки на роботу та має дозвіл на працевлаштування, видане іноземцю Литовською біржею праці під Міністерством соціального забезпечення та праці Литовської Республіки;
 2. хто приїжджає до Литовської Республіки на роботу та має професію, яка включена до списку найбільш затребуваних професій за економічною діяльністю, затвердженої Директором Литовської біржі праці;
 3. який прибуває до Літовської Республіки на сезонну роботу та має ліцензію на сезонну роботу, яка триває довше 90 днів, видана іноземцю Литовською біржею працевлаштування Міністерства соціального забезпечення та праці Литовської Республіки;
 4. хто має розширений дозвіл на сезонну роботу, якщо загальний період працевлаштування перевищує 90 днів, або іноземець, який подав заяву на отримання нового або продовженого дозволу на сезонну роботу;
 5. який зазначений у параграфах 1, 2, 3 та 4, і є громадянином країни, включеної до переліку Постанови Ради (ЄС) № 539/2001 від 15 березня 2001 року з переліком третіх країн, громадяни яких повинні знаходитися в наявність віз при перетині зовнішніх кордонів та тих громадян, громадяни яких звільняються від цієї вимоги (Опубліковане 2004 р. Спеціальне видання, глава 19, том 4, стор. 65), з останніми змінами, внесеними згідно з Регламентом (ЄС) № 2017 / 850 Європейського Парламенту та Ради від 17 травня 2017 р. (О 2017 E 133, стор 1), Додаток II, або країна, до якої національна візова виняткова вимога Литовської Республіки застосовується в односторонньому порядку або відповідно до міжнародної угоди та тим, хто приїжджає до юридичної особи, включеної до списку затверджених суб'єктів;

Списокзатвердженних компаній Ви можете знайти тут.

Подача документів здійснюється особисто і тільки за попереднім записом. Без запису документи не будуть прийняті.

Візовий збір

Згідно зі статтею 1 Угоди між Урядом Литовської Республіки та Кабінетом Міністрів України про тарифи консульського збору, консульський збір за розгляд заяви про надання національної довгострокової візи з громадян України не стягується.

Відповідно до Постанови Уряду Литовської Республіки від 14 вересня 2011 р. № 1077 "Про рішення не стягувати плату за оформлення заявок на отримання віз для громадян Республіки Білорусь", консульський збір з громадян Республіки Білорусь не стягується.

 З 2 лютого 2020 року плата за національну візу «D» становитиме 120 євро для всіх іноземних громадян, крім українців та білорусів.

Сервісні збори та Сервіси

Вид збору вартість (включаючи 20% ПДВ) Примітки
Сервісний збір    450 грн Сплачується за кожну подану заяву в національній валюті (в гривнях)
Кур’єрська доставка на вказану адресу 180грн Послуга на вибір клієнта (включаючи ПДВ)
Кур’єрська доставка до офісу 160грн Послуга на вибір клієнта (включаючи ПДВ)
Фотографія 60грн Послуга на вибір клієнта (включаючи ПДВ)
Заповнення візової анкети 85грн Послуга на вибір клієнта (включаючи ПДВ)
СМС повідомлення 45грн Послуга на вибір клієнта (включаючи ПДВ)
Фотокопія документу 4,00грн Послуга на вибір з клієнта (включаючи ПДВ)
Медичний страховий поліс Згідно тарифу Послуга на вибір клієнта (включаючи ПДВ)

Необхідні документи

Список необхідних документів.

Затверджений список документів, які повинні бути надані клієнтом разом із заявою на отримання національної візи в Україні. Перелік вимог (застосовується тільки до працівників, запрошених компаніями з затвердженого переліку):

 1. Заявка на національну візу в затвердженому вигляді (D)

 2. Дійсний проїзний документ (закордонний паспорт)

  • виданий протягом останніх десяти років;
  • Термін дії якого має бути довший за термін дії запитуваної візи не менш ніж на 3 місяці
  • Клієнт повинен подати всі існуючі закордонні паспорти
  • Клієнт повинен надати копію інформаційної сторінки паспорта й сторінки з візами та відмітками.
 3. Внутрішній паспорт громадянина України
  Громадяни України повинні надати свій внутрішній паспорт тайого копії.
  Громадяни інших країн повинні подавати документи, що підтверджують їх юридичний статус в Україні (посвідка на проживання в Україні або інші документи).

 4. Одна фотографія

  • Актуальна (зроблена не раніше ніж 6 місяців тому)
  • Кольорова та роздрукована на фотопапері
  • Розмір - 3,5 х 4,5 см
  • Обличчя повинно займати не 70-80% від фотографії
  • Обличчя на фото від підборіддя до маківки має бути 31-36 мм
  • Фон білий і монохромний
  • Особа на фотографії повинна бути без сонцезахисних окулярів
  • Особа на фотографії повинна бути без головних уборів або інших предметів, які покривають голову, за винятком обов'язкових релігійних головних уборів.
  • Окуляри не можуть мати затемнені лінзи
  • Зображення не може мати жодного ефекту засвітлення
  • Окуляри не повинні закрівати очі
  • Рот на зображенні повинен бути повністю закритий.
 5. Посередницький лист (прохання про видачу іноземцю багаторазової національної візи) запрошуючої установи, підприємства чи організації Литовської Республіки, до якої прямує іноземець, подане згідно чинного законодавства.

  Посередницький лист подається електроннним чином через інформаційну систему електронних послуг (https://epis.vrm.lt/epis/) (EPIS). В інформаційній системі електронних послуг посередницькому листу надається номер, який іноземець повідомляє Посольству Литовської Республіки в Україні.

  Під час візиту до Візового Центру з метою подачі документів клієнт повинен вказати номер посередницького листа та правильну назву компанії, в якій він / вона буде прийнятий на роботу.

  Клієнт повинен надати правильну назву компанії для того, щоб персонал Візового Центру міг перевірити, чи компанія входить до переліку компаній, затверджених Департаментом міграції Литовської Республіки.

  Якщо керівник компанії (або уповноважена особа) не має технічних можливостей для застосування листа-посередника за допомогою інформаційної системи електронних послуг, у такому випадку посередницький лист повинен подаватися в оригіналі разом із заявкою на отримання багаторазової національної візи. У цьому випадку підпис керівника компанії (або уповноваженої особи) має бути завірений нотаріусом, а також повинен бути наданий фактичний витяг з реєстру юридичних осіб з дійсним ключем доступу до електронних сертифікованих виписок (ESI). Паперова форма запиту на отримання посередницького листа про для запиту на національну візу "D" повинна бути підписана таштампом (якщо штамп не використовується, це повинено бути зазначено у формі заявки) на кожній сторінці.

  У випадку вищезазначеного, зразок посередницького листа можна знайти: тут

  Посередницький лист має бути складено не раніше одного місяця до дня подачі заяви про видачу багаторазової національної візи і включати весь період перебування іноземця в Литовській Республіці по багаторазовій національній візі.

 6. Дозвіл на роботу в Литовській Республіці виданий Литовською біржею праці при Міністерстві соціального захисту та праці Литовської Республіки (лише у випадку, якщо за візою звертаються на підставі дозволу на роботу).

 7. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

  Назви професій у всіх документах повинні бути вказані точно і відповідно до переліку професій, затверджених директором Служби зайнятості Литовської Республіки при Міністерстві соціального забезпечення і праці, відповідно до видів економічної діяльності, про які співробітники говорять. в Литовській Республіці.

  Повний пакет документів повинен бути поданий клієнтом. Посольство розглядає заявку. Додаткову інформацію повинні надавати самі клієнти. Інформація про розгляд документів не надається третім особам.

  У Візовому Центрі документи приймаються лише в тому випадку, якщо клієнт подає електронний номер запрошення і надає правильну назву компанії, яка входить до переліку компаній, затверджених Департаментом міграції Литовської Республіки.

  1 Стосується громадян країн, включених до списків додатку № 2 до Регламенту Ради (ЄС) № 539/2001 від 15 березня 2001 року, в якому перелічено треті країни, громадяни яких повинні мати візи при перетині зовнішніх кордонів та тих, чиї громадяни є звільнено від цієї вимоги (OL Special Edition 2004, глава 19, том 4, стор. 65), з останніми змінами в Регламенті (ЄС) № 2017/850 Європейського Парламенту та Ради (OL 2017 L 133, с. 1) від 17 травня 2017 року або країною, до якої Литва застосовує звільнення від візи в односторонньому порядку або відповідно до міжнародних угод.

Вимоги до фотографій

Фотографія, що подається разом із анкетою повинна відповідати наступним вимогам: • Повинна бути актуальною (не старша за 6 місяців)
 • Повинна бути кольоровою та надрукованою на звичайному папері для фотографій
 • Повинна бути розміром 3,5 х 4,5 см
 • Обличчя повинно займати 70-80% площі фотографії
 • Обличчя на фотографії від підборіддя до маківки повинно займати 31-36 мм
 • Фон має бути світлим та одноколірним
 • Фото повинно бути зроблене без сонцезахисних окулярів
 • Фото повинно бути зроблене без головного убору або інших предметів, що прикривають голову, окрім головних уборів, що мають обов`язковий релігійний характер
 • Окуляри не повинні мати затемнені лінзи, не можуть бути присутні будь-які світлові ефекти
 • Рамка окулярів не повинна прикривати очі
 • Рот на фотографії повинен бути повністю закритий

 Фотокартки в верхньому одязі та фотокартки, що не відповідають вимогам, прийматися не будуть

Термін розгляду

Процес та час обробки залежить виключно від Посольства Литовської Республіки в Україні. Рішення про видачу національної візи зазвичай приймається протягом 7 календарних днів з дати подання заяви, якщо всі інші належним чином підготовлені документи були подані до Посольства Литовської Республіки. У окремих випадках розгляд заяви може бути продовжено до 30 або 60 календарних днів.

Візові формуляри

Візова анкета має бути заповнена повністю (тільки Англійською або Литовською мовою) та підписані особисто клієнтом.

Візова анкета може бути заповнена онлайн та роздрукована.

Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згоду на обробку персональних даних також можна отримати у Візових Центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут. Будь ласка, зауважте, що Згода на обробку персональних даних має бути підписана особисто клієнтом.

Інструкції щодо завантаження:

Дані формуляри представлені у форматі PDF.

Вам знадобиться програма Adobe Acrobat Reader для перегляду і завантаження цих форм.

Будь ласка, натисніть тут щоб завантажити Adobe Acrobat Reader.