top button

Оберіть категорію візи

Посольство Литви у Києві приймає заяви на отримання віз від громадян:

  • України, чиєю єдиною або головною країною призначення є Литва;
  • інших країн, які постійно проживають в Україні (протягом щонайменше 6 місяців), чиєю єдиною або головною країною призначення є Литва.

Посольство Республіки Литва в Україні не надає візи українським громадянам, які не проживають в Україні постійно. Будь ласка зверніться до Посольства Республіки Литва у країні постійного проживання.

Шенгенські візи (Віза типу «С», що дозволяє перебування не більше 90 днів у будь-який період в 180 днів):

Заяви на отримання віз приймаються Візовим Центром Литви.

Візовий Центр прийматиме заяви на отримання лише Шенгенських віз. Заяви на отримання віз прийматимуться безпосередньо від заявників або від представників. Заяви на отримання віз, відправлені кур’єрською поштою прийматися не будуть. Усі заяви на отримання віз, прийняті Візовим Центром будуть розглянуті Посольством Республіки Литва у Києві.

Заяви на отримання Шенгенської візи також можуть бути подані безпосередньо до Посольства Республіки Литва.

Національні візи (Віза типу «D», що дозволяє перебування довше ніж 90 днів у будь-який період в 180 днів):

Якщо Ви плануєте перебувати на території Литви довше ніж 90 днів у будь-який період в 180 днів, Вам необхідно подавати документи на отримання Національної візи.

Заяви на отримання Національних віз (дозвіл на проживання, роботу, тощо) мають бути подані безпосередньо до Посольство Республіки Литва.

Для більш детальної інформації щодо отримання Національних віз, будь ласка, натисніть тут, щоб перейти на сайт Посольства Республіки Литва в Києві.

Паспорт повинен бути дійсним щонайменше три місяці після запланованого періоду перебування в Литві, а також мати не менше двох порожніх сторінок для віз. Необхідно отримати новий паспорт до подачі заяви на отримання візи, якщо паспорт не відповідає зазначеним вимогам.

Будь-ласка, зверніть увагу:Паспорт не може бути дійсним більш ніж 10 років. Паспорти з подовженим терміном дії прийматися не будуть.

Усі заяви на отримання віз, прийняті Візовим Центром, будуть передані до Посольства Республіки Литва у Києві для подальшого розгляду і винесення рішення. Працівники Візового Центру ніяким чином не впливають на рішення, що приймаються Посольством.

Категорія візи, яку обирає заявник повинна відповідати меті подорожі, і це рішення має бути прийнято особисто заявником – співробітники Візового Центру не уповноважені допомогти Вам з цим рішенням.

У разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних з заявою на отримання візи, Посольство залишає за собою право викликати заявника на особисту співбесіду.

Посольство Республіки Литва в Києві буде повертати оброблені паспорти до Візового Центру в Києві. Заявники вирішують, яким чином вони хотіли б отримати свої паспорти та / або документи: замовити кур'єрські послуги під час подачі заяви або отримати паспорт у Візовому Центрі.

У випадку отримання паспорту третьою особою, заявник має заповнити доручення на отримання паспорту у присутності менеджера, який має завірити доручення. Інші доручення не дають права на отримання паспорту третьою особою.

Будь-ласка, зверніть увагу:

Для надання Шенгенської візи Посольством Республіки Литва в Києві, країною призначення Вашої подорожі повинна бути Литва або найдовший термін перебування протягом подорожі має бути на території Литви. Якщо Ви плануєте відвідати декілька Шенгенських країн і строк перебування в цих країнах буде однаковим, Литва має бути країною першого перетину Шенгенської зони.

Період розгляду заяви:

Стандартний термін розгляду складає 30 календарних днів. Заява на отримання візи повинна бути подане не пізніше 30 календарних днів до запланованої дати подорожі та не раніше, ніж за три місяці до цієї дати.

Термін доставки паспортів кур’єрською службою ТММ може складати від 1 до 5 днів, залежно від пункту доставки. Ви можете знайти детальну інформацію про умови доставки, а також відстежити свій паспорт на сайті кур’єрської служби ТММ.

Компанія VFS Global жодним чином не може впливати на рішення Посольства Республіки Литва в Україні.

Вперед