top button

Візові збори

Консульські Збори за Короткострокову візу С

Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян України, Вірменії, Республіки Молдова, Російської Федерації, Грузії відповідно до Угоди про спрощений візовий режим Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян інших країн, відповідно до Візового Кодексу 0 Євро (Віза для дітей, громадян віком до 18 років та інших осіб, відповідно до Угоди про спрощений візовий режим) Примітки
35 60 0
оплата здійснюється готівкою в Євро на банківський рахунок Посольства Республіки Литва

Консульські Збори за Довгострокову візу Д

Згідно зі статтею 1 Угоди між Урядом Литовської Республіки та Кабінетом Міністрів України про тарифи консульського збору, консульський збір за розгляд заяви про надання національної довгострокової візи з громадян України не стягується. Відповідно до Постанови Уряду Литовської Республіки від 14 вересня 2011 р. № 1077 "Про рішення не стягувати плату за оформлення заявок на отримання віз для громадян Республіки Білорусь", консульський збір з громадян Республіки Білорусь не стягується.

Сервісні збори та Сервіси

ВИД ЗБОРУ ВАРТІСТЬ (ВКЛЮЧАЮЧИ 20% ПДВ) ПРИМІТКИ
Сервісний збір за довгострокову візу Д 14,99 євро (420 грн) Сплачується за кожну подану заяву в національній валюті (в гривнях)
Сервісний збір за короткострокову візу С 21,5 євро (600 грн) Сплачується за кожну подану заяву в національній валюті (в гривнях)
Кур’єрська доставка 175 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
Кур’єрська доставка для родини від трьох осіб 135 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
Кур’єрська доставка до офісу Ін-тайм 150 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
Фотографія 50 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
Заповнення візової анкети 75 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
Роздруківка документу 10 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
СМС повідомлення 40 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
Фотокопія документу 2,50 грн Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)
Медичний страховий поліс Згідно тарифу Послуга на вибір заявника (включаючи ПДВ)

Усі збори не підлягають поверненню не залежно від прийнятого рішення.

Вартість збору може змінюватися без попередження.

Візові збори за короткострокові візи визначені Угодою про спрощений візовий режим між країнами Європейського Союзу та Азербайджаном, Вірменією, Грузією, Молдовою, Російською Федерацією та Україною. Для громадян інших країн візові збори визначені Візовим Кодексом Європейського Союзу (стаття 16). Усі збори не підлягають поверненню незалежно від прийнятого рішення.

Для ознайомлення з Угодою про спрощений візовий режим між Україною та ЄС, політикою ЄС у сфері візового законодавства і таке інше, будь-ласка, натисніть тут.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз