top button

Ласкаво просимо на сайт Візового Центру Посольства Королівства Нідерландів. Даний вебсайт - частина ініціативи Посольства в полегшенні процедури отримання візи. Усі посилання та інформація на цьому вебсайті перевірено та затверджено Посольством Королівства Нідерландів.

ibox
 • Шановні Заявники!

  Інформуємо Вас, що Візовий Центр в м. Києві буде працювати в звичайному режимі з 23 березня 2021. Всі заявники, які мають дату подачі документів можуть приходити до Візового Центру в назначений їм день. Видача паспортів здійснюється також здійснюється лише за попереднім записом.

 • 21 Січня 2021 року
  Перевірте обмеження пов’язані з COVID-19 на поїздки перед вильотом!

  Всі подорожуючі зобов’язані перевіряти діючі обмеження на поїздки перед вильотом. Читати далі

 • Заборона на в’їзд до ЄС тепер діє для резидентів Великобританії.

  В даний час громадяни та резиденти Європейського Союзу та країн Шенгенської зони, члени їх сімей, а також резиденти третіх країн з переліку, що встановлений Європейським Союзом можуть подорожувати до Нідерландів. Будь ласка, зверніть увагу, що цей перелік може змінюватися, відповідно до розвитку поширення Covid-19.

  Змінилась ситуація для резидентів (Британського і не Британського) Сполученого Королівства, оскільки Сполучене Королівство більше не входить до складу країн ЄС та зараз підпадає під заборону для в’їзду до Європейського Союзу.

  Для країн, яким забороний вїзд до ЄС існує лише обмежена кількість винятків (коли дозволено подорожувати до Нідерландів).

  Відвідайте відповідну сторінку веб сайту Міністерства Закордонних Справ щоб переглянути список країн, а також щоб дізнатися більше про винятки та чи ви можете / повинні подати заявку на візу.

  Будь ласка, зауважте: ваша заявка розглядатиметься лише у тому випадку, якщо вона відповідатиме усім вимогам Шенгенської візи та явно і чітко відповідає критеріям для звільнення.

 • 7 січня 2021

  Увага: наявність туристичного медичного страхування є обов’язковою умовою для подання заявки на отримання Шенгенської візи чи Карибської візи. Туристичне медичне страхування має покривати будь-які витрати, що можуть виникнути у зв’язку з репатріацією з медичних причин та/ або невідкладною медичною допомогою під час перебування. Витрати що здійснені в результаті пандемії (включаючи Covid-19) не можуть бути виключені з покриття. Якщо ваша туристичне медичне страхування не охоплює витрати, що пов’язані з пандемією, у вашій заявці може бути відмовлено.

 • Відповідно до оголошення місцевої влади про введення повного локдауну в Україні, який відбудеться з 8 січня 2021 року по 24 січня 2021 року, ми хотіли б звернути Вашу увагу , що Візовий Центр в місті Києві буде зачиненим. Конверт з рішенням може бути Вам повернено тільки через кур’єрську службу, замовлену через Візовий Центр. Інші візові центри в інших містах України будуть працювати у звичайному режимі.
 • Починаючи з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2021 року (з можливою умовою продовження), Міністерство закордонних справ Нідерландів надало дозвіл VFS стягувати додатковий збір "Covid-19" у розмірі 5 євро (або еквівалент у місцевій валюті) за кожного заявника. Ця оплата не повертається і буде стягуватися в Інтернеті або через Візовий Центр - залежно від того, який сценарій застосовний у вашій конкретній країні.
 • Вимога надати роздрукований результат тесту на COVID-19 та підписану заяву

   З 15 грудня 2020 року деякі подорожуючі мають негативний результат тестування на COVID-19, отриманий не більше ніж за 72 години до прибуття в Нідерланди, а також підписану заяву з негативним резульнатом на COVID-19. Будь ласка, уважно ознайомтесь із загальною інформацією та списком виключень з нових правил.

 • АКТУАЛЬНО – З 1 січня 2021 року діють нові правила щодо короткострокової Шенгенької візи та транзитної візи через аеропорт

  Оскільки з 1 січня 2021 року Сполучене Королівство вважатиметься “третьою країною ”, деякі правила щодо осіб, які мають дозвіл на проживання в Сполученому Королівстві, а також особи , які є членами родини громадян Сполученого Королівства більше не будуть застосовуватися.

  Короткострокова Шенгенська віза

  З 1 січня 2021 року, якщо Ви повертаєтеся до Нідерландів, Вам необхідна буде короткострокова Шенгенська віза . У випадку якщо:

  • Ви проживаєте у Сполученому Королівстві та не є громадянином каїни, що не входить до складу Європейського Союзу, а також не є членом родини громадянина Британії;
  • Ви проживаєте у Сполученому Королівстві та не є громадянином країни, що не входить до складу Європейського Союзу, а також членом родини громадянина ЄС, який проживає у Сполученому Королівстві.

  Члени родин голландських громадян, які не є членами ЄС та які вже обміняли свій старий дозвіл на проживання на дозвіл відповідно до схеми врегулювання в ЄС досі мають право на отримання так званої спрощенної візи.

  Транзитна віза через аеропорт

  Якщо Ви прибуваєте до аеропорту Нідерландів з 1 січня 2021 року чи піжніше, Вам необдхідна транзитна віза - навіть якщо у Вас є віза або дозвіл на проживання у Сполученому Королівстві.

 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Львів відновлює свою роботу з 19 жовтня 2020 року.
 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Львів тимчасово призупиняє свою роботу з 15 жовтня 2020 р. і до наступного повідомлення.
 • Тимчасова візова категорія Партнер у стосутках на відстані

  Нідерланди створили нову категорію тимчасової короткострокової візи «партнер у стосунках на відстані» .

 • 31 липня 2020 року

  Громадяни Європейського Союзу, включаючи громадян Великобританії та членів їхніх сімей, а також резидентів третіх країн, включених до списку, встановленого ЄС, зараз можуть подорожувати до Нідерландів. Зверніть увагу, що цей список може бути змінений відповідно до правил щодо Covid-19.

  Для країн, які все ще перебувають під забороною подорожі до ЄС, існує обмежена кількість винятків (де можна подорожувати до Нідерландів).

  Відвідайте відповідну сторінку на веб-сайті Міністерства закордонних справ, щоб переглянути список країн, дізнатися більше про винятки та дізнатись, чи можете ви подати заявку на отримання візи.

  Ваша заява увійде до фази прийняття рішень лише у тому випадку, якщо вона відповідає всім вимогам щодо візового режиму та чітко відповідає критеріям.

 • зауважте, неможливо продовжити дію візи. Навіть незважаючи на обставини, якщо закінчився термін дії невикористаної Вами візи. Вам необхідно буде знову подати документи для отримання нової візи
 • Візові Центри Королівства Нідерландів зачинені

  В результаті коронної кризи Візові Центри Посольства Нідерландів зачинені до подальшого повідомлення. Всі заявки на отримання візи з 18 березня 2020 року скасовуються.

 • Шановні Клієнти!

  Інформуємо, що в рамках протидії розповсюдженню COVID-19 Візові Центри Посольства Нідерландів будуть зачинені з 17 березня 2020.

 • ВАЖЛИВО - Зміни правил подання шенгенських заявок на візи та збільшення візових зборів дізнатись більше
 • Будь ласка, зверніть увагу, що починаючи з 11 червня 2017, громадяни України, які мають біометричні паспорти звільняються від вимоги подавати документи на оформлення короткострокової Шенгенської візи для поїздки в Нідерланди.
 • Важлива інформація для громадян Республіки Білорусь та Молдови
 • Увага! Шахрайство на ринку праці. Детально за цим посиланням

Типи віз

Візові формуляри

Завантажити формуляри
ВІЗОВІ ЗБОРИ
Натисніть тут

Призначити час подачі документів

calender

Призначити час подачі документів у Візовому Центрі.

Натисніть тут

Перевірити стан Вашої заяви

laptop

Якщо Ви вже подали заяву на отримання візи до Візового Центру, Ви можете перевірити стан свого запиту.

Натисніть тут

Загальна інформація

Візові Центри Нідерландів

locate_icon

Дізнатись, де знаходиться найближчий Візовий Центр. Будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини та повідомлення

Перевірте обмеження пов’язані з COVID-19 на поїздки перед вильотом!...

Published on 25 January 2021

Будь ласка, зверніть увагу, що з 07 лютого 2020 року клієнти, яким...

Published on 07 February 2020

 

Дізнатися більше