top button

Що робити після подачі заяви

ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАПИТУ

Для того щоб перевірити стан запиту ви можете скористатися наступними опціями:

  • замовити СМС послугу (дана послуга може бути замовлена та оплачена лише під час подачі документів). Для більш детальної інформації, натисніть тут.
  • зателефонувати до кол-центру за номерами +38 044 391 35 80 або +38 050 419 30 17 з 09:00 до 17:00, з понеділка по п'ятницю
  • перевірити статус онлайн track application
  • надіслати запит на електронну пошту (info@netherlandsvac-ua.com).

ОТРИМАННЯ ПАСПОРТУ

Клієнт може отримати паспорт трьома наступними способами:

  • Клієнт може отримати паспорт, скориставшись послугою кур'єрської доставки. Послуга кур'єра може бути замовлена та оплачена в момент подачі візової заяви. Для більш детальної інформації, натисніть тут. Також Ви можете відстежити відправлення за номером накладної на сайті кур'єрської служби Ін-Тайм.
  • Клієнт може отримати паспорт у Візовому Центрі особисто. Щоб дізнатись графік роботи Візових Центрів, будь ласка, натисніть тут. Щоб переглянути список святкових днів, будь ласка, натисніть тут. Для отримання паспорту, клієнт повинен надати оригінал чеку про оплату, який був виданий під час подачі документів у Візовому Центрі та свій внутрішній паспорт.
  • Паспорт може бути отриманий у Візовому Центрі довіреною особою (представником). Представник має надати оригінал чеку про оплату, який був виданий під час подачі документів у Візовому Центрі, оригінал доручення написаного заявником власноруч, оригінал свого внутрішнього паспорту разом із копією першої його сторінки. Дана процедура також відноситься до членів сім'ї: якщо один з членів сім'ї хоче отримати паспорт/документи від імені інших членів сім'ї, то дана людина буде розглядатися в якості представника і, тому, процедура отримання паспорта/документів відбуватиметься згідно вищевказаних правил.
Попередня