top button

Як подати заяву на візу

Через Візовий Центр

ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

КРОК 1

Підготуйте вашу анкету та супровідні документи: скористайтеся сторінкою ТИПИ ВІЗ та знайдіть всю інформацію щодо категорії візи, яка вам необхідна, де ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети для отримання візи та інше.

КРОК 2

Призначте час подачі документів. Документи можна подати через Візовий Центр тільки за попереднім записом. Записатися можна онлайн або зателефонувавши в інформаційний центр. Запис онлайн доступна цілодобово. Інформаційний центр працює з 09.00 до 17.00 за телефоном +38 044 391 35 80 або +38 050 419 30 17. Щоб дізнатись графік роботи Візових Центрів, будь ласка, натисніть тут. Щоб переглянути список святкових днів, будь ласка, натисніть тут.

Зверніть увагу, що якщо ви подаєте документи в регіональний Візовий Центр (Львів, Одеса, Харків), необхідно враховувати додатковий час на пересилку документів (2 робочі дні).


Якщо ви подорожуєте в групі в 10 і більше осіб, вам необхідно зв'язатися з Візовим Центром по електронній пошті info@netherlandsvac-ua.com. Запис на прийом документів для груп неможлива в режимі онлайн.

КРОК 3

Подати документи до Візового Центру в призначений час.

З 23 червня 2015 р. всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів через довірених осіб буде доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

Будь ласка, звернуть увагу, що Посольство Нідерландів уповноважено просити клієнтів вдруге відвідати Візовий Центр в тому разі, якщо їх відбитки пальців було зареєстровано у візово-інформаційній системі ВІС некоректно. Це прохання зумовлено прагненням убезпечити клієнтів від проблем під час перетину кордону. Ми рекомендуємо всім клієнтам здати відбитки пальців повторно, навіть якщо їх вже було знято під час попереднього візиту у Візовий Центр.

Посольство та Візовий Центр не приймають документів електронною поштою або факсом.

КРОК 4

Оплатіть необхідну суму: працівник Візового Центру надасть вам чек на необхідну для оплати суму, яку треба буде сплатити в касі Візового Центру в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів

Будь ласка, зверніть увагу:

В момент подачі документів у Візовому Центрі клієнт може замовити:

 • Кур'єрську доставку паспорта
 • СМС послугу - оповіщення про стан паспорта на мобільний телефон та електронну пошту.
 • Послугу заповнення візової анкети

Для отримання більш детальної інформації стосовно додаткових послуг, будь ласка, натисніть тут.

Анкета має бути заповнена онлайн на сайті МЗС Нідерландів.

Важлива інформація:


Ми не рекомендуємо робити остаточних платежів (за квитки та готель) до отримання візи. Посольство та Візовий Центр не несуть відповідальності за втрачені кошти у випадку відмови у видачі візи, або несвоєчасному отриманні візи.

Клієнт має право забрати паспорт з Посольства до прийняття рішення про видачу візи. В даному випадку, коли рішення буде прийнято, клієнт може подати паспорт знову для подальшої обробки.

ЗА ДОПОМОГОЮ КУР'ЄРСКОЇ СЛУЖБИ “TMM”

Кур`єрська служба ТММ

Дана послуга доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних та проживають на території України. Перед тим, як скористатись послугою двосторонньої кур’єрської доставки, переконайтеся, що Ваше місто є в переліку міст, звідки паспорт може бути відправлений і куди паспорт може бути доставлений. Натисніть тут, щоб ознайомитись з переліком.

З 23 червня 2015 р. всі клієнти повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів за допомогою кур’єрської служби буде доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

КРОК 1

Попередній запис для відправлення документів за допомогою ТММ не потрібна.

КРОК 2

Оплата

Користуючись послугами кур'єрської служби, вам необхідно зробити один платіж за три види послуг:

  • Візовий збір: скористайтеся сторінкою ТИПИ ВІЗ, оберіть потрібну категорію і знайдіть суму консульського збору;
 • Послуги Візового Центру - 15 €, включаючи 20% ПДВ (у гривнях);
 • Послуги кур'єрської служби - 360,00 грн.

Заявник повинен переконатися в тому, що вся інформація для оплати консульського збору, послуг Візового Центру та кур'єрської доставки, зазначена нижче, була вказана чітко і повністю:

 • Назва компанії: ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
 • Реєстраційний номер: 260050008303
 • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер», 8 поверх, Київ, 01001, Україна.
 • Назва банку: ПАТ КредоБанк
 • Розрахунковий рахунок: 26001051004161
 • МФО: 325365
 • Призначення платежу: «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення візи в Нідерланди [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Оплата здійснюється до відправлення документів і не повертається. Будь ласка, надішліть копію квитанції про оплату разом з Вашими документами. Для отримання більш детальної інформації

КРОК 3

Будь ласка, роздрукуйте і заповніть Згода на обробку персональних даних, яку необхідно надіслати з вашими документами. Щоб завантажити згоду на обробку персональних даних натисніть тут

КРОК 4

Заяву на отримання візи необхідно відправити через кур’єрську службу ТММ за адресою: 01001, Київ, Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер», 8 поверх, ВЦ Нідерландів

КРОК 5

Час обробки

У Посольстві документи розглядаються 10 календарних днів. Максимально розгляд справи може тривати 4 тижні. Доставка документів кур'єрською службою додатково займає від 1 до 5 днів.

Попередня Наступна