top button

Як подати заяву на візу

Через Візовий Центр

ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

КРОК 1

Підготуйте вашу анкету та супровідні документи: скористайтеся сторінкою ТИПИ ВІЗ та знайдіть всю інформацію щодо категорії візи, яка вам необхідна, де ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети для отримання візи та інше.

КРОК 2

Призначте час подачі документів. Документи можна подати через Візовий Центр тільки за попереднім записом. Записатися можна онлайн або зателефонувавши в інформаційний центр. Запис онлайн доступна цілодобово. Інформаційний центр працює з 09.00 до 17.00 за телефоном +38 044 391 35 80 або +38 050 419 30 17. Щоб дізнатись графік роботи Візових Центрів, будь ласка, натисніть тут. Щоб переглянути список святкових днів, будь ласка, натисніть тут.

Зверніть увагу, що якщо ви подаєте документи в регіональний Візовий Центр (Львів, Одеса, Харків), необхідно враховувати додатковий час на пересилку документів (2 робочі дні).


Якщо ви подорожуєте в групі в 10 і більше осіб, вам необхідно зв'язатися з Візовим Центром по електронній пошті info@netherlandsvac-ua.com. Запис на прийом документів для груп неможлива в режимі онлайн.

КРОК 3

Подати документи до Візового Центру в призначений час.

З 23 червня 2015 р. всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів через довірених осіб буде доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

Будь ласка, звернуть увагу, що Посольство Нідерландів уповноважено просити клієнтів вдруге відвідати Візовий Центр в тому разі, якщо їх відбитки пальців було зареєстровано у візово-інформаційній системі ВІС некоректно. Це прохання зумовлено прагненням убезпечити клієнтів від проблем під час перетину кордону. Ми рекомендуємо всім клієнтам здати відбитки пальців повторно, навіть якщо їх вже було знято під час попереднього візиту у Візовий Центр.

Посольство та Візовий Центр не приймають документів електронною поштою або факсом.

КРОК 4

Оплатіть необхідну суму: працівник Візового Центру надасть вам чек на необхідну для оплати суму, яку треба буде сплатити в касі Візового Центру в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів

Будь ласка, зверніть увагу:

В момент подачі документів у Візовому Центрі клієнт може замовити:

 • Кур'єрську доставку паспорта
 • СМС послугу - оповіщення про стан паспорта на мобільний телефон та електронну пошту.
 • Послугу заповнення візової анкети

Для отримання більш детальної інформації стосовно додаткових послуг, будь ласка, натисніть тут.

Анкета має бути заповнена онлайн на сайті МЗС Нідерландів.

Важлива інформація:


Ми не рекомендуємо робити остаточних платежів (за квитки та готель) до отримання візи. Посольство та Візовий Центр не несуть відповідальності за втрачені кошти у випадку відмови у видачі візи, або несвоєчасному отриманні візи.

Клієнт має право забрати паспорт з Посольства до прийняття рішення про видачу візи. В даному випадку, коли рішення буде прийнято, клієнт може подати паспорт знову для подальшої обробки.

ЗА ДОПОМОГОЮ КУР'ЄРСКОЇ СЛУЖБИ “TMM”

Кур`єрська служба ТММ

Дана послуга доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних та проживають на території України. Перед тим, як скористатись послугою двосторонньої кур’єрської доставки, переконайтеся, що Ваше місто є в переліку міст, звідки паспорт може бути відправлений і куди паспорт може бути доставлений. Натисніть тут, щоб ознайомитись з переліком.

З 23 червня 2015 р. всі клієнти повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів за допомогою кур’єрської служби буде доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

КРОК 1

Попередній запис для відправлення документів за допомогою ТММ не потрібна.

КРОК 2

Оплата

Користуючись послугами кур'єрської служби, вам необхідно зробити один платіж за три види послуг:

  • Візовий збір: скористайтеся сторінкою ТИПИ ВІЗ, оберіть потрібну категорію і знайдіть суму консульського збору;
 • Послуги Візового Центру - 15 €, включаючи 20% ПДВ (у гривнях);
 • Послуги кур'єрської служби - 360,00 грн.

Заявник повинен переконатися в тому, що вся інформація для оплати консульського збору, послуг Візового Центру та кур'єрської доставки, зазначена нижче, була вказана чітко і повністю:

 • Назва компанії: ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
 • Реєстраційний номер: 260050008303
 • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер», 8 поверх, Київ, 01001, Україна.
 • Назва банку: ПАТ КредоБанк
 • Розрахунковий рахунок: 26001051004161
 • МФО: 325365
 • Призначення платежу: «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення візи в Нідерланди [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Оплата здійснюється до відправлення документів і не повертається. Будь ласка, надішліть копію квитанції про оплату разом з Вашими документами. Для отримання більш детальної інформації

КРОК 3

Будь ласка, роздрукуйте і заповніть Згода на обробку персональних даних, яку необхідно надіслати з вашими документами. Щоб завантажити згоду на обробку персональних даних натисніть тут

КРОК 4

Заяву на отримання візи необхідно відправити через кур’єрську службу ТММ за адресою: 01001, Київ, Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер», 8 поверх, ВЦ Нідерландів

КРОК 5

Час обробки

У Посольстві документи розглядаються 10 календарних днів. Максимально розгляд справи може тривати 4 тижні. Доставка документів кур'єрською службою додатково займає від 1 до 5 днів.

Безпосередньо до Посольства

Особи, які подають документи безпосередньо до Посольства, поділяються на дві групи:

 • ОСОБИ, ЯКИМ НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ВІЗОЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ПОСОЛЬСТВА
 • ОСОБИ, ЯКІ НЕ БАЖАЮТЬ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ

ОСОБИ, ЯКИМ НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ВІЗОЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ПОСОЛЬСТВА:

 • Громадяни України - родичі (чоловік/дружина,батьки, діти) громадян країн Євросоюзу;
 • Громадяни, які мають службовий паспорт, за наявності відповідної ноти з Міністерства закордонних справ (громадянам України, які мають дипломатичний паспорт, віза НЕ потрібна);
 • Громадяни, які подорожують за приватним запрошення від співробітників Посольства України у Гаазі;
 • Особливі обставини (невідкладне медичне лікування, смерть близьких родичів);
 • Отримання візи для тимчасового проживання (MVV).

КРОК 1

Запис на прийом


Усі особи, які мають подати документи безпосередньо до Посольства, повинні попередньо записатися на подачу та прийти у визначений день особисто. Призначити дату подачі документів можна тут

КРОК 2

Подача заяви

Заяви подаються особисто у відповідності з часом призначеної зустрічі, підчас подачі документів буде проведено співбесіду.


КРОК 3

Оплата

Візовий збір оплачується готівкою підчас подачі документів та не повертається.


КРОК 4

Час обробки заяви

Розгляд заяви займає в середньому 10 днів.

В деяких випадках процес розгляду заяви може тривати довше:

 • Консультація: для громадян деяких держав Посольство повинно консультуватися з іншими Шенгенськими країнами перед видачею візи. Процес консультації може тривати до двох тижнів;
 • Передача заяви на розгляд національних служб (Міністерства закордонних справ/Служби імміграції та натуралізації): у випадку передачі заяви до Нідерландів для подальшого розгляду, розгляд заяви може тривати до двох місяців.

Неповний комплект документів: якщо комплект поданих із заявою документів є неповним, є ризик відмови у видачі візи.. Звертаємо увагу на те, що Посольство та Візовий Центр не приймають документів (електронною) поштою або факсом.

КРОК 5

Як перевірити стан заяви?

Якщо розгляд вашої заяви затримується, ви можете надіслати електронний запит на адресу: rso-oeu-ca@minbuza.nl. У листі необхідно вказати повне ім’я, прізвище, дату народження та номер паспорту заявника.

КРОК 6

Отримання паспорта

Отримати паспорт ви можете о 16.30 у робочі дні. Паспорт може отримати інша особа лише за вашим письмовим дорученням.


Важлива інформація:

Ми радимо не виконувати жодних остаточних сплат, доки віза не була отримана. Посольство та Візовий Центр не несуть відповідальності за втрачені кошти у випадку відмови у візі, або невчасному отриманні візи.

Заявник має право забрати паспорт з Посольства до прийняття остаточного рішення про видачу візи. Якщо заявнику необхідно отримати паспорт в період розгляду заяви, вони можуть знову подати свій паспорт для подальшої обробки, коли рішення було прийнято.


ОСОБИ, ЯКІ НЕ БАЖАЮТЬ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ


Якщо ви не бажаєте користуватися послугами зовнішнього посередника, у вас є можливість подати заяву на візу безпосередньо до Посольства.

КРОК 1

Попередній запис на прийом для подачі заяви


Усі особи, які бажають подати документи безпосередньо до Посольства, повинні попередньо записатися на подачу та прийти у визначений день особисто. Призначити дату подачі документів можна тут

КРОК 2

Подача заяви

Заяви подаються особисто у відповідності з часом призначеної зустрічі, підчас подачі документів буде проведено співбесіду.

КРОК 3

Оплата

Візовий збір оплачується готівкою підчас подачі документів та не повертається.

КРОК 4

Час обробки заяви

Розгляд заяви займає в середньому 10 днів.

В деяких випадках процес розгляду заяви може тривати довше:

 • Консультація: для громадян деяких держав Посольство повинно консультуватися з іншими Шенгенськими країнами перед видачею візи. Процес консультації може тривати до двох тижнів;
 • Передача заяви на розгляд національних служб (Міністерства закордонних справ/Служби імміграції та натуралізації): у випадку передачі заяви до Нідерландів для подальшого розгляду, розгляд заяви може тривати до двох місяців.

Неповний комплект документів: якщо комплект поданих із заявою документів є неповним, є ризик відмови у видачі візи.. Звертаємо увагу на те, що Посольство та Візовий Центр не приймають документів (електронною) поштою або факсом.

КРОК 5

Як перевірити стан заяви?

Якщо розгляд вашої заяви затримується, ви можете надіслати електронний запит на адресу: rso-oeu-ca@minbuza.nl. У листі необхідно вказати повне ім’я, прізвище, дату народження та номер паспорту заявника.

КРОК 6

Отримання паспорта


Отримати паспорт ви можете з 15:30 до 16:00 у робочі дні. Паспорт може отримати інша особа лише за вашим письмовим дорученням.


Важлива інформація:


Ми радимо не виконувати жодних остаточних сплат, доки віза не була отримана. Посольство та Візовий Центр не несуть відповідальності за втрачені кошти у випадку відмови у візі, або невчасному отриманні візи.


Заявник має право забрати паспорт з Посольства до прийняття остаточного рішення про видачу візи. Якщо заявнику необхідно отримати паспорт в період розгляду заяви, вони можуть знову подати свій паспорт для подальшої обробки, коли рішення було прийнято

Попередня Наступна