top button

Оберіть категорію візи

Громадянам України необхідна віза для відвідування Королівства Нідерландів, Нідерландських Антильських островів та острова Аруба

  • Якщо ви плануєте відвідати тільки Королівство Нідерландів;
  • Якщо ви плануєте відвідати декілька Шенгенських країн, та Королівство Нідерландів є країною основного призначення;
  • Якщо ви плануєте відвідати декілька Шенгенських країн, та Нідерланди є країною першого в’їзду на територію  країн Шенгенської угоди, та термін перебування на території Нідерландів не менше, ніж на території інших Шенгенських держав;
  • Якщо ви плануєте відвідати Нідерландські Антильські острови та остров Аруба.

Громадянам України, які мають дипломатичний паспорт віза НЕ потрібна.

Громадянам Албанії, Боснії і Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонії, Молдови, Чорногорії, Сербії з біометричними паспортами віза не потрібна.

Документи, які ви будете подавати разом з анкетою залежать від мети вашої подорожі.

Особи, що супроводжують клієнтів, котрі подаються на візу типу Бізнес або Купівля автомобіля та ін., повинні подаватися на туристичну візу та надати відповідний пакет документів. Це також застосовується для найближчих та далеких родичів.

Важлива інформація:

Починаючи з 1 грудня вступило в дію нове правило подачі документів для неповнолітніх, які подорожують без супроводу батьків: разом з пакетом документів необхідно також подати оригінал завіреного нотаріусом дозволу від батьків, оригінал свідоцтва про народження, копії паспортів батьків.
У разі виникнення сумнівів щодо автентичності документів їх буде піддано подальшому дослідженню, що може тривати декілька тижнів. У разі виявлення фальсифікації чи підробки, документи буде передано компетентним органам. Це також стосується документів отриманих незаконним шляхом.

Вилучення документів оскарженню не підлягає.

Загальні вимоги до закордонного паспорту:

  • Закордонний паспорт чи офіційний проїзний документ, дійсний для всіх країн Шенгенської зони має бути дійсним мінімум 3 місяці після виїзду з території Шенгенської зони, а також мати мінімум 2 чисті сторінки для візи.
  • Термін дії паспортів не повинен бути більше ніж 10 років
  • Якщо Ви не є громадянином України, Вам необхідно надати оригінал і копію дозволу на проживання в Україні, дійсного як мінімум 3 місяці після Вашого повернення з країн Шенгенської зони.
  • Паспорти громадян Нігерії, які продовжені вручну, не будуть прийматись Посольством Голландії.

Отримана віза не є гарантією перетинання Шенгенской зони. При перетині кордону прикордонна служба може попросити Вас надати документи, що підтверджують Вашу мету подорожі (копія запрошення, резервація готелю), тривалість перебування (резервація квитків), медичне страхування, платоспроможність та ін.

Будь ласка зауважте, що Посольство не повертає оригінал запрошення після розгляду справи. Підготуйте копію запрошення, а також всі необхідні документи для перетину кордону завчасно.

Особам, що подають заяви на категорію візи возз'єднання сім'ї, необхідна МVV віза (D-віза). Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте вебсайт Нідерландської Імміграційної служби (IND) Натисніть тут.

Наступна