top button

Короткострокові візи

Держава-член Шенгенської Союзу має підтримувати можливість заявників подавати свої візові заяви безпосередньо в його консульство.
Заявники можуть подавати документи безпосередньо до Посольства за попереднім записом. Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ВІЗУ в розділі БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ПОСОЛЬСТВА.

Звичайна віза

Короткострокова Шенгенська віза перебування може бути видана на строк перебування не більше ніж 90 днів у період 6 місяців.

З 18 жовтня 2013р. застосовується новий метод підрахунку днів по короткостроковому перебуванню на території Шенгенської зони. Ознайомитись з детальною інформацією та підрахувати кількість днів можливого перебування на сайті ЄС http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/border-crossing/index_en.htm за посиланням short-stay calculator.

Територіально обмежена віза

Якщо віза не може бути видана для всієї Шенгенської території, можливо видати візу тільки для Нідерландів, або Бенілюксу. Подібна ситуація може виникнути, якщо заявник не має права на отримання стандартної короткострокової візи, але існують певні обставини гуманітарного характеру, національні інтереси або міжнародна відповідальність, які припускають видачу територіально обмеженої візи для відвідування Нідерландів або Бенілюксу.

Кому потрібна віза?

Громадянам України необхідна віза для відвідування Королівства Нідерландів, Нідерландських Антильських островів та острова Аруба

  • Якщо ви плануєте відвідати тільки Королівство Нідерландів;
  • Якщо ви плануєте відвідати декілька Шенгенських країн, та Королівство Нідерландів є країною основного призначення (ви будете перебувати на території Нідерландів більшу кількість днів та ночей);
  • Якщо ви плануєте відвідати декілька Шенгенських країн, та Нідерланди є країною першого в’їзду на територію  країн Шенгенської угоди, та термін перебування на території Нідерландів не менше, ніж на території інших Шенгенських держав;
  • Якщо ви плануєте відвідати Нідерландські Антильські острови та остров Аруба.

Громадянам України , які мають дипломатичний паспорт віза НЕ потрібна.

Громадянам Албанії, Боснії і Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонії, Молдови, Чорногорії, Сербії з біометричними паспортами віза не потрібна.

ДОКУМЕНТИ МОЖНА ПОДАТИ НЕ РАНІШЕ, НІЖ ЗА ТРИ МІСЯЦІ ДО ПЛАНОВАНОЇ ДАТИ ВИЇЗДУ.

Документи, які ви будете подавати разом з анкетою залежать від мети вашої подорожі.

Особи, що супроводжують заявників, які подають заяву на отримання візи типу Бізнес, Купівля автомобіля та ін., повинні подаватися на туристичну візу та надати відповідний пакет документів. Це також стосується найближчих родичів.

Важлива інформація:

У разі виникнення сумнівів щодо автентичності документів їх буде піддано подальшому дослідженню, що може тривати декілька тижнів. У разі виявлення фальсифікації чи підробки, документи буде передано компетентним органам. Це також стосується документів отриманих незаконним шляхом.

Вилучення документів оскарженню не підлягає.

Загальні вимоги до закордонного паспорту:

  • Закордонний паспорт чи офіційний проїзний документ, дійсний для всіх країн Шенгенської зони має бути дійсним мінімум 3 місяці після виїзду з території Шенгенської зони, а також мати мінімум 2 чисті сторінки для візи.
  • Термін дії паспортів не повинен бути більше ніж 10 років
  • Якщо Ви не є громадянином України, Вам необхідно надати оригінал і копію дозволу на проживання в Україні, дійсного як мінімум 3 місяці після Вашого повернення з країн Шенгенської зони.
  • Паспорти громадян Нігерії, які продовжені вручну, не будуть прийматись Посольством Нідерландів.

Отримана віза не є гарантією перетинання Шенгенской зони. При перетині кордону прикордонна служба може попросити Вас надати документи, що підтверджують Вашу мету подорожі (копія запрошення, резервація готелю), тривалість перебування (резервація квитків), медичне страхування, платоспроможність та ін.

Будь ласка зауважте, що Посольство не повертає оригінал запрошення після розгляду справи. Підготуйте копію запрошення, а також всі необхідні документи для перетину кордону завчасно.