top button

Приватний візит

Загальна інформація

До цієї категорії відносяться клієнти, які планують відвідати своїх родичів або друзів, які легально проживають у Королівстві Нідерландів на термін не більше 90 днів за півріччя.

Якщо з Вами подорожує дитина, на неї необхідно підготувати окремий пакет документів. Анкету на неповнолітню дитину повинні підписати обоє батьків.

Будь ласка зауважте, що Посольство не повертає запрошення після розгляду справи. Підготуйте копію запрошення, а також всі необхідні документи для перетину кордону завчасно.

Візові збори

Консульський збір


Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян України, Вірменії Республіки Молдова, Російської Федерації, Грузії, колишньої Югославської республіки Македонії, Албанії, Чорногорії, Сербії, Боснії та Герцеговини Консульський збір за оформлення візи в гривнях для громадян України, Вірменії, Республіки Молдова, Російської Федерації, Грузії, колишньої Югославської республіки Македонії, Албанії, Чорногорії, Сербії, Боснії та Герцеговини Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян інших країн Консульський збір за оформлення візи в гривнях для громадян інших країн
35 Будь ласка, скористайтесь наступним посиланням , щоб переглянути діючий консульський збір в гривнях 80 Будь ласка, скористайтесь наступним посиланням , щоб переглянути діючий консульський збір в гривнях

Сервісні збори


Вид збору Вартість (включаючи ПДВ) Примітки
Сервісний збір за особу 15 € (будь ласка, скористайтесь наступним посиланням, щоб переглянути діючий сервісний збір в гривнях). Оплачується в національній валюті (гривня) за кожну подану заяву
Кур’єрська доставка (адресна) UAH 180 Послуга на вибір клієнта
Кур’єрська доставка до офісу кур’єрської служби UAH 160 Послуга на вибір клієнта
СМС послуга UAH 45 Послуга на вибір клієнта
Послуга заповнення візової анкети UAH 85 Послуга на вибір клієнта
Фотокопіювання документів UAH 4 Послуга на вибір клієнта

Примітка:

Всі вищезазначені збори поверненню не підлягають і оплачуються готівкою в національній валюті (гривня) в касі Візового Центру.
Вартість збору може змінюватися без попередження.

Для отримання інформації про категорії громадян України, які звільняються від сплати консульського збору, натисніть тут

Необхідні документи

Вам необхідно подати наступні документи:

 • Одну анкету, заповнену англійською або нідерландською мовами, підписану клієнтом. Анкету на неповнолітню дитину повинні підписати обоє батьків (пункт 37 та 3 стр. анкети).
 • Одну нещодавню чітку якісну кольорову фотографію (35мм х 45мм) паспортного зразку на білому/світлому фоні. Зауважте, фотографію вклеювати на анкету не треба.
 • Закордонний паспорт або офіційний проїзний документ, дійсний на всій території Шенгенської зони, а також копію всіх його інформаційних сторінок, які містять візи, штампи та інші відмітки. Термін дії паспорту повинен бути не менше ніж 3 місяці після запланованої дати повернення, а також містити як мінімум дві чисті сторінки для візи. Якщо у Вас два або більше закордонних паспортів, потрібно надати всі; також необхідно надати їх копію.
 • Якщо Ви не є громадянином України, тоді необхідно подати оригінал та копію дозволу на проживання в Україні, дійсного як мінімум 3 місяці після дати Вашого повернення.
 • Копії всіх інформаційних сторінок внутрішнього паспорту. Для неповнолітніх заявників: оригінал і копію свідоцтва про народження.
 • Страховий поліс, дійсний у всіх країнах Шенгенської зони, протягом всього періоду перебування із сумою покриття 30000 € на випадок термінового медичного обслуговування або репатріації. Клієнтам, які подають документи на отримання мультивізи, достатньо надати страховий поліс на термін першої поїздки.
 • Оригінал або копія запрошення від особи, що приймає, яке легалізовано у муніципалітеті
 • Копія першої сторінки паспорта особи, що запрошує, та/або його посвідки на проживання. Якщо заявник планує відвідати родича або друга не нідерландського походження, а запрошуючою стороною виступає інша особа, необхідно також надати копію нідерландського паспорта або посвідки на проживання родича/друга.
 • Копії документів, що підтверджують родинні чи інші зв’язки між клієнтом та особою, що запрошує (наприклад, копія свідоцтво про народження і/або свідоцтво про шлюб)
 • Резервація квитків на літак/автобус в обидві сторони, якщо Ви подорожуєте автомобілем – копію зеленої карти на період поїздки, водійських прав та техпаспорту.
 • Недавня довідка з місця роботи, де зазначено дату прийому на роботу, посаду, заробітну плату та причину і термін відсутності. Приватний підприємець повинен подати копію свідоцтва про реєстрацію. Якщо клієнт є безробітнім це має бути чітко вказано в анкеті. Студентам потрібно подати наступні документи: копію студентського квитка і довідку з університету, з дозволом бути відсутнім на заняттях; пенсіонерам потрібно надати копію пенсійного посвідчення.
 • Підтвердження платоспроможності:

  Якщо клієнт покриває свої витрати самостійно:

  • довідка з банку про стан рахунку (видана не раніше ніж за 14 банківських днів до подачі документів) на суму не менше 34 євро в день на одну особу.

  Якщо запрошуюча сторона покриває всі витрати (це має бути зазначено в запрошенні):

  • копію робочого контракту запрошуючого та довідки про заробітню плату за останні три місяці
  у разі якщо запрошуюча сторона є приватним підприємцем і не може надати довідку про заробітню плату, необхідно надати наступні документи: реєстрацію в Комерційній палаті, останню довідку про сплату податків (форма ІВ 60) та довідку про баланс коштів.

Для неповнолітніх, які їдуть без супроводу обох батьків:

 • оригінал і копія нотаріально завіреного дозволу від батьків на виїзд дитини;
 • оригінал і копія свідоцтва про народження;
 • копії внутрішніх паспортів батьків.

Важлива інформація!

Даний перелік не є остаточним.

Посольство залишає за собою право попросити надати додаткові документи, якщо буде необхідно.

Приміть до уваги, що Посольство не рекомендує робити остаточні платежі (за квитки та готель) до отримання візи. Посольство та Візовий Центр не несуть відповідальності за втрачені кошти у випадку відмови у видачі візи, або несвоєчасному отриманні візи.

Вимоги до фотографій

Фотографії повинні відповідати наступним вимогам:

 • Мають бути однаковими та актуальними (зроблені не більше ніж 6 місяців тому);
 • Повинні бути кольоровими, надрукованими на звичайному папері для фотографій;
 • Повинні бути розміром 3,5 на 4,5 см;
 • Обличчя на фотографіях має бути видно повністю (обличчя повинно займати 30-36 мм від підборіддя до маківки);
 • Обличчя на фотокартках повинне бути добре освітлене;
 • Мають бути зроблені без сонцезахисних окулярів;
 • Мають бути зроблені без головного убору або інших предметів, що прикривають голову, окрім головних уборів, що мають обов’язковий релігійний характер;
 • Окуляри не повинні бути тонованими або відбивати світло;
 • Рамка окулярів не повинна прикривати очі;
 • Рот на фотокартці повинен бути закритий.

Для більш детальної інформації та прикладами натисніть тут  

Термін розгляду заяви

Розгляд справ триває 10 календарних днів з дати подання заяви до Візового Центру. Максимально розгляд справи може тривати 4 тижні.

В деяких випадках процес розгляду заяви може тривати довше:

 • Консультація: перед видачею візи громадянам деяких держав Посольство повинно консультуватися з іншими Шенгенськими країнами.
 • Передача заяви на розгляд національних служб (Міністерства закордонних справ/Служби імміграції та натуралізації): у випадку передачі заяви до Нідерландів для подальшого розгляду, розгляд заяви може тривати до двох місяців.

Розгляд справ для громадян країн, які не підписали Угоду про Спрощення Візового Режиму.

 1. Рішення щодо заяви на отримання візи буде прийнято впродовж 15 календарних днів з дня подачі, що прийнятно згідно Статті 19.
 2. В окремих випадках цей термін може бути подовжено максимум до 30 календарних днів, а саме у тих випадках, коли заяві необхідно приділити додаткову увагу для перевірки даних, або у випадках, коли Посольству необхідна консультація з іншими представництвами країн Шенгенської Угоди.
 3. У виняткових випадках, коли необхідно отримати додаткові документи, цей термін може бути подовжено до 60 календарних днів максимум.
 4. Якщо візову заяву не відкликано, буде прийнято рішення:
  1. видати стандартну візу у відповідності до Статті 24;
  2. видати візу з територіальними обмеженнями у відповідності до Статті 25;
  3. відмовити у візі у відповідності до Статті 32; або
  4. припинити розгляд візової заяви та передати її до відповідних органів влади держави-представника у відповідності до Статті 8(2).

Будь ласка, зауважте, якщо Ви користуєтесь послугами кур’єрської служби, доставка документів додатково займає від 1 до 5 днів.

Візові формуляри

Візова анкета має бути заповнена повністю (тільки нідерландською або англійською мовою) та підписана клієнтом особисто.

Будь ласка, зверніть увагу, що в анкеті має бути два підписи. Візові анкети з одним підписом прийматися до розгляду не будуть.

Будь ласка, заповніть Візову Анкету онлайн на сайті МЗС Нідерландів

"Proof of sponsorship and/or private accommodation” Form / Private invitation form

Також Візовий Центр пропонує послугу заповнення візових анкет. Вартість послуги - 85 грн. Послуга надається виключно за бажанням клієнта. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

Будь ласка, натисніть тут  для завантаження списку акредитованих страхових компаній.

Згоду на обробку персональних даних Ви можете завантажити та роздрукувати, скориставшись посиланнями наведеними нижче. Також Ви можете отримати згоду на обробку персональних даних у Візовому Центрі.

Згода на обробку персональних даних

Будь ласка, зверніть увагу на те, що без Згоди на обробку персональних даних Ваші документи прийматися не будуть.