top button

Додаткові послуги

Вид збору Вартість (включаючи ПДВ)
СМС послуга 45 грн.
Послуга заповнення Візової анкети 85 грн.
Послуга кур’єрської доставки (адресна) 180 грн.
Доставка до офісу кур’єрської служби 160 грн.
Фотокабіна (4 фотокартки) 60 грн.
Фотокопіювання документів 4 грн.
Придбання страхового медичного полісу та Грін карти Згідно тарифу

SMS Послуга (за бажанням)

Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід клієнта, Візовий Сервіс Центр вважає своєю перевагою запропонувати SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви на різних стадіях розгляду. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові (українська, російська та англійська мови) і гарантує клієнту зручність і впевненість у даній можливості. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу клієнта, інформуючи про статус візової заявки.

Ви можете дізнатися про можливість використання даної послуги, яка може бути активована під час подачі візової заяви. Послуга не може бути замовлена також і до моменту подачі візової заяви.

Умови замовлення: у Візовому Центрі під час подачі документів

Послуга заповнення Візових анкет (за бажанням)

Для Вашої зручності, Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет. Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

Умови замовлення: у Візовому Центрі під час подачі документів

Послуга кур'єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності клієнтів, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою Ін-тайм в Україні для того, щоб доставляти подані клієнтом документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, Ін-тайм може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Умови замовлення: у Візовому Центрі під час подачі документів

Послуга двосторонньої кур'єрської доставки (за бажанням)

Дана послуга доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних та проживають на території України. Перед тим, як скористатись послугою двосторонньої кур’єрської доставки, переконайтеся, що Ваше місто є в переліку міст, звідки паспорт може бути відправлений і куди паспорт може бути доставлений. Натисніть тут, щоб ознайомитись з переліком.

З 23 червня 2015 р. всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів за допомогою кур’єрської служби буде доступна лише тим клієнтам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

Крок 1:

Попередній запис не потрібен.

Крок 2:

Користуючись послугою кур'єрської служби, вам необхідно зробити один платіж за три види послуг:

  • Візовий збір: скористайтеся сторінкою ТИПИ ВІЗ, оберіть потрібну категорію і знайдіть суму консульського збору;
  • Послуги Візового Центру - 15 €, включаючи 20% ПДВ (в гривнях)
  • Послуги кур'єрської служби - 360,00 грн

Оплата здійснюється до відправлення документів і не повертається.


Клієнт повинен впевнитись, що вся інформація для оплати консульського збору, послуг та кур'єрської доставки, вказана нижче, була зазначена чітко та повністю:

  • Назва компанії: ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
  • Реєстраційний номер: 34796531
  • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, Київ, 01001 Україна.
  • Назва банку: ПАТ КредоБанк
  • Розрахунковий рахунок: 260050008303
  • МФО: 325365
  • Призначення платежу: «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення візи в Нідерланди [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Крок 3:

Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних, яку необхідно надіслати з вашими документами. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут.

Крок 4:

Документи необхідно надіслати за адресою: 01001, Київ, Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, ВЦ Нідерландів

Крок 5:

Час обробки

У Посольстві документи розглядаються протягом 10 календарних днів; доставка документів кур’єрською службою додатково займає від 1 до 5 днів.

Фотокопіювання документів (за бажанням)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів. Вартість складає 4 грн за сторінку.

Медичний страховий поліс (за бажанням)

Додатково у Візовому Центрі існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації стосовно оформлення полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.