top button

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

  • Нові візові правила для громадян України, які перебувають або проїжджають через Кюрасао Дізнатись більше
  • ВАЖЛИВО Більш тривалі терміни подання візи з лютого 2020 року Дізнатись більше
  • Будь ласка, зверніть увагу, що починаючи з 11 червня 2017, громадяни України, які мають біометричні паспорти звільняються від вимоги подавати документи на оформлення короткострокової Шенгенської візи для поїздки в Нідерланди.
  • Починаючи з 18 січня 2010р. Посольство Республіки Угорщина в Кишиневі (Молдова) надає свої послуги громадянам Молдови для поїздки до Королівства Нідерланди. Дане представництво видає візи аеропортного транзиту, а також усі короткострокові візи відповідно до правил Шенгенської зони. Якщо Посольство Угорщини вважатиме умови прийнятними, то віза буде видана. Якщо ж Посольство не отримає достатньо інформації про заявника чи про мету його поїздки, вирішить, що умови для надання візи не є прийнятними, або ж виникнуть певні сумніви щодо видачі візи, то Посольство Угорщини може відмовити у наданні візи. Телефон консульського відділу в Кишиневі: +373-22223404, факс: +373-22224513. Телефон Call-центру (для отримання інформації): +373-22200078 або +37322228668. Електронна пошта Посольства Угорщини: cac@meganet.md та mission.kiv@kum.hu. Для більш детальної інформації, будь ласка, зайдіть на вебсайт: http://www.cac.md
  • Громадяни Білорусі.,

    З 14 квітня 2016 громадяни Білорусі, які не мають дозволу на проживання в Україні, не можуть подавати документи на оформлення Шенгенських віз в Україні. Заяви від громадян Білорусі на отримання Шенгенських віз для поїздок в Нідерланди буде розглядати Посольство Германії в Мінську.

  • Увага! Шахрайство на ринку праці. Детально за цим посиланням