top button

Новини та повідомлення

 • news

  06 лютого 2020

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 07 лютого 2020 року клієнти, яким потрібна віза на Карибські острови, можуть звертатися як до Візового центру, так і безпосередньо до Посольства Королівства Нідерландів.

 • news

  31 січня 2020

  Шановні клієнти!

  Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років візовий збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

 • news

  08 квітня 2019

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у квітні та травні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news

  10 лютого 2019

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 11 лютого 2019 Візовий Центр у Харкові переїхав до нового офісу за адресою: Харків, вул. Академіка Павлова, 271, БЦ „Радмир Експохолл”, 4 поверх.

 • news

  04 грудня 2018

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news

  28 лютого 2018

  Шановні клієнти!

  З 21 травня 2018р. доставка паспортів здійснюється кур’єрською службою «ІН-ТАЙМ» в будь-який населений пункт України (окрім АР Крим та непідконтрольних територій Донецької області та Луганської області).

 • news

  28 лютого 2018

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у березні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news

  28 грудня 2017

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові переїхав до нового офісу за адресою: Львів, вул. Джерельна 18.

 • news

  02 червня 2017

  Шановні клієнти!

  Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до останніх оновлень, режим безвізового в’їзду на територію Шенгенської зони буде доступним для громадян України, що мають біометричні паспорти, з 11 червня 2017 року. Для більш детальної інформації ми рекомендуємо Вам відвідати сайт Посольства Королывства Нідерландів (https://www.netherlandsandyou.nl/travel-and-residence/visas-for-the-netherlands/applying-for-a-short-stay-schengen-visa/ukraine) або ж відвідати сайт офіційної кампанії Делегації ЄС в Україні «Open Europe» (http://openeurope.in.ua/), де Ви зможете знайти додаткову інформацію стосовно можливостей та обов’язків при перетині кордону.

  Ми також просимо Вас звернути увагу на те, що відповідно до інструкцій Посольства Королівства Нідерландів , з 29 травня 2017 року громадянам України, які мають біометричні паспорти, більше не потрібно подавати документи на короткострокову Шенгенську візу типу С для поїздки з 11 червня 2017 року.

  Для отримання візи на Карибську частину Нідерландів, яка не входить до Шенгенської Зони, Ви зможете, як і раніше, подавати Ваші документи.

  Для отримання довгострокової візи для поїздки в Нідерланди, будь ласка, звертайтесь до Посольства безпосередньо.

 • news

  27 травня 2017

  Починаючи з 29 травня 2017 р. біометричні паспорта громадян України,які планують свою поїздку з 11 червня 2017 р або пізніше більше на розгляд не приймаються.

 • news

  21 січня 2017

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 23 січня 2017 Візовий Центр у Києві переїхав до ТРЦ «Гулівер», Спортивна Площа 1а, 8 поверх.

 • news

  21 листопада 2016

  Увага!

  З 21 листопада 2016 р. заявники, які подають документи на візу для відвідування Карибської частини Нідерландів на підставі контракту/дозволу на роботу, мають подавати документи безпосередньо до Посольства. Всі інші категорій, включаючи моряків, можуть подавати документи до Візового Центру, як і раніше.

 • news

  20 липня 2016

  Шановні клієнти!

  Посольство Нідерландів уповноважено просити клієнтів вдруге відвідати Візовий Центр в тому разі, якщо їх відбитки пальців було зареєстровано у візово-інформаційній системі ВІС некоректно. Це прохання зумовлено прагненням убезпечити заявників від проблем під час перетину кордону. Ми рекомендуємо всім клієнтам здати відбитки пальців повторно, навіть якщо їх вже було знято під час попереднього візиту у Візовий Центр.

 • news

  14 квітня 2016

  З 14 квітня 2016 громадяни Білорусі, які не мають дозволу на проживання в Україні, не можуть подавати документи на оформлення Шенгенських віз в Україні. Заяви від громадян Білорусі на отримання Шенгенських віз для поїздок в Нідерланди буде розглядати Посольство Германії в Мінську.

 • news

  9 лютого 2016

  Шановні клієнти! 18 грудня 2015 року Европейська Комісія прийняла четвертий і останній звіт щодо прогресу України у впровадженні плану візової лібералізації. У звіті підкреслено значний прогрес, що зробила Україна у виконанні критеріїв візової лібералізації.

  Враховуючи позитивну оцінку прогресу, а також загальний характер стосунків України і Європейського Союзу, на початку 2016 року Комісія доправить до Европейської Ради та Парламенту пропозицію щодо скасування обов’язкових віз для українців, що є власниками біометричних паспортів – зміни у Директиву (ЄС) № 539/2001.

  Безвізовий режим буде діяти на територіях усіх країн Европейсткого Союзу крім Великої Британії і Ірландії, а також на територіях чотирьох країн ассоціїрованих членів (Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії). Відміна віз буде стосуватися виключно короткотермінових візитів не довше 90 діб впродовж терміну 180 діб з бізнесовою, туристичною або родинною метою.  

  Подальші перемовини відбудуться у Брюсселі. Будь ласка, перевіряйте сайт на оновлення щодо ситуації. Як тільки буде визначено дату відміни віз для громадян України, про це буде оголошено на сайтах Візового Центру та Посольства Нідерландів в Україні. Наразі дату ще не визначено.

 • news

  14 липня 2014

  Шановні клієнти! Зверніть увагу, що в зв'язку із надзвичайною ситуацією у Донецьку, Візовий Центр м. Донецьк зачинений. Будь-ласка, слідкуйте за інформацією на вебсайті або звертайтесь до кол-центру +38 0443913580 або +38 0504198017.

 • news

  24 травня 2014

  Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що для Вашої зручності, з 26 травня 2014 року Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет. Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Вартість послуги складає 85грн., включаючи податки. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

 • news

  9 листопада 2012

  З 1 жовтня 2012р. форма М 47 не є гарантійним листом. Подружжю та партнерам підданого Королівства Нідерландів, що проживають в Україні, які подають заяви на отримання короткострокової візи для приватного візиту, необхідно використовувати форму “Proof of sponsorship and/or private accommodation”. Для завантаження форми “Proof of sponsorship and/or private accommodation”, будь ласка натисніть тут.

 • news

  18 січня 2010

  З 18 січня 2010р. Посольство Республіки Угорщина в Кишиневі (Молдова)  надає свої послуги громадянам Молдови для поїздки до Королівства Нідерланди. Це стосується громадян Молдови, які не мають біометричних паспортів.

  Дане представництво буде видавати візи аеропортного транзиту, транзиту, а також усі короткострокові візи відповідно до правил Шенгенської зони. Якщо Посольство Угорщини вважатиме умови прийнятними, то віза буде видана. Якщо ж Посольство не отримає достатньо інформації про заявника чи про мету його поїздки, вирішить, що умови для надання візи не є прийнятними, або ж виникнуть певні сумніви щодо видачі візи, то Посольство Угорщини може відмовити у наданні візи. Телефон консульського відділу в Кишиневі: +373-22223404, факс: +373-22224513. Телефон Call-центру (для отримання інформації): +373-22200078 або +37322228668. Електронна пошта Посольства Угорщини: cac@meganet.md та mission.kiv@kum.hu. Для більш детальної інформації, будь ласка, зайдіть на вебсайт: http://www.cac.md.

 • news

  16 лютого 2011

  Згідно Візовому Кодексу, який вступив в силу 5 квітня 2010 року, кожна країна Шенгенської угоди прийняла єдину власну форму запрошення для приватного візиту. Зразки форм запрошення для кожної з країн Ви можете знайти на веб-сайті EU. З 1 січня 2011 року ця єдина стандартизована форма повинна заповнюватись особою, що запрошує або виступає гарантом та легалізовуватись  в муніципалітеті і подаватись в якості супровідного документу (запрошення) для отримання візи по приватному візиту. Формуляр запрошення Ви можете завантажити на наступних веб-сайтах: www.ind.nl та www.government.nl або натисніть тут.