top button

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Введення.

В компанії Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд (VF Worldwide Holdings Ltd) ми зобов’язуємось захищати та поважати Вашу конфіденційність.

Дане Повідомлення про конфіденційність («Повідомлення») пояснює, як компанія Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд (VF Worldwide Holdings Ltd). та її компанії й дочірні компанії по всьому світі («Ві Еф Ес Глобал» («VFS Global»), «ми» або «нас») обробляють персональні дані. Це повідомлення застосовується до будь-якого веб-сайту Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), продукту, програмного забезпечення чи пов’язаної з нею послуги (разом – наші «Послуги»). Інколи, Послуга стосується іншого Повідомлення про конфіденційність, яке окреслює конкретну практику конфіденційності цієї Послуги.

Час від часу ми можемо змінювати Повідомлення, тому просимо регулярно переглядати цю сторінку на наявність будь-яких змін.

В останній раз Повідомлення було оновлено 28 лютого 2018 р.

Використовуючи наші послуги, Ви погоджуєтесь виконувати це Повідомлення.

В разі виникнення будь-яких питань щодо Повідомлення про конфіденційність та наших правил збереження конфіденційності, зверніться до нашого співробітника, відповідального за захист даних, або надішліть листа за адресою:

Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд (VF Consulting Services LLC), ВЦ «Гулівер», 8-й поверх, пл. Спортивна, Київ, 01023 – Україна

Хто ми?

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) є найбільшим у світі спеціалістом з аутсорсингу та технологічного обслуговування для урядів та дипломатичних представництв у всьому світі. Ми уповноважені отримувати заявки на різні категорії віз, дозволи та проїзні документи, а також виконувати адміністративні та позасудові завдання, пов’язані з цими заявками та послугами для громадян для урядів наших клієнтів, щоб вони могли повністю зосередитись на критичних завданнях оцінки. Надаючи послуги з обробки заяв, Ві Еф Ес Глобал

(VFS Global) діє як обробник персональних даних, а відповідні дипломатичні представництва є контролерами даних.

Дипломатичне представництво Нідерландів (контролер даних):

Посольство Королівства Нідерландівв Україні. Адреса: 01901 Київ, Україна, пл. Контрактова 7.

Штаб-квартира Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) знаходиться в Дубаї, ОАЕ, і вона є дочірньою компанією Куоні Груп (Kuoni Group) зі штаб-квартирою в Цюріху, Швейцарія, чиїм головним власником є ІКьюТі (EQT), провідна світова інвестиційна компанія зі штаб-квартирою в Стокгольмі, Швеція. Юридична адреса компанії Ві Еф Ес Глобал Лімітед (VFS Global Limited): рівень 7, 32-й поверх, Бізнес-центр «Джумейра», 1 вежа, кластер G, башти Джумейра-Лейкс, а/с 114100, Дубай, ОАЕ.

Як ми збираємо інформацію про Вас?

Ми отримуємо інформацію про Вас, коли ви користуєтесь нашим веб-сайтом або нашим послугами, наприклад, коли Ви подаєте заявку на візу чи користуєтесь нашим послугами для подання заявки на візу. Крім того, ми можемо отримати інформацію із вторинних джерел, наприклад, під час перевірки документів як частини процесу подання заявки на візу, якщо уряд-клієнт вимагає, щоб ми виконували такі дії. В такому випадку ми можемо, наприклад, звернутись до кредитно-рейтингових агенцій, агентств з виявлення шахрайства, навчальних закладів, попередніх роботодавців та інших організацій з метою отримання додаткової інформації.

Який вид інформації ми збираємо?

Ми збираємо лише інформацію, яка вимагається урядом-клієнтом для подачі заявки на отримання візи або надання необхідної послуги. Персональні дані, які ми збираємо, залежать від типу візи, на яку ви подаєте заявку, тому що інформація, яку ми збираємо, визначається урядом, який видає візи.

Приклади видів зібраних даних:

Персональні дані: Напр., ім’я, національний ідентифікаційний номер, національність, стать, відомості про Ваш проїзний документ (напр., паспорт чи ІД), електронна адреса, номер телефону та поштова адреса, місце і дата народження.

Конфіденційні персональні дані: релігія, сімейний стан, інформація щодо здоров’я, біометричні дані, напр., відбитки пальців, фотографії та зразки ДНК.

Треті особи: імена дітей, батьків, дружини/ чоловіка, інформація про роботодавця, особа, яка надає особисту рекомендацію, адреса Вашого перебування в місті призначення.

Дані зв’язку: Контактні деталі, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону.

Дані про оплату: дані про платіжні картки, інформація про банківський рахунок.

Електронні мультимедійні дані: зображення CCTV, відео та аудіо записи, файли cookie веб-сайту (див. нижче).

Цей список не є вичерпним та змінюється залежно від вимог уряду-клієнта та послуг, щодо яких Ви подаєте заявку.

Якщо Ви бажаєте точно дізнатись про те, які персональні дані будуть зібрані для Вашої заяви на візу або проїзний документ, зверніться до співробітника, відповідального за захист даних, або відповідного дипломатичного представництва за вище зазначеною адресою.

Як використовується Ваша інформація?

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовуватиме Вашу інформацію лише для конкретного процесу подачі заявки на візу або для надання Вам додаткових послуг на Вашу вимогу, напр., кур’єрської доставки візи Вам додому.

Ми можемо використовувати Ваші дані для:

 • Призначення зустрічі з одним із наших співробітників, відповідальних за подачу документів, у Пункті прийому візових анкет (VAC);
 • Допомоги в подачі заявки на візу або проїзний документ;
 • Підтвердження Вашої особистості;
 • Надання Вам можливості відслідковувати процес обробки Вашої візової заяви;
 • Надання Вам додаткових послуг за Вашою вимогою;
 • Виконання наших зобов’язань відповідно до наших повноважень, наданих урядами-клієнтами;
 • Для здійснення перевірки щодо Вашої візової заяви або проїзного документу;
 • Для запобігання злочину;
 • Отримання Ваших відгуків або коментарів на послуги, які ми надаємо;
 • За Вашим дозволом, для надсилання Вам повідомлень, які можуть Вас зацікавити.

Як довго ми зберігатимемо Ваші дані?

Ми періодично переглядаємо строки зберігання персональних даних. Ми юридично зобов'язані зберігати певні види інформації для виконання своїх статутних зобов'язань (напр., податкове законодавство). Ми зберігатимемо Ваші персональні дані у своїх системах лише настільки, наскільки це необхідно для відповідної діяльності, як це вимагається нашим урядом-клієнтом, або до тих пір, як це визначено у будь-якому відповідному договорі, укладеному з Вами.

Хто має доступ до Вашої інформації?

Без Вашого дозволу ми не надаватимемо Вашу інформацію стороннім особам у маркетингових цілях. Ви можете відкликати таку згоду в будь-який час, оновивши налаштування свого облікового запису в режимі онлайн, при можливості, або звернувшись до нашого Центру по роботі з клієнтами, інформація про який буде Вам надана під час заповнення заявки.

Ваші персональні дані не будуть розголошуватись третім особам без Вашої прямої згоди. Ми можемо поділитися Вашими персональними даними з компаніями, що належать до Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), при необхідності, для обробки Ваших запитів або для надання додаткових послуг за Вашою вимогою, напр.; якщо Ви попросили нас доставити свій проїзний документ додому або в офіс, або для проведення процедур перевірки чи запобігання злочинам.

Органи влади:

Під час подачі заявки на візу чи інший тип проїзного документу Ваші персональні дані будуть відправлені до іноземного дипломатичного представництва, яке представляє країну, яку Ви плануєте відвідати. Таке дипломатичне представництво може ділитися Вашими персональними даними з відповідними урядовими, регулюючими чи виконавчими органами для запобігання злочинам або тероризму.

Треті сторони з юридичних причин:

Ми ділимось персональними даними, коли ми вважаємо це необхідним, наприклад:

Для виконання юридичних зобов'язань та відповіді на запити державних установ, у тому числі правоохоронних органів та інших органів державної влади, які можуть включати такі органи влади за межами Вашої країни проживання.

У випадку злиття, продажу, реструктуризації, придбання, спільного підприємства, присвоєння, передачі чи іншого розпорядження всією або будь-якою частиною нашого бізнесу, активів чи акцій (у тому числі у зв'язку з будь-яким банкрутством чи подібним провадженням)

Для захисту наших прав, користувачів, систем та Послуг.

Сторонні постачальники послуг, які працюють від нашого імені:

Ми можемо передавати Ваші дані своїм стороннім постачальникам послуг, агентам, субпідрядникам та іншим пов'язаним організаціям для виконання завдань та надання Вам послуг від нашого імені (наприклад, для обробки платежів або доставки Вашої візи кур'єром). Проте, коли ми використовуємо сторонніх постачальників послуг, ми розкриваємо лише персональні дані, які необхідні для надання послуги, і у нас є укладений договір щодо захисту Ваших даних та заборони їх використання для безпосередніх маркетингових цілей. Ми запевняємо Вас, що ми не передаватимемо Ваші дані стороннім особам, крім мережіВі Еф Ес Глобал (VFS Global), для використання їх власних маркетингових цілей у разі надання Вами дозволу на це.

Постачальники продукції – третя сторона, з якими ми співпрацюємо:

Ми тісно співпрацюємо з невеликою кількістю сторонніх постачальників продукції з метою надання Вам ряду якісних та надійних послуг у сфері подорожей. Наприклад, коли Ви платите за візову заявку, нам доведеться обробити платіж. Відповідний сторонній постачальник використовуватиме Ваші дані для обробки платежів та виконання своїх зобов'язань, що випливають із будь-яких діючих законів. У деяких випадках вони будуть діяти як контролер Ваших даних, тому ми радимо Вам ознайомитись з їх Інформацією про конфіденційність. Ці сторонні постачальники послуг надаватимуть нам Ваші дані, які ми будемо використовувати відповідно до даного Повідомлення про конфіденційність.

Передача Ваших даних в офшор:

У рамках послуг, запропонованих Вам через цей веб-сайт або в Пункті прийому візових анкет, надані Вами дані, в більшості випадків, будуть передані в офшорні країни. Це відбувається тому, що, подаючи заявку на візу або інший тип проїзного документа, Ваші персональні дані будуть відправлені через дипломатичне представництво в країну, яку Ви плануєте відвідати. Ці країни можуть не мати законів про захист інформації, подібних до законів у Вашій країні.

Ми можемо передавати Ваші персональні дані в один з наших центрів обробки даних у Великобританії, Канаді, Німеччині, Індії чи Росії, залежно від країни, яку Ви плануєте відвідати.

У рамках процесу подання заяви на візу нам потрібна Ваша згода на передачу Ваших персональних даних в «офшор»; навіть якщо це є обов'язковою частиною процесу подання заявки, ми зобов'язані просити Вашого дозволу на передачу Ваших персональних даних.

Будь ласка, зв'яжіться з нашим співробітником, відповідальним за захист даних, для отримання детальної інформації.

Ваш вибір.

Ви маєте право відкликати свою згоду, надану раніше, на обробку Ваших даних. Однак, якщо Ви це зробите, ми не зможемо продовжити обробку Вашої заявки на отримання візи.

Ми не будемо зв'язуватись з Вами електронною поштою, телефоном або надсилати текстове повідомлення в маркетингових цілях, якщо Ви не надали нам на це попередній дозвіл. Ви можете в будь-який момент змінити свою думку та перестати отримувати маркетингову інформацію, звернувшись до нашого Центру по роботі з клієнтами або оновивши налаштування свого облікового запису в режимі онлайн, у відповідних випадках.

Ваші права.

Відповідно до законодавства, у Вас є певні права щодо обробки Ваших персональних даних. Ці права включають:

 1. Право бути поінформованим про те, як використовуються Ваші персональні дані.
 2. Право доступу до Ваших персональних даних.
 3. Право на виправлення, якщо Ваші персональні дані є невірними.
 4. Право видаляти Ваші персональні дані. (Де закон це дозволяє)
 5. Право обмежувати обробку Ваших персональних даних
 6. Право на переносимість даних.
 7. Право заперечувати використання Ваших персональних даних.
 8. Права щодо автоматичного прийняття рішень та їх профілювання.
 9. Право відкликати свою згоду.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані були оброблені неправильно або Ви скаржитесь на те, як обробляються Ваші персональні дані, Ви маєте право подати скаргу.

Ви можете подати скаргу нашому співробітнику, відповідальному за захист даних, або безпосередньо у відповідне дипломатичне представництво або орган захисту даних у Вашій країні, вказавши, як, на Вашу думку, обробка даних, що виконується компанією Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), могла вплинути на Ваші права.

Агентство із захисту даних в Україні:

Управління захисту персональних даних

Секретаріат Верховної Ради України Уповноважений з прав людини

http://www.ombudsman.gov.ua/en/page/applicant/

Як ви можете отримати доступ та оновити дані?

Ви маєте право вимагати копію інформації, яка зберігається у Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) щодо Вас. У разі подання заявки на доступ до Ваших персональних даних, ми із задоволенням надамо його Вам відповідно до будь-яких відповідних юридичних вимог та винятків, включаючи процедури перевірки персональних даних. Перед наданням даних ми попросимо надати підтвердження ідентичності та інформації про Вашу взаємодію з нами, щоб ми могли знайти будь-які релевантні відомості. Ми також можемо стягувати плату за надання Вам копії даних (крім випадків, коли це не дозволено відповідно до місцевого законодавства).

Точність Вашої інформації важлива для нас. У деяких юрисдикціях Ви маєте право виправляти або змінювати свої персональні дані, якщо вони є неточними або вимагають оновлення. Ви також можете мати право вимагати видалення своїх особистих даних; однак, це не завжди можливо через юридичні вимоги та інші зобов'язання й фактори.

Ми працюємо над тим, як полегшити Вам перегляд та виправлення даних, які ми зберігаємо про Вас. Тим часом, якщо Вам потрібна копія інформації про Вас, яку ми зберігаємо, або якщо Ви змінюєте електронну адресу або будь-яку іншу інформацію, що є неточною або застарілою, будь ласка, зв'яжіться з нашим Центром по роботі з клієнтами, напишіть нам в наш місцевий офіс, зазначений на початку Повідомлення про конфіденційність, або надішліть електронного листа нашому співробітнику, відповідальному за захист даних.

Запобіжні заходи для захисту від втрати, неправильного використання або зміни Ваших даних.

Коли Ви надаєте нам свої персональні дані, ми вживаємо заходів для їх безпечного оброблення. Будь-яка конфіденційна інформація (наприклад, дані кредитної або дебетової картки) зашифрована та захищена. На наших веб-сайтах, коли Ви знаходитесь на безпечній сторінці, значок замка з'явиться в адресному рядку більшості веб-переглядачів.

Неконфіденційні дані (адреса Вашої електронної пошти тощо) звичайно надсилаються по Інтернету, а це ніколи не може вважатись 100% безпечним. В результаті, оскільки ми прагнемо захистити Ваші персональні дані, ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку Ви нам передаєте, і Ви це робите на свій страх і ризик. Після отримання Ваших даних ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення їх безпеки в наших системах. Ви несете відповідальність за конфіденційне збереження обраного Вами пароля під час налаштування облікового запису, скажімо, наприклад, коли Ви бронюєте дату подачі заявки в Центрі подачі візових заяв. Ми просимо Вас нікому не повідомляти свій пароль.

Профілювання.

Профілювання - це будь-яка форма автоматизованої обробки персональних даних для аналізу або прогнозування поведінки. Ми цього не робимо.

Використання файлів cookie

Як і багато інших веб-сайтів, веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовує файли cookie. Файли cookie - це невеликі фрагменти інформації, що відправляються організацією на Ваш комп'ютер і зберігаються на Вашому жорсткому диску, щоб цей веб-сайт міг розпізнати Вас під час відвідування. Вони збирають статистичну інформацію про Ваші дії й шаблони перегляду та не ідентифікують Вас як особистість. Наприклад, ми використовуємо файли cookie для збереження потрібної мови. Це допомагає нам покращувати веб-сайт і забезпечити кращий індивідуальний сервіс.

Ви можете вимкнути файли cookie, налаштувавши параметри свого браузера. Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення файлів cookie на Вашому комп'ютері, ознайомтесь з нашим Повідомленням про файли cookie. Вимкнення файлів cookie може призвести до втрати функціональності при використанні нашого веб-сайту.

Посилання на інші сайти.

Наш веб-сайт може містити посилання на веб-сайти інших організацій. Це Повідомлення про конфіденційність застосовується лише до нашого веб-сайту, тому ми радимо Вам ознайомитися із Повідомленнями про конфіденційність на інших веб-сайтах, які Ви відвідуєте. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику інших сайтів, навіть якщо Ви переходите на них за допомогою посилань на нашому веб-сайті.

Крім того, якщо ви заходите на наш веб-сайт із стороннього сайту, ми не можемо нести відповідальність за політику конфіденційності й практику власників та операторів цього стороннього сайту й рекомендуємо перевірити Повідомлення цих сторонніх веб-сайтів.

Соціальні мережі.

Деякі з наших Послуг можуть включати в себе функції соціальні мережі, такі як кнопки «Like» та віджети Facebook®, кнопки «Поділитися» та інтерактивні міні-програми. Ці служби можуть збирати інформацію, відвідувані веб-сторінки та IP-адреси, а також встановлювати файли cookie для належного функціонування. Ми не несемо відповідальності за безпеку та конфіденційність будь-якої інформації, зібраної цими третіми сторонами. Вам слід переглянути заяви щодо конфіденційності чи політику сторонніх служб, до яких Ви підключаєтесь, використовуєте або отримуєте доступ. Якщо Ви не хочете, щоб Ваші персональні дані були надані Вашому провайдеру облікових записів соціальних мереж або іншим користувачам служби соціальних мереж, не підключайте свій обліковий запис соціальних мереж до облікового запису для Послуг та не беріть участь в обміні в соціальних мережах під час доступу до Послуг.

Зв'яжіться з нами:

Ми розуміємо, що у Вас можуть виникнути запитання щодо цієї Заяви або наших правил конфіденційності. Будь ласка, звертайтесь до нас одним з наступних способів:

Співробітник, відповідальний за захист даних Ві Еф Ес Глобал (VFS Global):

Поштова адреса:
DPO@vfsglobal.com

Адреса:
Кому: Співробітник, відповідальний за захист даних
Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд
(VF Worldwide Holdings Ltd),
юніт 3205, 32-й поверх,
Бізнес-центр «Джумейра»,
1 вежа, кластер G,
башти Джумейра-Лейкс,
а/с 114100,
Дубай, ОАЕ.