Top Button

Онлайн сервіс

ІММІГРАЦІЙНА ОНЛАЙН ЗАЯВА – НАСТУПНІ КРОКИ

 • Я подав імміграційну заяву на отримання візи в режимі онлайн – чи потрібно мені надати додатково ще щось?

Деякі клієнти зобов'язані надати свій паспорт. Якщо вам потрібно надати паспорт, вам про це повідомлять на сторінці "Дякую", коли ви подаєте імміграційну заяву на отримання візи в режимі онлайн. Якщо ви не впевнені, чи потрібно надати свій паспорт, увійдіть до свого облікового запису в режимі онлайн, відкрийте заяву у форматі PDF та ознайомтесь з рекомендаціями на останній сторінці.

Якщо вам не доручили надати паспорт, вам не потрібно у цей час надавати нічого іншого до Імміграційного Управління Нової Зеландії. Імміграційне Управління Нової Зеландії зв’яжеться з вами, якщо їм потрібен ваш паспорт або будь-яка інша інформація.

Якщо Ви отримали повідомлення про надання паспорта, Ваш паспорт разом із листом-запитом може бути надісланий через обраний Вами Візовий Центр.

Зверніть увагу, що за вищезазначені послуги буде стягнуто плату. Вартість послуг кур'єрської служби, у разі необхідності, є окремою від плати за послуги, що сплачується у випадку передачі паспорта. З метою безпечної передачі паспорту до Імміграційного Управління Нової Зеландії в Києві за запитом візового відділу (наприклад, електронна заява) додатково сплачуються послуги за спрощену систему оформлення у розмірі 490 грн за кожну заяву. Для отримання інформації про сплату за додаткові послуги, будь ласка натисніть тут

Як подавати паспорт:

Щойно ви отримали повідомлення про надання паспорта, ви можете надати паспорт та лист-запит:

 1. Особисто / через уповноваженого представника NZVAC. Або 
 2. Кур’єрською службою/надсиланням листа на наступну адресу: Візовий Центр Нової Зеландії, площа Спортивна 1а, Київ 01001, Україна

  Щоб отримати паспорт, ви можете скористатися наступними можливостями:

  • отримати паспорт особисто / через уповноваженого представника у NZVAC або;
  • замовити отримання паспорта кур'єром або;
  • надіслати попередньо сплачений рекоменований лист на отримання паспорта та листа-запиту зі зворотною адресою;
  • послуги з передачі паспортів, запропоновані NZVAC, дозволять вам:
  • своєчасно та безпечно надіслати паспорт до Імміграційного управління Нової Зеландії у Москві.
 3. Відстежуйте статус паспорта, використовуючи інструмент відстеження на веб-сайті NZVAC