Top Button

Вітаємо на веб-сайті Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні! На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспорта, а також іншу корисну інформацію. Уся інформація та посилання на цьому веб-сайті перевірені та затверджені Посольством Республіки Польща в Україні.

Scam alert

Сповіщення про шахрайство.

 • Зверніть увагу, що медичне страхування є обов'язковим документом при подачі документів на візу. Закликаємо Вас придбати страховий поліс в Пункті Прийому Візових Анкет або у відповідному представництві акредитованої страхової компанії. Ми не можемо гарантувати якість придбаного Вами страхового полісу в інших місцях їх продажу.
 • Ви маєте можливість придбати страховий поліс компанії PZU у Візовому Центрі. Компанія PZU гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Дізнатися більше - тут
Important information icon
 • Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункт Прийом Візових Анкет до Польщі м. Львова відновлює свою діяльність 15 жовтня 2020 р . Для клієнтів мав підтверджену дату на 12 і 13 жовтня – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.
 • Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі м. Рівне відновлює свою діяльність 05 жовтня 2020 р . Для клієнтів хто мав підтверджену дату подачі документів на 01 і 02 жовтня до Рівного – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.

 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що 28 вересня 2020 р. Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Києві відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Київському консульському окрузі (м. Київ та м. Кропивницький) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 21 по 25 вересня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

 • Інформуємо Клієнтів, які подають документи до ППВА Київського, Одеського, Харківського, Вінницького консульських округів у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.
 • Шановні Клієнти! Звертаємо Вашу увагу , що в Київському Консульському Окрузі неможливо подати заяву на отримання візи особами, які відповідно до Положення Міністра внутрішніх справ та адміністрації про тимчасове припинення або обмеження прикордонного руху на певних пунктах пропуску через кордон від 13 березня 2020 р. (Dz. U. z 2020 r. poz. 435) не мають права перетинати державний кордон Республіки Польща. Список категорій осіб, яким дозволено в'їжджати до Польщі в умовах пандемії COVID-19, можна знайти за посиланням https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/8557,Koronawirus-przekraczanie-granicy.html
 • Шановні клієнти!


  Інформуємо, що надсилання ваших заяв на візу у форматі поштового відправлення до Візових Центрів Харківського, Київського, Одеського, Вінницького, Луцького консульських округів відбувається згідно реєстрації, підтвердженої під час розмою з працівником кол-центру.


  Зверніть увагу, що документи повинні надсилатися Новою поштою до ВЦ у зазначених консульських округах у межах строку, встановленого системою реєстрації та підтвердженого під час розмови з працівником кол-центру. Якщо документи будуть надіслані в іншу дату, Візовий Центр не зможе опрацювати документи.

 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що починаючи з 1 вересня 2020 р., здійснюючи передоплату сервісного збору у відділеннях Кредобанку чи Ідея банку з метою здійснення реєстрації до Пункту прийому візових анкет (ППВА), ви повинні чітко вказати касиру спосіб, яким ви плануєте подавати документи на візу – будете здійснювати візит до ППВА чи будете надсилати ваші документи до ППВА у форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта».


  • Подача документів безпосередньо у ППВА. Якщо під час здійснення оплати у банку ви зазначите, що будете подавати документи на візу безпосередньо у ППВА, вам буде автоматично призначена дата та година реєстрації до ППВА і оператор Контакт центру вам зателефонує для підтвердження дати реєстрації. Після підтвердження дати реєстрації у вас також є можливість відправити документи до ППВА через кур’єрську компанію «Нова Пошта».
  • Подача документів у форматі поштового відправлення. Якщо під час здійснення оплати у банку ви зазначите, що будете подавати документи на візу у форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта», ви можете надсилати повний пакет документів до ППВА і вам не потрібно чекати на дзвінок з Контакт центру, так як дата та година реєстрації у таких випадках не назначається (у вас не буде можливості подати документи безпосередньо до ППВА).

  Важливо: звертаємо вашу увагу, що термін дії банківської квитанції 90 днів з дня здійснення оплати в банку, тому подача документів у форматі поштового відправлення можлива не пізніше, ніж 90 днів з дня здійснення оплати в банку.

 • Інформація про правила подачі документів на отримання візи громадянами Білорусі - натисніть тут.
 • Інформуємо клієнтів, які подають документи до ППВА Харківського консульського округу (м. Харків, Дніпро, Запоріжжя) у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.
 • Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Львова, Івано – Фраківська та Ужгорода відновлюють свою діяльність 21 серпня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів. У випадку подачі документів у форматі поштового відправлення натисніть тут
 • Інформуємо клієнтів, які подають документи до ППВА Вінницького консульського округу (м. Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці) у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.
 • Починаючи з 3 липня 2020 р. Пункти прийому візових анкет (ППВА) у м. Луцьк, Львів та Ужгород відновлюють прийом заяв на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР). Подача документів можлива лише за попереднім записом до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА – натисніть тут.

  Для того, щоб зареєструватися до ППВА потрібно здійснити попередню оплату сервісного збору у відділенні Ідея банку або Кредобанку. Прийом оплат сервісного збору у відділеннях Ідея банку можлвий з 1 липня 2020 р., а у відділеннях Кредобанку - з 2 липня 2020 р.

 • Пункт прийому візових анкет (ППВА) у м. Рівне відновлює свою діяльність 26 червня 2020 р. Прийом візових заяв та отримання паспортів у ППВА буде відбуватись виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою подачі візової заявки – натисніть тут. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою отримання паспорта – натисніть тут. Звертаємо увагу, що всі зареєстровані до ППВА клієнти будуть прийняті лише у свою годину реєстрації. Клієнти, які спізняться на свою годину реєстрації або прийдуть раніше своєї години реєстрації не будуть прийняті у ППВА. Отримання консультації можливе виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або на інформаційній лінії Кол центру. Перед відвідуванням ППВА просимо вас уважно ознайомитись з ПРАВИЛАМИ відвідування ППВА (див. нижче на даній сторінці).
 • Звертаємо увагу клієнтів, що видача паспортів або карток МПР у Пунктах прийому візових анкет (ППВА) відбувається виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА. Кожен клієнт повинен самостійно зареєструватися на отримання паспорта на даному веб-сайті. Здійснити реєстрацію до ППВА на отримання паспорта – натисніть тут.
 • Інформуємо клієнтів, які подають документи до ППВА у м. Луцьк, Рівне або Тернопіль у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений.
 • Застерігаємо клієнтів, які подають документи у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що у пакеті документів, який надсилається до ППВА, повинні знаходитись виключно документи згідно контрольного списку. Надсилати готівкові кошти разом з документами ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Якщо ППВА отримає конверт з документами, в якому будуть знаходитись гроші, документи не будуть прийняті ППВА і будуть одразу відправлені назад клієнту без розгляду та обробки.
 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що здійснити оплату сервісного збору для реєстрації до Пунктів прийому візових анкет (ППВА) з метою подачі документів на візу до Польщі відтепер можливо онлайн на офіційному веб-сайті КредоБанку або на офіційному веб-сайті / через мобільний додаток ПриватБанку у додатку «Приват24». Для здійснення оплати онлайн необхідно відвідати офіційний веб-сайт КредоБанку https://newclient.kredobank.com.ua/visa/ або ПриватБанку https://privatbank.ua/apps/privat-24. Щоб детальніше ознайомитись із процесом реєстрації до ППВА – натисніть тут.
 • Шановні Клієнти!

  Люб’язно інформуємо вас, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) відновлюють свою діяльність 3 червня 2020 р., окрім ППВА у м. Рівне.

  Дотримуючись усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА та соціальне дистанціювання всередині ППВА та поза його межами, починаючи з 3 червня 2020 р. ППВА будуть обслуговувати клієнтів виключно згідно наведеного нижче формату:

  • Подача документів у ППВА для всіх візових категорій (національна віза – тип Д, віза Шенген – тип С) виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА (для отримання детальної інформації – натисніть тут) або через послугу подачі документів у форматі поштового відправлення через "Нову Пошту" у випадку подачі документів на національну візу (для отримання детальної інформації – натисніть тут)
  • Відділення банків розпочнуть прийом платежів для здійснення попередньої реєстрації до ППВА: Кредо банк та Ідея банк – з 2 червня 2020 р., ПриватБанк – з 5 червня 2020 р.
  • Подача документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР) наразі недоступна. Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення прийому заявок на МПР у ППВА у м. Львів, Ужгород, Луцьк
  • Отримання паспортів у ППВА виключно згідно попередньої реєстрації (для отримання детальної інформації - натисніть тут) або замовивши послугу кур’єрської доставки паспорта на відділення «Нової пошти»
  • Отримання консультації щодо процесу подачі візової заяви виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА (для отримання адрес електронної скриньки ППВА відповідно до консульського округу – натисніть тут).

   Можливість отримання консультації у ППВА відсутня

  • Ключові заходи задля Вашого здоров’я та безпеки:

   Наші Пугкти прийому візових анкет (ППВА) дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

  • ПРАВИЛА, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІ КЛІЄНТИ, ВІДВІДУЮЧІ ППВА:

   • Вхід до Пункту прийому візових анкет можливий лише за попередньою реєстрацією і лише в призначений час – як для подачі документів, так і для отримання паспорту.
   • Якщо Ви спізнилися на годину своєї реєстрації або прийшли раніше години реєстрації, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.
   • Вхід до Пункту прийому візових анкет дозволений лише клієнтам, які мають реєстрацію. Всі інші особи не мають права заходити до приміщення ППВА.
   • Температурний скринінг на вході у ППВА. З метою забезпечення виконання санітарних норм щодо доступу Клієнтів на територію ППВА, уповноважені працівники ППВА здійснюють вимірювання температури всіх Клієнтів, які звертаються до ППВА з метою отримання відповідних послуг. У разі виявлення у Клієнта підвищеної температури, такому Клієнту буде рекомендовано пройти відповідне медичне обстеження з метою недопущення можливого зараження інших відвідувачів та працівників ППВА.Товариство (ППВА) позбавлене можливості надання послуг Клієнтам, які мають симптоми захворювання.
   • Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ППВА.
   • Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м).
   • Обов’язкове використання масок та рукавичок.
   • Наявність при собі власної ручки для підписання документів в ППВА.
  Ваша безпека – наш пріоритет!
 • Інформація, що стосується медичного страхування подорожуючих – натисніть тут.

 • Застерігаємо Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами, особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством, Генеральними Консульствами та Пунктом Прийому Візових Анкет. Дипломатичні представництва та Пункт Прийому Візових Анкет радять уникати будь-яких дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію та інструкції, надані такими особами. Радимо не передавати свої персональні дані та документи подібним особам для уникнення зловживань з їхнього боку.
 • Шановні клієнти, будь ласка, прочитайте важливу інформацію щодо перетину кордону іноземцями, які їдуть на роботу в Польщу - натисніть тут.
 • Зверніть увагу: оплата сервісного збору ППВА не зобов’язує платника до купівлі будь-яких банківських продуктів та послуг.
 • Інформація щодо страхування подорожей у випадку отримання національної візи Д – натисніть тут.
 • Шановні Клієнти, прагнемо звернути Вашу увагу, що у зв’язку з підписанням угоди про безвізовий режим для громадян України, які мають біометричні паспорти, безвізовий  в’їзд у країни Шенгенської зони можливий з 11 червня 2017 року . Для ознайомлення з детальною інформацією Ви можете відвідати інтернет-сторінку Посольства РП або відвідайте інтернет-сторінку Відкрий Європу – вказане інтернет- посилання створене представництвом ЄС в Україні для надання необхідної інформації про безвізовий режим.

  ППВА до Польщі, а також Консульства Польщі в Україні не прийматимуть до розгляду візові заяви на отримання Шенгенських віз від власників біометричних паспортів, якщо термін дії візи повинен бути пізнішим ніж 10 червня 2017 р.

  Заявники, які хочуть перебувати на території Польщі більше ніж 90 днів, як і раніше повинні подавати документи для отримання довгострокової національної візи. З метою ознайомлення із найбільш поширеними запитаннями та відповідями до них стосовно умов безвізового режиму – натисніть тут.
 • Остерігайтеся шахрайських пропозицій роботи. Для отримання більш детальної інформації - натисніть тут

Призначити дату та час подачі документів

calender

Призначити дату подачі документі до ППВА

Натисніть тут

Перевірити стан готовності документів

Laptop Icon

Перевірити стан заяви після подачі документів в ППВА

Натисніть тут

Процедура реєстрації до ППВА

 • image5

  Відвідайте банк та здійсніть оплату

  Особисто відвідайте будь-яке відділення Ідея чи Кредо Банку та здійсніть оплату на підставі закордонного паспорта

 • image1

  Відвідайте вебсайт та підготуйте документи

  Відвідайте вебсайт та підготуйте повний пакет документів для подачі відповідно до мети поїздки. Упевніться, що документи відповідяють вимогам Генерального Консульства РП в Україні.

 • image1

  Отримайте код ПТН

  Отримайте банківський код надавши Ваш дійсний номер телефону

 • image1

  Очікуйте дзвінок з колл-центру VFS Global

  Оператор колл-центру зв’яжеться з Вами для підтвердження реєстрації

 • image1

  Надайте підтвердження усіх деталей

  Підтвердіть дату і час реєстрації, запропоновані оператором, або відхиліть їх і отримайте нову дату

Крок

Візові формуляри


Візові збори та оплати за послуги ППВА

Натисніть тут

Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі

Location Icon

Щоб дізнатися, де знаходиться найближчий ППВА, будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини і повідомлення

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Консульський ....

Published on 22 october 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Консульський відділ Посольства...

Published on 13 october 2020


Дізнатись більше
courier servuce