Top Button

Додаткові послуги

 • Спеціальна послуга подачі документів у форматі поштового відправлення
  360 грн.

  Громадяни України, які хочуть подати заяву на отримання національної візи до Польщі можуть подати свою візову заяву на отримання візи через спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення» через кур'єрську компанію «Нова Пошта» за умови виконання встановленого процесу.

  Будь ласка, ознайомтесь з покроковим процесом, якого слід дотримуватися, щоб подати заяву на отримання візи в форматі поштового відправлення - натисніть тут

 • Заповнення візової анкети
  100 грн.

  Заощаджуйте свій час, довіривши заповнення Вашої візової анкети професійним працівникам у Пункті прийому візових анкет.

  Під час подачі документів на візу до Польщі або подачі заяви на видачу дозволу місцевого прикордонного руху скористайтеся послугою заповнення Вашої візової анкети безпосередньо в Пункті прийому візових анкет на вікні подачі документів. Менеджер ППВА, який буде приймати у Вас документи, професійно, якісно та швидко заповнить формуляр візової анкети замість Вас. Дана послуга буде Вам надана в день подачі документів в ППВА. Повністю заповнена в електронному форматі анкета з вашими даними буде роздрукована і долучена до загального пакету документів для подальшої передачі на розгляд до консульської установи.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

  Замовлення послуги є цілком добровільним і ніяким чином не впливає на спосіб прийняття та обробки візової заяви.

 • Медичний страховий поліс
  -

  Ви маєте можливість придбати страховий медичний поліс для подорожей закордон:

  • безпосередньо на місці в ППВА. Для отримання додаткової інформації з цього питання та вартості, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії безпосередньо в приміщенні ППВА. Страхова компанія PZU, яка знаходиться на території ППВА гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Детальніше - тут ;
   або
  • онлайн, заповнивши форму та оплативши за страховий поліс онлайн за допомогою банківської картки. Страховий поліс буде видано після здійснення оплати онлайн та надіслано на вказаний Вами e-mali. Отриманий страховий поліс повинен бути попередньо Вами роздрукований та долучений до пакету документів. Щоб скористатися цією опцією, натисніть тут
  • Купівля страхового полісу в тій страховій компанії , яка не входить до фінансової групи зі спільним капіталом, зареєстрованою у країнах-членах ЄС, може призвести до необхідності надання додаткових документів, що підтверджують надійність страхової компанії.
 • СМС – повідомлення
  50 грн.

  Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити СМС-повідомлення, за допомогою якого Ви зможете отримати інформацію про стан Вашого паспорта без необхідності перевіряти самостійно на сайті або особисто у ППВА. Кошт послуги – 45 гривень (разом з ПДВ). Послугу СМС також можна оплатити в банку підчас здійснення оплати за послуги ППВА перед подачею документів.

  Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону та адресу електронної пошти під час замовлення послуги, в інакшому випадку повідомлення може бути не доставлене.

  Ознайомтеся з інформацією про обмеження відповідальності перед замовленням цієї послуги.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

  Замовлення послуги є цілком добровільним і ніяким чином не впливає на спосіб прийняття та обробки візової заяви.

 • Послуга кур’єрської доставки паспорта
  200 грн. / 180 грн.

  Під час подачі документів Ви можете замовити доставку Вашого паспорта на бажану адресу. Вартість послуги – 180 грн.

  При отриманні документів безпосередньо у відділенні кур’єрської компаніі вартість послуги становитиме 160 грн.

  Наш персонал запише всі необхідні для цього дані, тож Ваш паспорт буде надіслано кур’єрською службою. Зауважте, що надання будь-яких помилкових даних може спричинити затримку в доставці або унеможливить її. Персонал ППВА надасть усю необхідну додаткову інформацію з приводу цією послуги на Ваш запит.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

  Замовлення послуги є цілком добровільним і ніяким чином не впливає на спосіб прийняття та обробки візової заяви.

 • Фото-послуги
  60 грн.

  Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни безпосередньо в приміщенні ППВА: оберіть найкращий варіант фото і роздрукуйте ті, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні, а готові фото будуть надруковані протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти. Кошт послуги – 60 гривень за 4 фото.

  Умови бронювання: безпосередньо у ППВА.

 • Послуги копіювання
  4 грн. за копію

  4 грн. за копію

Важлива інформація:

 • Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.
 • Ціна додаткових послуг вказана із урахуванням ПДВ 20%.