Top Button

Що робити після подачі документів

Після того, як Ви подали документи до ППВА, вони будуть передані на розгляд до відповідної Консульської установи та винесення нею відповідного рішення (протягом 6 робочих днів). Термін розгляду справ – 6 робочих днів від дати отримання Консульською установою документів, необхідних для видачі візи.

В індивідуальних випадках, особливо за необхідності проведення більш поглибленого аналізу документів, термін розгляду справи для ухвалення рішення за клопотанням про оформлення візи може бути продовжений до 30 календарних днів.

КлієнтКлієнтам   рекомендовано подавати документи на отримання візи приблизно за 4 тижні до запланованої дати подорожі.

Як перевірити статус візової заяви?

  1. Замовити СМС послугу ( вартість якої становить - 40 грн, натисніть тут для отримання повної інформації) - після отримання паспорта ППВА, СМС- повідомлення про готовність паспорта автоматично надсилаєтьсяклієнт клієнту.
  2. Перевірте статус онлайн.
  3. Перевірте статус через Колл-Центр.

Як отримати паспорт?

  1. Коли паспорт буде готовий для отримання, ППВА залюбки доставить його в зручний для клієнтклієнта час та місце. Послугу можна замовити під час подачі документів для отримання візи. Дана послуга дозволить заощадити час для Вас та Вашої сім’ї. Повна інформація про процес та перелік міст для доставки - натисніть тут.
  2. Також отримати паспорт клієнтклієнт   може особисто у ППВА з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 16:30. В ППВА у Вінниці – з 14:30 до 16:30.

Що потрібно мати при собі, для отримання паспорта? 

а) КлієнтКлієнту особисто: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, та внутрішній паспорт

б) Батькам за неповнолітніх дітей: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, внутрішній паспорт та оригінал свідоцтва про народження

в) Одним із подружжя: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, внутрішній паспорт та оригінал свідоцтва про шлюб.

Повну інформацію, про додаткові послуги ППВА для клієнтклієнтів, які подають документи для отримання візи до Польщі можна знайти тут.

У випадку, якщо Клієнтклієнт не з’явився за своїм закордонним паспортом/карткою МПР до ППВА протягом 30 (тридцяти) днів з моменту видачі з Консульської установи до ППВА, паспорт/картку МПР буде повернуто для зберігання до Генерального Консульства Республіки Польща та для подальшої його передачі до органів МЗС України.

Попередня сторінка