Top Button

Новини і повідомлення

 • news-icon

  28 November 2020

  Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Одесса та Херсон відновлює свою діяльність 30 листопада 2020 р . Для клієнтів мав підтверджену дату на 25,26,27 листопада – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.

 • news-icon

  27 November 2020

  Шановні Клієнти,

  Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

  Також хочемо зазначити, що з 1 грудня також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів. закон.

 • news-icon

  25 November 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів у Одессі, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Одеському консульському окрузі (м.Одесса,м.Херсон) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 25 листопада 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 25 листопада 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

 • news-icon

  24 November 2020

  Шановні Клієнти!

  Тепер Вам не потрібно очікувати дату реєстрації для того, щоб подати документи.

  Для Вашої зручності та в цілях дотримання усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА, Ви можете подати документи у форматі „Поштового Відправлення” у будь-який зручний для Вас час, включаючи день оплати за послуги Візового центру. Для детальної інформації натисніть тут

 • news-icon

  22 October 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Харківському консульському окрузі (м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 26 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 12 по 26 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

  Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 26 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

 • news-icon

  13 October 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Вінниці відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 19 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 08 по 16 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

  Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 19 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

 • news-icon

  13 October 2020

  Шановні клієнти, прагнемо нагадати, що 14 жовтня в Україні є Державне свято - День захисника України, тому день вільний від роботи. Пункти прийому візових анкет, кол-центр (вхідні та вихідні лінії) та банки будуть закриті.

 • 10 October 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що Пункт Прийому Візових Анкет у м. Львів тимчасово призупиняє роботу з 12 жовтня 2020 р. і до наступного повідомлення.

  Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 12 жовтня 2020 р. і далі. Просимо надсилати документи у форматі поштового відправлення або зачекати на нову дату реєстрації до ППВА.

  З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорта.

  Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

 • 10 October 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів Генеральне Консульство РП у м.Харків пункти прийому візових анкет до Польщі у Харківському консульському окрузі (м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 12 жовтня 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 12 жовтня 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

  Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття Генерального Консульства РП у м.Харків.

  Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

 • 07 October 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів Генеральне Консульство РП у Вінниці, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 08 жовтня 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 08 жовтня 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

  З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорту.

  Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

  Шановні Клієнти, інформуємо, що в зв'язку з плановими роботами в період 00:30 - 07:30 11.10.2020 сервіс прийому платежів ПриватБанк буде недоступним.

 • 05 October 2020

  Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункт Прийом Візових Анкет до Польщі м. Рівне відновлює свою діяльність 05 жовтня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів.

 • 25 вересня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що 28 вересня 2020 р. Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Києві відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Київському консульському окрузі (м. Київ та м. Кропивницький) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 21 по 25 вересня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

  Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 28 вересня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

  Інформуємо Клієнтів, які подають документи до ППВА Київського, Одеського, Харківського, Вінницького консульських округів у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.

 • 31 August 2020

  Шановні Клієнти - громадяни Білорусі, просимо вас ознайомитись із важливою інформацією про правила подачі документів на отримання візи - натисніть тут.

 • 14 August 2020

  Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Львова, Івано – Фраківська та Ужгорода відновлюють свою діяльність 21 серпня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів.

 • 17 липня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункт прийому візових анкет у м. Івано-Франківськ тимчасово призупиняє роботу з 20 липня 2020 р. і до наступного повідомлення.

  Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 20 липня 2020 р. і далі, ми пропонуємо обрати одну з наведених нижче опцій подачі документів:

  - скористатися послугою подачі документів у форматі Поштового відправлення через кур’єрську службу «Нова Пошта», відправивши пакет документів на відділення «Нової Пошти» № 75 за адресою: м. Львів, вул. Газова, 5а. Перед відправкою документів просимо вас детально ознайомитись з правилами подачі документів у форматі Поштового відправлення за наступним посиланням на наш веб-сайт: https://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/submit-documents-in-the-format-of-a-postal-item.html

  Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до Івано-Франківська, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття ППВА.

  або

  - зачекати на нову дату реєстрації до ППВА (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

  З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорту.

  Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

 • 26 червня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що з 3 липня 2020 р. Пункти прийому візових анкет (ППВА) у м. Луцьк, Львів та Ужгород відновлюють прийом заяв на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР). Подача документів можлива лише за попереднім записом до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА – натисніть тут.

  Для того, щоб зареєструватися до ППВА потрібно здійснити попередню оплату сервісного збору у відділенні Ідея банку або Кредобанку. Прийом оплат сервісного збору у відділеннях Ідея банку можлвий з 1 липня 2020 р., а у відділеннях Кредобанку - з 2 липня 2020 р.

 • 22 червня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) будуть зачинені 29 червня 2020 р. у зв'язку зі святом Дня Конституції України.

 • 22 червня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункт прийому візових анкет (ППВА) у м. Рівне відновлює свою діяльність 26 червня 2020 р. Прийом візових заяв та отримання паспортів у ППВА буде відбуватись виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою подачі візової заявки – натисніть тут. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою отримання паспорта – натисніть тут. Звертаємо увагу, що всі зареєстровані до ППВА клієнти будуть прийняті лише у свою годину реєстрації. Клієнти, які спізняться на свою годину реєстрації або прийдуть раніше своєї години реєстрації не будуть прийняті у ППВА. Отримання консультації можливе виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або на інформаційній лінії Кол центру. Перед відвідуванням ППВА просимо вас уважно ознайомитись з ПРАВИЛАМИ відвідування ППВА (див. нижче на даній сторінці).

 • 12 червня 2020

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що здійснити оплату сервісного збору для реєстрації до Пунктів прийому візових анкет (ППВА) з метою подачі документів на візу до Польщі відтепер можливо онлайн на офіційному веб-сайті КредоБанку або на офіційному веб-сайті / через мобільний додаток ПриватБанку у додатку «Приват24». Для здійснення оплати онлайн необхідно відвідати офіційний веб-сайт КредоБанку https://newclient.kredobank.com.ua/visa/ або ПриватБанку https://privatbank.ua/apps/privat-24. Щоб детальніше ознайомитись із процесом реєстрації до ППВА – натисніть тут.

 • 05 червня 2020

  Інформуємо, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) будуть зачинені 8 червня 2020 р. у зв'язку зі святом Трійці.

 • 29 травня 2020

  нформуємо, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) відновлюють свою діяльність 3 червня 2020 р., окрім ППВА у м. Рівне.

  ППВА у м. Рівне буде зачинене до подальшого повідомлення згідно з вказівками та розпорядженнями місцевих органів влади. Прохання уважно стежити за новинами та повідомленнями, опублікованими на даному веб-сайті.

  Дотримуючись усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА та соціальне дистанціювання всередині ППВА та поза його межами, починаючи з 3 червня 2020 р. ППВА будуть обслуговувати клієнтів виключно згідно наведеного нижче формату:

  • Подача документів у ППВА для всіх візових категорій (національна віза – тип Д, віза Шенген – тип С) виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА (для отримання детальної інформації – натисніть тут) або через послугу подачі документів у форматі поштового відправлення через "Нову Пошту" у випадку подачі документів на національну візу (для отримання детальної інформації – натисніть тут)
  • Відділення банків розпочнуть прийом платежів для здійснення попередньої реєстрації до ППВА: Кредо банк та Ідея банк – з 2 червня 2020 р., ПриватБанк – з 5 червня 2020 р.
  • Подача документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР) наразі недоступна. Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення прийому заявок на МПР у ППВА у м. Львів, Ужгород, Луцьк
  • Отримання паспортів у ППВА виключно згідно попередньої реєстрації (для отримання детальної інформації - натисніть тут) або замовивши послугу кур’єрської доставки паспорта на відділення «Нової пошти»
  • Отримання консультації щодо процесу подачі візової заяви виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА (для отримання адрес електронної скриньки ППВА відповідно до консульського округу – натисніть тут).

   Можливість отримання консультації у ППВА відсутня

  • Наші Пугкти прийому візових анкет (ППВА) дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

   ПРАВИЛА, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІ КЛІЄНТИ, ВІДВІДУЮЧІ ППВА:

   • Вхід до Пункту прийому візових анкет можливий лише за попередньою реєстрацією і лише в призначений час – як для подачі документів, так і для отримання паспорту.
   • Якщо Ви спізнилися на годину своєї реєстрації або прийшли раніше години реєстрації, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.
   • Вхід до Пункту прийому візових анкет дозволений лише клієнтам, які мають реєстрацію. Всі інші особи не мають права заходити до приміщення ППВА.
   • Температурний скринінг на вході у ППВА. З метою забезпечення виконання санітарних норм щодо доступу Клієнтів на територію ППВА, уповноважені працівники ППВА здійснюють вимірювання температури всіх Клієнтів, які звертаються до ППВА з метою отримання відповідних послуг. У разі виявлення у Клієнта підвищеної температури, такому Клієнту буде рекомендовано пройти відповідне медичне обстеження з метою недопущення можливого зараження інших відвідувачів та працівників ППВА. Товариство (ППВА) позбавлене можливості надання послуг Клієнтам, які мають симптоми захворювання.
   • Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ППВА.
   • Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м).
   • Обов’язкове використання масок та рукавичок.
   • Наявність при собі власної ручки для підписання документів в ППВА. Ваша безпека – наш пріоритет!
 • 31 січня 2020

  Шановні Клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 р. вступає в дію новий Шенгенський Кодекс, у зв’язку з чим просимо вас ознайомитись з новими правилами подачі документів на візу Шенген (короткострокова віза на термін перебування в зоні Шенген до 90 днів):

  Стосується громадян всіх країн:

  1. Новий формуляр анкети на візу Шенген. Завантажити бланк анкети – натисніть тут (див. розділ «Візові формуляри»).
  2. Увага! ППВА не прийматиме візових анкет старого зразка. В ППВА Вам буде запропоновано перезаповнити візову анкету самостійно або скористатися додатковою послугою ППВА заповнення візової анкети працівником ППВА (більше інформації – натисніть тут).

  3. Подавати документи можна тепер за 6 місяців до запланованої подорожі, але не пізніше ніж за 15 днів до дня подачі документів на візу. Розгляд візової заявки може займати до 45 календарних днів.

   Стосуються громадян всіх країн окрім громадян: України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії, Македонії, Молдови, Сербії, Чорногорії:

  4. Оплата консульського збору змінюється з 60 на 80 євро, для дітей від 6 до 12 років – 40 євро.

  Оплата консульського збору за подачу візової заявки на національну візу до Польщі для іноземних громадян змінюється з 60 євро на 80 євро. Для громадян України подача візової заявки на національну візу до Польщі залишається безкоштовною.

 • 31 січня 2020

  Збільшення зборів за оформлення віз.

  Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість консульського збору за оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років консульський збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

  Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що вхід до Київського Візового Центру для осіб, які подають документи на Польщу починається виключно за 15 хвилин до часу Вашої реєстрації. Будь ласка, приходьте вчасно.

  Шановні Клієнти,інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 27 січня 2020 р.:

 • 27 грудня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у грудні 2019 – січні 2020 та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графік роботи:

  Пункти прийому візових анкет:

  • 27 грудня – немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
  • 30 грудня – немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса, Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі.
  • 31 грудня – всі ППВА працюють у режимі видачі паспортів до 14:00.
  • 1, 6 та 7 січня 2020 р. – ППВА зачинені.

  Кол центр (вхідна та вихідна лінії):

  25 грудня – вхідна та вихідна лінії закриті

  26 грудня – вхідна лінія закрита, вихідна працює у звичному режимі з 9:00 до 21:00

  31 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру працюють до 16:30

  1 січня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті

  6 січня – вхідна лінія закрита, вихідна працює до 16:30

  7 січня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті

  Ідея банк та Кредо банк:

  30, 31 грудня 2019 р. і 1, 2, 6, 7 січня 2020 р. – банк не приймає оплат.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

 • 22 December 2019

  Шановні Клієнти,інформуємо вас, що в період з 24 грудня до 2 січня не буде можливості подати докумети на візу у випадку якщо Вам необхідно буде сплачувати візовий збір.

 • 29 жовтня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у листопаді та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графіки роботи:

  • Консульських установ: 1 та 11 листопада 2019 р.- вихідні дні.
  • ППВА: 1 та 11 листопада 2019 р.- вихідні дні.
  • Кол центр (вхідна та вихідна лінії): працює в звичайному режимі.
  • Ідея банк та Кредо банк: працюють в звичайному режимі.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

 • 11 жовтня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у серпні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

  • Консульські установи: 14 жовтня 2019 р.
  • ППВА: 14 жовтня 2019 р.
  • Кол центр (вхідна та вихідна лінії): 14 жовтня 2019 р.
  • Ідея банк та Кредо банк: 14 жовтня 2019 р.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

 • 11 вересня 2019

  Шановні Клієнти, люб’язно повідомляємо, що від 19 вересня 2019 р. у Пункті прйому візових анкет у м. Харків прийом клієнтів, які подають документи на національну візу до Польщі, буде здійснюватись виключно згідно години реєстрації, яку клієнтам озвучив оператор Кол центру під час підтвердження дати реєстрації до ППВА.

  Заяники, які приходять до ППВА раніше своєї години реєстрації будуть поінформовані працівником ППВА, що потрібно прийти на свою годину реєстрації.

  Клієнти, які приходять до ППВА пізніше своєї години реєстрації НЕ БУДУТЬ прийняті в ППВА для подачі документів. В даному випадку клієнтам потрібно буде повторно здійснювати реєстрацію до ППВА.

 • 09 вересня 2019

  Шановні Клієнти, люб’язно повідомляємо, що від 10 вересня 2019 р. для студентів, які мають рішення (сертифікат/довідка) про надання стипендії Національним агентством з питань академічного обміну (NAWA), кожен вівторок до подальшого повідомлення можна буде подавати документи на візу до Польщі без попередньої реєстрації до таких Пунктів прийому візових анкет:

  • Одеський консульський округ: Одеса, Херсон.
  • Вінницький консульський округ: Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці.
  • Луцький консульський округ: Луцьк, Рівне, Тернопіль.

  Крім того, повідомляємо вас, що якщо у сертифікаті зазначено, що стипендія передбачає безкоштовне навчання, то клієнту не потрібно подавати додаткові документи про оплату за навчання.

  Якщо в довідці вказується, що студент також отримав фінансову стипендію, він також не повинен подавати інші документи, що підтверджують наявність відповідних фінансових ресурсів.

 • 03 вересня 2019

  Шановні Клієнти! інформуємо Вас, що змінився перелік акредитованих страхових компаній для отримання польської візи. Для отримання більш детальної інформації натисніть тут

 • 13 серпня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у серпні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

   • Консульські установи: 15 та 26 серпня 2019 р.
   • ППВА: 15 та 26 серпня 2019 р.
   • Кол центр (вхідна та вихідна лінії): 26 серпня 2019 р.
   • Ідея банк та Кредо банк: 26 серпня 2019 р.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

 • 16 липня 2019

  Шановні Клієнти! Інформуємо вас про зміну вартості сервісного збору за подачу документів в Пунктах прийому візових анкет до Польщі. Починаючи з 19 липня 2019 р. сервісний звір буде становити (включно з ПДВ 20%):

  14 євро – за подачу документів на візу;

  4 євро – за подачу документів на видачу дозволу місцевого прикордонного руху.

  Сервісний збір оплачується у національній валюті (гривнях). Дізнатись вартість сервісного збору – натисніть тут.

 • 06 липня 2019

  з 29 липня 2019 р. Пункт прийому візових анкет до Польщі у місті Запоріжжя буде знаходитись за новою адресою: просп. Маяковського, 11, бізнес центр „Маяковський”, 4-й поверх Доїхати до ППВА можна від залізничного або автовокзалу маршрутним таксі № 67/99. (завантажити карти доїзду – натисніть тут).

 • 06 липня 2019

  26 липня 2019 р. прийому та видачі документів в ППВА міста Запоріжжя не буде.

 • 18 червня 2019

  Шановні Клієнти! Хочемо Вас поінформувати, що з 18 червня 2019 р. консульські установи Республіки Польща, як підтвердження оплати за поліс медичного страхування, будуть приймати лише:

  • Квитанцію банку про оплату
  • Чек з терміналу самообслуговування
  • Фіскальний чек

  Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, яка зазначена у полісі медичного страхування.

  Квитанції, що були виписані вручну, не будуть вважатися доказом оплати за поліс медичного страхування.

  Шановні Клієнти! Зверніть увагу, що документи на візу до ППВА міст Київ, Дніпро, Одесса, Херсон, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк приймаються виключно згідно години реєстрації.

 • 07 червня 2019

  Шановні Клієнти, будь ласка, зверніть увагу на зміну годин видачі паспортів у Пункті прийому візових анкет у місті Вінниця - з 14:30 до 16:30. Години прийому візових заявок та надання консультацій залишаються незмінними - з 8:30 до 16:30.

 • 06 травня 2019

  Шановні Клієнти! Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 27 квітня 2019 року змінився бланк анкети для отримання національної візи. При подачі документів прохання заповнювати бланки нового зразка. Анкети старого зразка до розгляду прийматися не будуть

 • 30 квітня 2019

  Шановні Клієнти! Піклуючись про захист прав та інтересів громадян України, звертаємо Вашу увагу, що згідно із Законом №265/95-ВР від 06.07.1995 р. у формулювання від 28.12.2014 р., документ, що підтверджує факт здійснення оплати за страхування (чек) повинен бути сформований у вигляді:

  • Квитанція банку про оплату
  • Чек з терміналу самообслуговування
  • Фіскальний чек
  • Номерна розрахункова квитанція

  Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, що вказана у страховому полісі. Прийом оплати за страхові послуги через касу має бути здійсненим з використанням реєструючої каси, тобто чеки, виписані вручну, не рекомендуються.

 • 18 квітня 2019

  Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у квітні-травні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

  • Консульські установи: 22 та 29 квітня, а також 1, 2*, 3 та 9 травня 2019 р. (* крім Генерального Консульства РП у м. Луцьк).
  • ППВА: 22 та 29 квітня, а також 1, 3 та 9 травня 2019 р.
  • Кол центр (вхідна лінія): 29 квітня, а також 1 та 9 травня 2019 р.
  • Ідея банк та Кредо банк: 27-30 квітня, а також 1 та 9 травня 2019 р.

  Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

 • 07 березня 2019

  Всі додаткові послуги, якіпропонуються у Візових Центрах надаються за бажанням клієнта.

 • 04 березня 2019

  Шановні Клієнти, просимо прийняти до відома, що 8 березня всі Пункти прийому візових анкет до Польщі в Україні будуть зачинені у зв’язку з державним святом. Відділення Кредо банку та Ідея банку будуть також зачинені в цей день, у зв’язку з чим здійснити оплату сервісного збору з метою реєстрації до ППВА можна буде 11 березня. Вхідна лінія Кол центру 8 березня не буде працювати, а вихідна лінія Кол центру (продзвін Клієнтів для підтвердження реєстрації до ППВА) – буде працювати.

 • 18 січня 2019

  з 11 лютого 2019 р. Пункт прийому візових анкет до Польщі у місті Харків буде знаходитись за новою адресою:

  вул. Академіка Павлова, 271, Бізнес-Комплекс "Радмір Експохол", 4-й поверх. Доїхати до ППВА можна буде на метро до станції Академіка Павлова або трамваєм №27 (завантажити карти доїзду – натисніть тут).

  8 лютого 2019 р. видача паспортів буде відбуватись з 8:30 до 15:30 за поточною адресою: вул. Героїв Праці, 7, ТЦ “Караван”, 2 поверх. В цей день прийому документів в ППВА не буде.

 • 31 грудня 2018

  Інформуємо, що 2 січня 2019 р. всі відділення Кредо банку як в ППВА, так і поза ППВА будуть зачинені. У зв’язку з цим клієнти, яким потрібно буде оплатити консульський збір в ППВА м. Київ, Кропивницький, Одеса, Херсон, Харків, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Львів, Луцьк, Рівне будуть прийняті 3 січня.

  Клієнти, які подають документи до ППВА м. Дніпро, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль будуть прийняті 2 січня 2019 р. і зможуть оплатити консульський збір в касі Ідея банку в ППВА.

 • 27 грудня 2018

  Повідомляємо, що 31 грудня 2018 року, 1 та 7 січня 2019 року усі Пункти прийому візових анкет до Польщі в Україні, а також Кол центр (вхідна лінія) будуть закриті. Перший робочий день в 2019 році - 2 січня.

 • 12 грудня 2018

  Звертаємо Вашу увагу, що страхові поліси видані страховою компанією «Глобал Гарант» визначені польськими консульськими установами за такі, які не відповідають вимогам Закону про іноземців стосовно подачі візових заяв на отримання національної візи.

 • 27 листопада 2018

  З 28 листопада 2018 р. клієнти, які подають документи на отримання візи до Польщі або на видачу дозволу місцевого прикордонного руху зможуть скористатися послугою заповнення візової анкети безпосередньо в Пункті прийому візових анкет на вікні подачі документів. Менеджер ППВА, який буде приймати у Вас документи професійно заповнить формуляр візової анкети замість Вас. Дана послуга буде Вам надана в день подачі документів в ППВА.

 • 28 вересня 2018

  З 1 жовтня 2018 р. клієнти можуть подавати заяви на повторний розгляд документів на отримання візи до Польщі в ППВА в м. Києві та Кропивницькому.

 • 10 серпня 2018

  Інформуємо, що Кол центр буде здійсеювати продзвін клієнтів з метою підтвердження реєстрації до ППВА з понеділка по суботу з 9:00 до 21:00, а також у неділю з 9:00 до 18:00.

 • 14 червня 2018

  Іформуємо, що учні та студенти підлягають обов’язковій попередній реєстрації до ППВА з метою подачі документів на отримання національної візи. Подача документів без попередньої реєстрації можлива лише у разі подання візової заявки на візу Шенген (не стосується власників біометричних паспортів). Для отримання додаткової інформації про процес реєстрації до ППВА, перелік документів та подачу візової заявки до ППВА - натисніть тут.

 • 25 травня 2018

  28 травня 2018 року Пункти прийому візових анкет до Польщі та Кол Центр будуть зачинені у зв’язку з державним святом України.

 • 18 травня 2018

  З 21 травня 2018 року послуга кур’єрської доставки документів клієнтам здійснюється компанією «Ін-Тайм» до будь-якого населеного пункту на території України, окрім зони АТО та зони 40 км від лінії розмежування (виключення: доставка здійснюється до Маріуполя та Дружківки). Клієнти мають змогу замовити доставку своїх документів на бажану адресу або на офіс кур’єрської компанії.

  Щоб ознайомитися зі списком міст, в яких знаходяться офіси кур’єрської служби «Ін-Тайм»натисніть тут,

 • 16 травня 2018

  Інформуємо вас, що з 1 червня 2018 року буде відмінено систему реєстраціі для клієнтів, які подають заяви на видачу дозволів місцевого прикордонного руху у ППВА Львова та Ужгорода. Клієнти зможуть подати документи без попереднього запису безпосередньо до ППВА Львова, Ужгорода та Луцька.

 • 27 кітня 2018

  Інформуємо вас, що з 30 квітня 2018 послуга фотокопіювання у ППВА буде платною і становитиме 2.50 за одну копію.

  Є можливість зробити мінімум чотири копії в ППВА крім тих, що знаходяться в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. У ППВА, розташованих в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові, ви можете зробити одну або декілька фотокопій.

 • 22 червня 2017

  Звертаємо Вашу увагу, що згідно рішення Генерального Консульства РП в Україні, усі акредитовані фірми з 01.07.2017 р. втрачають акредитацію і для подачі документів, повинні будуть здійснити попередню реєстрацію ППВА на загальних умовах.

 • 05 листопада 2016

  Змінився термін дії унікальних кодів

  Зверніть увагу, що змінився термін дії унікальних кодів, термін їх дії становить 90 днів з моменту здійснення оплати. Всі коди, які були оплачені більше ніж 90 днів тому, будуть деактивовані. Клієнтам, які мають такі квитанції необхідно особисто звернутися у будь-який ППВА для здійснення повернення коштів.

 • 17 серпня 2016 р

  Процес подачі документів в Луцькому та Львівському Консульських Округах для клієнтів, які мають Карту Поляка:

  Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Луцьк з 12 липня 2016 р.,клієнти які подають документи на підставі Карти Поляка до ППВА Луцького Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації. Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Львів з 18 серпня 2016 р.,клієнти які подають документи на підставі Карти Поляка та члени їх родини, до ППВА Львівського Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації.

 • 07 грудня 2015

  Інформація

  Зауважте, що ППВА у Донецьку та Луганську зачинено з 14.07.2015 до наступної інформації. Просимо всіх клієнтів звернути на це увагу і планувати подачу документів до ППВА м. Харкова або Дніпра

 •  

  Генеральні Консульства Республіки Польща застерігають Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством, Генеральними Консульствами та Пунктом Прийому Візових Анкет. Дипломатичні представництва та Пункт Прийому Візових Анкет радять уникати даних дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію, надану такими особами. Особливо потрібно остерігатися Запрошень, які пропонують такі агенти – найчастіше ці документи є фальшивими.

 •  

  Послуга призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет чи Посольства є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Ні дипломатичні представництва Республіки Польщі, ні Пункт Прийому Візових Анкет не рекомендують співпрацювати з будь-якими не акредитованими агентствами.

 •  

  Зауважте, що клієнти мають можливість подавати документи до Пункту Прийому Візових Анкет або безпосередньо до Консульства.