Top Button

Правила та умови

Подаючи заявку на отримання візи, Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може надавати вказані нижче послуги. Ці послуги будуть надані, якщо вони дозволені Урядом країни, яку Ви плануєте відвідати. Ці послуги можуть надаватись не у всіх країнах.

ПОСЛУГИ НАДАННЯ КОРОТКИХ ПОВІДОМЛЕНЬ

Послуги надання коротких повідомлень («SMS») надаються для інформування заявника про поточний стан його заявки. SMS-повідомлення базуються на інформації, наданій посольством та консульствами Республіки Польща в Україні («Посольство»).

Час доставки SMS залежить від деяких факторів, напр., трафік у мобільній мережі, а також чи знаходиться мобільний телефон заявника в доступі або виключений, тому він не може бути гарантований Ві Еф Ес Глобал (VFS Global). Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не є оператором мобільної мережі та не гарантує доставку SMS-повідомлень.

Заявник підтверджує, що він надав точний номер мобільного телефону для отримання SMS. Заявник підтверджує, що він є власником або законним користувачем мобільного пристрою або телефону. Заявник підтверджує, що використання мобільного телефону іншої особи або надання неточного номера мобільного телефону чи несанкціоноване використання номера мобільного телефону для отримання SMS-повідомлення може спричинити розголошення конфіденційної інформації заявника, розголошення якої відбувається лише на його ризик.

Послуги надання SMS, в разі придбання, надаються заявникові з моменту подання заявки до завершення її обробки або протягом іншого періоду, про який Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може повідомити через свій веб-сайт http://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/English/index.html. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) залишає за собою право відмінити цю послугу в будь-який час і без попередження.

Заявник не повинен використовувати (або дозволити будь-якій третій особі використовувати) послугу SMS для надсилання будь-яких повідомлень, які є спамом, є незаконними, образливими, зловмисними, непристойними, нецензурними чи загрозливими або викликають роздратування, незручності чи непотрібну тривогу або порушують права третіх осіб. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) залишає за собою право відмінити надсилання SMS-повідомлень такому заявнику, якщо він не виконує ці умови. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може також відмінити надсилання SMS-повідомлень, якщо Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) на свій власний розсуд усвідомлює, що послуга надання SMS-повідомлень використовується для таких цілей.

В зв'язку з виробничою необхідністю Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може змінювати без попередження технічні характеристики послуги надання SMS-повідомлень. У випадку будь-якої зміни послуги надання SMS-повідомлень, ці умови змінюються відповідно.

Заявник підтверджує, що на послуги надання SMS-повідомлень можуть в будь-який час негативно вплинути проблеми, пов'язані з мобільною мережею заявника, непереборними подіями, включаючи, без обмежень, перешкоди покриття мережі. Ві Еф Ес Глобал

(VFS Global) не несе відповідальності перед заявником за будь-які збитки, втрати або витрати, понесені безпосередньо або опосередковано заявником, внаслідок будь-яких труднощів, з якими стикається постачальник мобільної мережі заявника. З урахуванням обмежень, описаних у цьому пункті, компанія Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) надає послуги з відповідною обережністю та кваліфіковано.

Якщо заявник не отримує SMS-повідомлення, він повинен повідомити Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) по електронній пошті або за номерами служб підтримки, вказаними на нашій сторінці Контакти.

Щоб скористатись послугами, заявник має ознайомитись із вказівками на веб-сайті http://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/English/index.html. Заявник погоджується виконувати всі інструкції, які ми можемо надати щодо послуг SMS, включаючи будь-які вказівки щодо безпеки. Ми матимемо право розглядати будь-які відмови заявника дотримуватись цих інструкцій як порушення умов, що дозволить нам припинити надання заявнику послуг надання SMS-повідомлень.

Заявник відповідає за сплату вартості повідомлення. Плата за користування послугою надання SMS-повідомлень не повертається за жодних обставин.

Заявник на свій власний ризик несе відповідальність за вжиття всіх необхідних заходів для недопущення несанкціонованих осіб до Послуг.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може на власний розсуд тимчасово призупинити послуги надання SMS-повідомлень, якщо таке положення може суттєво вплинути на якість будь-якої телекомунікаційної послуги, включаючи послуги SMS, надані Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) виключає будь-яку відповідальність будь-якого виду (включаючи недбалість) щодо будь-якої сторонньої інформації або іншого матеріалу, доступного або доступ до якого може бути отриманий за допомогою текстових служб SMS.

Справжні умови регулюються законодавством України, і обидві сторони підпадають під виключну юрисдикцію судів в Україні.

ПРИЗНАЧЕННЯ СПІВБЕСІДИ:

Деякі Дипломатичні представництва можуть вимагати від заявника особистої співбесіди. Заявники повинні надати номер своєї заявки та/ або певну особисту інформацію, напр., прізвище, ім'я, дату народження, номер телефону, адресу, адресу електронної пошти, дату подання заявки та номер паспорту тощо., для ідентифікації заявника.

Така інформація, яка розміщена та подана заявником під час призначення співбесіди, буде повідомлена відповідному Дипломатичному представництву, який має юрисдикцію для отримання такої заявки (-ок).

Деякі дані та інформація, пов'язані з візовими заявками, отриманими компанією Ві Еф Ес Глобал (VFS GLOBAL), наразі зберігаються/ розміщуються в центрі (-ах) обробки даних, інформація про які вказана в нашому Повідомленні про конфіденційність Дані, отримані Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) в системах обробки візових заяв від Європейського Союзу, зберігаються в межах Європейського Союзу (ЄС). Дані заявників, які не є громадянами ЄС, можуть зберігатися у Глобальних системах Ві Еф Ес (VFS) або на кордоні ЄС у нашому центрі обробки даних у Великобританії (Лондон) або в нашому центрі обробки даних в Індії (Мумбаї).

Ця інформація може бути використана, розкрита Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) для виконання своїх різноманітних зобов'язань перед відповідними Дипломатичними представництвами та буде знищена протягом 30 (тридцяти) днів з моменту отримання Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

ПОСИЛАННЯ ТРЕТІХ СТОРІН

Веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може містити посилання на сторонні сайти, що рекламують різні продукти та/ або послуги, якими Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не володіє та не використовує. Ці посилання на веб-сайти є характерними для платної реклами та не підтверджені Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Ці посилання надаються для зручного доступу. Доступ до цих посилань є добровільним і не вказує на те, що Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) схвалює його або пов'язана з будь-яким із цих сторонніх веб-сайтів. Користувачам пропонується використовувати ці посилання на власний розсуд, ризик і витрати при роботі з такими веб-сайтами, та ні Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), ні її співробітники, працівники, агенти не несуть жодної відповідальності будь-якого характеру за сторонні веб-сайти/ посилання або будь-яку іншу інформацію, що міститься в них.

СПАМ

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не допускає спам.

Веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) або інструменти комунікації не повинні використовуватися для надсилання спаму або іншим способом надсилати вміст, який порушує умови Глобальної угоди Ві Еф Ес (VFS) про користування.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) фільтрує і автоматично сканує повідомлення щодо вірусів та інших незаконних або заборонених матеріалів перед їх відправкою.

Щоб повідомити Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) про будь-які питання, пов'язані зі спамом або підробкою, будь-ласка, відправте повідомлення електронною поштою на адресу communications@vfsglobal.com.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не зберігає постійно електронні листи, надіслані нам або від нас. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не орендує та не продає електронні адреси третім особам.

Не дозволяється ліцензувати, додавати, змінювати, псувати, ламати, неправильно використовувати або зловживати веб-сайтом Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) або його вмістом.

ШАХРАЙСЬКИЙ ПРИЙОМ НА РОБОТУ/ ПРОПОЗИЦІЇ ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) звернула увагу на те, що особи, які видають себе за агентів або представників Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), звертаються до людей з шахрайськими/ фіктивними пропозиціями працевлаштування з наміром викрасти персональні дані або вимагати грошей від людей. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заохочує Заявника/ Користувача проявляти обережність та здоровий глузд при отриманні будь-якої такої пропозиції, яка вимагає виплати будь-яких зборів/ грошей або обіцяє робочу візу в обмін на гроші. Такі пропозиції є абсолютно фальшивими і недійсними. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не є рекрутинговим агентством та не пропонує послуги з підбору персоналу. Шахраї працюють, перш за все, через Інтернет, електронну пошту, телефон тощо. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) попереджає людей остерігатися таких шахрайств.

Попереджувальні ознаки шахрайства щодо пропозиції працевлаштування.

Нижче наводяться деякі приклади шахрайства щодо пропозиції працевлаштування, які суперечать процесам та етичній практиці Ві Еф Ес Глобал (VFS Global):

 • Електронна пошта надсилається не з офіційної електронної пошти Ві Еф Ес Глобал
  (VFS Global), а з безкоштовної електронної служби, напр.: Hotmail, Gmail, Outlook, Yahoo тощо. Можливо також, що електронна пошта надсилається з підробленої електронної адреси.
 • Заявника/ Користувача просять розкрити приватну чи конфіденційну інформацію.
 • Заявника/ Користувача просять призначити співбесіду по телефону або за допомогою програми миттєвого обміну повідомленнями.
 • Заявника/ Користувача просять сплатити збори/ гроші.
 • Заявника/ Користувача просять заповнити підроблені документи щодо підбору персоналу, напр., заявку чи робочу візу (назва та логотип Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) можуть бути підроблені/ виготовлені та розміщені на документах без дозволу).
 • Наполегливість на терміновості.
 • За обробку дозволів на роботу, візових заяв та іншого вимагаються гроші.

Подібні дії, мабуть, спрямовані на те, щоб обманути або отримати особисту інформацію від жертв.

Діяльність цих осіб пов'язана з кримінальними та цивільними зобов'язаннями. Хоча Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) серйозно розглядає це питання і залишає за собою право звертатися до компетентних правоохоронних органів для розслідування та переслідування таких незаконних дій, часто таких осіб важко знайти та переслідувати.

Тому, якщо Заявник/ Користувач отримує запит, письмово або в усній формі, щодо співбесіди або пропозиції про роботу, які вважаються або можуть бути шахрайськими чи підозрілими, Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) закликає користувачів ігнорувати їх та перевіряти їх у Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) за адресою communications@vfsglobal.com

Якщо Заявник/ Користувач дізнається, що здійснюється фальсифікація, Ві Еф Ес Глобал

(VFS Global) закликає його негайно звернутися до місцевої поліції та/ або будь-якого компетентного органу, а також проінформувати компанію Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) про шахрайство нашого співробітника, відповідального за правові питання за адресою acco@vfsglobal.com

За жодних обставин компанія Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки, витрати чи незручності, спричинені цими неуповноваженими особами та/ або діяльністю.

 • Зміни до цих Умов використання

  Будь ласка, зверніть увагу, що Умови використання веб-сайту можуть час від часу оновлюватися без попередження, а отже, Користувачам/ Заявникам слід регулярно відвідувати веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) для ознайомлення з останньою версією політики.

 • Контакти

  Щодо будь-яких питань стосовно Умов використання або практики, описаних в даному документі, будь ласка, зв'яжіться з нами в наших регіональних відділеннях для отримання додаткової інформації http://www.vfsglobal.com/