Top Button

Тип візи

Важлива інформація:

Зверніть увагу, що дані пункти повинні бути виконані усіма клієнтами, які хочуть подавати свої документи на отримання візи:

 • Термін розгляду візових заявок складає від 6 робочих днів. У випадку необхідності детальнішої перевірки документів розгляд візової справи на візу Шенген може бути продовжений до 45 календарних днів, національну візу – до 60 днів.
 • Потрібно надати банківську виписку, що підтверджує передоплату в розмірі плати за послугу під час подачі документів на національну візу.
 • У разі, якщо попередні паспорти були повернуті необхідно мати штамп в паспорті громадянина України або довідка з OВІР про його вилучення.
 • Для кожного члена групи повинен бути окремий пакет документів ( відповідно до переліку документів, необхідних для певного типу візи)
 • Особисті дані у внутрішньому і закордонному паспорті та будь-яких інших підтверджуючих документів повинен бути однаковим.
 • Діти які вписані до закорданного паспорту батьків повинні мати окрему заповнену візову анкету.
 • Діти яким менше 16 років в можуть запросити візу в одну з паспорта своїх батьків. Кандидати старше 16 років повинні мати власний проїзний документ / паспорт.
 • У випадку клієнтів до 21, які претендують на отримання візи в ППВА необхідно представити підписаний батьками документ, який підтверджує, що клієнт перебуває на фінансовому забезпеченні батьків разом з копією 1-ї сторінки внутрішнього паспорта одного з батьківбатьків.
 • Термін дії банківських кодів ПТН до реєстрації становить 90 днів від дня здійснення оплати.

Документи на отримання візи не будуть прийняті, якщо:

 • Фотографії відскановані, старше 6 місяців і не відповідають вимогам, зазначеним на сайті.
 • Дата поїздки буде пізніше ніж за 6 місяців та раніше ніж за 15 днів від дати подачі документів на візу Шенген.
 • Паспорт дійсний більше 10 років, продовжується / пошкоджений, містять менше 2 порожніх сторінок для візи.
 • Клієнт відмовляється надати біометричні дані

Дипломатична місія залишає за собою право запросити додаткові підтверджуючі документи в процесі отримання візи в стадії розгляду документів

Клієнта необхідно прочитати інформацію на цьому сайті ретельно. Рекомендації, опубліковані на цьому сайті, допоможуть вам підготувати ваші документи настільки точно, наскільки це можливо, щоб отримати візу вчасно.

Розрахунок перебування в державах, що входять до Шенгенської зони.

Максимальний термін перебування третіх країн в членство держав становить 90 днів протягом кожного періоду в 180 днів.

Перебування в Болгарії, Хорватії, Ірландії, Румунії, Кіпру та Сполученого Королівства, не братимуться до уваги, оскільки ці країни не є членами Шенгенської зони. Короткострокове перебування в державах, які не є членами ЄС, але належать до Шенгенської зони - Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Швейцарія, братимуться до уваги при перевірці принципу 90/180 днів.

Для того щоб обчислити кількість використаних днів і перевірити ще раз, чи правило 90 днів / 180 днів виконується, будь ласка, використовуйте "шенгенський калькулятор", доступний на веб-сайті Європейської Комісії натисніть тут.

Зверніть увагу: даний калькулятор є лише допоміжним інструментом і не надає права на перебування протягом періоду, що виникає в результаті підрахунку.