Top Button

NASIL BAŞVURULUR

Adım 1:

Başvurmadan önce lütfen ziyaret amacınızı belirleyiniz – burada size vize başvurunuzda yardımcı olmak için bulunuyoruz, fakat vize türünüzü seçmek konusunda size etkimiz olamaz. İşimizin doğası, ilk olarak size yol göstermek olduğundan vize alıp almayacağınız konusunda bir fikir belirtemeyiz. Bu tamamen Rusya Federasyonu’nun yetkisi altındadır.

Adım 2:

Kısa dönem vizesiyle ilgili detaylar için lütfen “Vize Türleri” tıklayınız.

Başvuru sahipleri aynı zamanda Vize Başvuru Merkezi’nde bulunan VIP Hizmet, Kurye Teslimat Hizmetleri, ve daha birçoğunu içeren opsiyonel ek servislerden faydalanabilirler.

Başvurunuzu VIP Odası’nda size özel hizmetler aracılığıyla yapmak isterseniz buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu ek servisler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ‘’Ek Servisler’’ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adım 3:

Bütün milletler için başvuru formları sitemizde mevcuttur Online Başvuru Formu. Lütfen Online Başvuru Formunu doldurunuz ve yazıcıdan çıkartınız. Posta ile yollanan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adım 4:

Lütfen kağıda basılmış ve imzalanmış başvuru formu ile belgelerinizi Rusya vize merkezine getiriniz. Unutmayınız ki her vize ücretlidir ve ücret, seçtiğiniz vize kategorisine göre fark gösterecektir. Yazıcıdan basılmış kağıt üzerinde elle yapılan değişiklikler kabul edilmez.

Önce Sonra