Button Top

Nasıl Başvuru Yapılır

Başvuru formu ve ona ek istenen diğer evrakları hazırladıktan sonra randevunuzu da alarak size en yakın vize başvuru merkezimizde Slovakya vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vize başvurunuzu yapabilmeniz için randevu almanız gerekir. Randevunuzu internet sitemizden online alabilirsiniz. Randevu almak için lütfen tıklayınız.

Başvuru sahipleri aynı zamanda Vize Başvuru Merkezi’nde bulunan, Seyahat Sigortası, Kurye Teslimat Hizmetleri, ve daha birçoğunu içeren opsiyonel ek servislerden faydalanabilirler.

Bu ek servisler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ‘’Ek Servisler’’ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezimizi ikamet adresinize göre ziyaret etmelisiniz. İkamet adresiniz aşağıdaki illerden birisi ise İstanbul-Harbiye veya İzmir ofislerimizden birinde başvuru yapmalısınız;

Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karabük, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak

Yukarıdaki illerin dışında kalan illerde ikamet eden kişiler Ankara veya Antalya’daki vize başvuru merkezinden başvuru yapmalıdır.

Vize Başvuru Merkezimizi ziyaret etmeden önce lütfen Tatiller ve Kapalı günler bölümünde ve  Güvenlik Düzenlemeleri bölümünde yazan bilgileri okuyunuz.

Önceki Sonraki