top-btn

Після подачі документів

Що робити після подачі

Після того, як Ви успішно подали документи на отримання шенгенської візи в одному із Візових Центрів, ми подбаємо про те, щоб проінформувати Вас про кожен етап розгляду Вашої заявки за допомогою безкоштовної SMS-послуги.

Ви також можете особисто перевірити стан Вашої заяви на нашому сайті. Для перевірки стану розгляду заяви, скористайтеся, будь ласка, наступним посиланням.

Третій доступний варіант – уточнити стан розгляду заявки, зателефонувавши до нашого колл-центру. Будьте готові назвати оператору реєстраційний номер Вашої заявки, вказаний на чеку, виданому Вам працівниками Візового Центру після подачі документів, та дату Вашого народження.

Щоб отримати документи, розглянуті Посольством Словенії та передані для отримання у Візовий Центр, Вам необхідно мати з собою свій громадянський паспорт та чек про оплату консульського збору. Якщо Ви є представником та бажаєте отримати паспорт за клієнта, Вам також необхідно мати доручення відповідного зразка.

Близькі родичі (чоловік/дружина, діти, батьки, бабуся/дідусь, онуки, брат/сестра) можуть отримати документи за клієнта при наявності документів, що підтверджують родинний зв’язок та написаного від руки доручення з підписом клієнта. Зразок доручення Ви можете знайти тут.

Неповнолітні особи (молодше 18 років) не можуть подати чи отримати документи без батьків або законних опікунів.

Попередня