top-btn

Як подати документи

Процес подачі заяви

Крок 1:

Підготуйте Вашу візову заяву та додаткові документи.

Скористайтесь сторінкою «Типи віз» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вас цікавить, – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2:

Заповніть Візову анкету:

Перейдіть за наступним посиланням, щоб заповнити електрону форму Візової анкети. Якщо Ви бажаєте заповнити анкету від руки, Ви можете завантажити візову анкету за наступними посиланнями:

  Візова анкета українською мовою
  Візова анкета англійською мовою

Крок 3:

Подайте візову заяву до Візового Центру:

З’явіться до Візового Центру та подайте Візову анкету та необхідні додаткові документи. Якщо Ви бажаєте доручити подачу документів своєму представникові, право подання документів за Вас має бути підтверджено виключно нотаріальним дорученням. Це правило не стосується членів родини (нотаріальне доручення на подачу документів не потрібно для подачі документів за чоловіка/дружину та їх неповнолітніх дітей при наявності документів, що підтверджують рідство).

Право на подання документів за нотаріальним дорученням мають тільки громадяни України, які проживають не на окупованих територіях. Громадяни тимчасово окупованих територій і інших країн, повинні подавати документи тільки персонально.

Крок 4:

Оплатіть суму:

Працівник Візового Центру надасть Вам чек з сумою, яку необхідно сплатити в касах Візового Центру . Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому Центрі.

ПопередняНаступна