top-btn

Визначити категорію візи

Залежно від терміну запланованого перебування на території Республіки Словенія, візи поділяються на короткострокові (тип С) та довгострокові (тип D).

Довгострокові візи : Дозволяють перебування на території Республіки Словенії більше 90 днів в півріччі. Отримання довгострокової візи до Республіки Словенії регулюється законодавством Республіки Словенії. Заяви на отримання національних віз мають подаватися до Посольства Словенії в Україні.

Короткострокові візи: Короткострокові шенгенські візи, дозволяють транзит або перебування на території країн-членів Шенгенської угоди до 90 днів протягом півріччя. Заяви на отримання короткострокових віз можуть подаватися до Візових центрів БЕЗ попереднього запису.

Категорії короткострокових віз:

Будь ласка, оберіть категорію візи «Туризм», якщо Ви плануєте перебувати в Словенії не більше 90 днів на півроку з туристичною метою та не маєте запрошення від гаранта в Словенії.

Якщо Ви плануєте відвідати родичів чи друзів, що легально проживають на території Словенії, та Ваш термін перебування не перевищуватиме 90 днів в півріччі, оберіть, будь ласка категорію «Візит до родичів чи друзів».

Якщо Ви бажаєте перебувати в Словенії не більше 90 днів на півроку у службових цілях (наприклад, проведення ділової зустрічі), Ви можете обрати категорію «Ділова поїздка».

Клієнтам, що бажають відвідати учбовий курс, культурний або спортивний захід, який проходитиме у Словенії, та не будуть перебувати на території Словенії довше, ніж 90 днів на півроку, необхідно обирати категорію «Спорт/Культура/Коротке навчання».

Клієнти також можуть подати заяву на отримання візи безпосередньо до Посольства Республіки Словенія в Україні.

Компанія VFS Global жодним чином не може впливати на рішення Посольства.

Наступна