top-btn
v

ВІЗОВІ ЗБОРИ

Консульський збір за розгляд короткострокової візової заяви

Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян України, Вірменії Республіки Молдова, Російської Федерації, Грузії, Азербайджану Консульський збір за оформлення візи в гривнях для громадян України, Вірменії, Республіки Молдова, Російської Федерації, Грузії, Азербайджану Консульський збір за оформлення візи в євро для громадян інших країн Консульський збір за оформлення візи в гривнях для громадян інших країн
35 970 80 2220

0 Євро - віза для дітей, громадян України віком до 18 років, пенсіонерів та інших осіб, відповідно до Угоди про спрощений візовий режим)

У виняткових ситуаціях та після надання відповідних доказів заявником, Посольство Словенії може прийняти рішення про прискорений розгляд візової заявки. У такому випадку оплата становить 70 Євро (1940Грн). .

Сервісні збори

Вид збору Вартість (включаючи 20 % ПДВ) Примітки
Сервісний збір за особу Сума сервісного збору 750 гривень Оплачується в національній валюті (гривня) за кожну подану заяву
Кур’єрська доставка 180 гривень Послуга на вибір клієнта  
Доставка до офісу кур’єрської служби 160 гривень Послуга на вибір клієнта  
СМС послуга 45 гривень Послуга на вибір клієнта  
Фотокопіювання документів 4 гривні Послуга на вибір  клієнта  
Послуга заповнення візової анкети  85 гривень Послуга на вибір клієнта  

Примітка:

Всі вищезазначені збори поверненню не підлягають і оплачуються готівкою в національній валюті (гривня) в касі Візового Центру.

Вартість збору може змінюватися без попередження.

Візові збори визначені Угодою про спрощений візовий режим між країнами Європейського Союзу та Україною, Російською Федерацією, Грузією, Вірменією та Молдовою. Для громадян інших країн візові збори визначені Візовим Кодексом Європейського Союзу. Усі збори не підлягають поверненню не залежно від прийнятого рішення.

Для ознайомлення з Угодою про спрощений візовий режим між Україною та ЄС, політикою ЄС у сфері візового законодавства і таке інше, будь-ласка, натисніть тут.