Top Button

اطلاعات مهم

 • تعطیلی موقت مراکز درخواست ویزا اتریش در ایران

  به دلیل شیوع جهانی بیماری COVID-19 در صورتی که هنوز موفق به دریافت گذرنامه خود نشده اید، تنها در روزهای یکشنبه از ساعت 08:00 الی 13:00 به مرکز ما مراجعه کنید.

  با توجه به هشدار فعلی Coronavirus (COVID-19) ، توجه داشته باشید که مرکز درخواست ما برای اتریش در تهران بسته خواهد شد.

  با شروع از 27 فوریه 2020 ، ما قرارهای جدید یا تسلیم درخواست را نمی پذیریم و با مشتریانی که در این مدت قرارهای ملاقات دارند برای گفتگو در مورد ترتیبات جایگزین با مشتریانی که در حال حاضر قرارهای ملاقات دارند در تماس خواهیم بود.

  در صورت امکان ، برای 26 فوریه 2020 ما می خواهیم گذرنامه هایی را که در حال حاضر در VAC در اختیار مشتریان قرار می دهیم ، از طریق پیک ، که در آن درخواست پیک درخواست شده است.

  اگر گذرنامه شما در حال حاضر در VAC نگهداری می شود ، اما شما قبلاً ترتیب پیگیری آن را نداده اید ، می توانید با مراجعه به مركز درخواست ویزا ، طبق زمانهای جمع آوری گذرنامه ، گذرنامه را جمع كنید. یکشنبه تا پنجشنبه.

  ما همچنان وضعیت را نظارت می کنیم و به روزرسانی هایی را در مورد زمان بازگشایی مجدد Aust VAC در این صفحه ارائه خواهیم داد.

  برای هر گونه سؤال دیگر ، لطفاً با این آدرس تماس بگیرید: info.austriairan@vfshelpline.com.

  ما از ناراحتی عذرخواهی می کنیم و از همکاری نوع شما قدردانی می کنیم.

 • لطفاً توجه داشته باشید: از تاریخ 2 فوریه 2020 هزینه ویزای شینگن برای هر شخص (ویزای کوتاه) از 60 به 80 یورو افزایش می یابد. برای کودکان بین 6 تا 12 سال ، هزینه ویزا به 40 یوروافزایش می یابد.
 • مراقب پیشنهادات شغلی جعلی باشید. برای کسب اطلاعات بیش تر - اینجا را کلیک کنید
 • اطلاعیه مهم برای متقاضیان ویزا بیشتر بخوانید