Top Button

EK SERVİSLER

Genel Bakış

Vize Başvuru Merkezi tarafından sağlanan ek hizmetler, servis ücretinin dışında ücretlendirilmektedir.

Fiyat listesini görüntülemek için lütfen tıklayınız. Bu ek hizmetler randevu saatinde merkezimize geldiğinizde alınabilir..

Not: BİOMETRİK VESİKALIK FOTOGRAF HİZMETİ VFS OFİSLERİNDE VERİLMEKTEDİR.

Not: Aşağıda belirtilen bütün hizmetler tamamen isteğinize bağlıdır.

  • Fotokopi Hizmeti
  • Fotoğraf Hizmeti
  • Kurye Hizmeti
  • Başvuru Sonrası Kurye Hizmeti
  • İnternet Kiosk Hizmeti
  • Başvuru Formu Doldurma Servisi
  • VIP Servisi
  • Mobil Biyometri Servisi
  • Çıktı Alma Servisi

Fotokopi Hizmeti

Fotokopi hizmet sayfa başına 1 TL’dir.

Fotoğraf Hizmeti

İçine para atılarak, ekranda gördüğünüz en iyi fotoğrafınızı seçebileceğiniz Foto Kabin makinamız Vize Başvuru Merkezlerinde bulunmaktadır. Kabin kullanımı oldukça basit olup fotoğrafınız 45 saniyede teslim edilmektedir. Sabit olarak 25 TL (KDV dahil) ile çalışan makineden 6 adet biyometrik fotoğraf alabilirsiniz.

Kurye Hizmeti

İşelmleriniz tamamlandıktan sonra pasaportunuzun adresinize gönderilmesi için başvuru esnasında görevliye bu hizmetten faydalanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Görevli personel sizden gerekli adres bilgilerinizi alacak, işlemleri tamamlanan pasaportunuz UPS ile size gönderilecektir. UPS passport teslimatlarını taşıdığı diğer kargolardan ayrı, özel servis ile taşımaktadır. Adres bilgilerinizdeki yanlış veya eksik bilgi pasaport teslimatında hata ve gecikmelere sebep olabilir. Kurye hizmeti ve ücreti hakkında detaylı bilgi almak için Vize Başvuru Merkezi’nde görevlimize danışabilirsiniz.

Başvuru Sonrası Kurye Talebi

Başvuru esnasında talep etmeseniz bile daha sonra fikrinizi değiştirip kurye ile adresinize teslimat talep edebilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için buraya tıklayınız ve açılan formu doldurunuz.

Bu hizmet işlem ücretinin bilinmesi ve pasaportun nerede olduğunu daha iyi takip edilmesi için sadece başvuru sahibi tarafından alınabilir, aracı kullanılarak alınamaz. Not: Kuryeye teslimat sadece hafta içi çalışma günlerinde yapılabilmektedir.

Form Doldurma Hizmeti

Formunuzu Başvuru Merkezi’nde doldurtmak isterseniz Form Doldurma Hizmeti’ni kullanabilirsiniz. Bu hizmet form başına 7 EURO/35 TL TL ‘dir.

Önemli uyarı: Bu hizmeti kullanmanız işlemlerin daha hızlı sonuçlanacağını veya vize garantisi anlamına gelmez. Başvurunuz normal sürece uygun olarak Konsolosluk/Elçilik tarafından işleme alınacaktır ve Göçmenlik Kuralları’na uygun olarak yapılmış olmalıdır.

VIP Servisi

Kişiye özel hizmet almak isteyen başvuru sahipleri VIP Hizmeti’ni kullanabilirler. VIP Hizmeti kapsamında ücretsiz kullanabileceğiniz servisler aşağıdaki gibidir;

Özel VIP Salonu

Şık ortam ve ücretsiz ikramlar

Bu servisi kullanmak isterseniz çağrı merkezimizden randevu alabilir veya Başvuru Merkezi girişinde bu hizmetten faydalanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Önemli Uyarı: Bu hizmeti kullanmanız konsolosluk/elçilik işlem süresini etkilemez, vize garantisi sağlamaz, uzun süreli vize garantisi vermez. Her bir başvuru sahibi gibi başvurunuz konsolosluk/elçilikte normal işlemlere alınacaktır.

Çıktı Alma Servisi

Başvuru sahipleri Vize Başvuru Merkezinde elektronik ortamda bulundurdukları belgelerin çıktısını alabilirler. Başvuru sahipleri çıktı almak için fotokopi gişesinden yardım alabilirler.

Mobil Biyometri Servisi

Yeni ‘‘Mobil Biyometri Servisi’ ile rahatlık ve konforunuz için başvurunuzu evinizde veya işyerinizde alabiliriz.

Bu hizmet için randevunuzu oluşturduktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz ve sizing seçeceğiniz bir mekanda başvuru formunuzu, belgelerinizi ve biyometri işlemlerinizi alacağız. Başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu kurye ile adresinize göndereceğiz.

Bu Ayrıcalıklı Hizmetten yararlanmak isterseniz, buraya tıklayarak talep formunu doldurabilirsiniz.

Mobil Biyometri Servisi personelimiz talebinizi aldıktan sonra sizinle iletişime geçecektir..

Başvuru Sayısı Ek Ücreti
1 384 TL
2 691 TL
3 979 TL
4 1.306 TL
5 to 10 1.440 TL
11 to 15 2.080 TL
16 to 20 2.592 TL
21 to 25 3.160 TL
26 to 30 3.600 TL
31 to 35 4.168 TL
35 to 40 4.608 TL
41 to 45 5.112 TL
46 to 50 5.600 TL

Lütfen Dikkat:Bu hizmet şimdilik yalnızca İstanbul il sınırları içerisinde sunulmaktadır.

Not:Eğer İstanbul dışında bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız ve minimum 25 kişilik başvuru yapacak bir grubunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Başvuru durumunuz değerlendirilerek size uygunluk hakkında geri bildirim yapılacaktır.

İnternet Kiosk

Bu servisimizi, internet erişimi için kullanabilir, başvurunuzu tamamlamanız için gerekli evrakların çıktısını alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için başvurunuz sırasında danışma/vize başvuru personelimizden bilgi alabilirsiniz.