Top Button

Новини та оновлення

 • News icon

  08 квітня 2019

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у квітні та травні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • News icon

  10 лютого 2019

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 11 лютого 2019 Візовий Центр у Харкові переїхав до нового офісу за адресою: Харків, вул. Академіка Павлова, 271, БЦ „Радмир Експохолл”, 4 поверх.

 • News icon

  07 грудня 2018

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • News icon

  20 березня 2018

  клієнти, які бажають подати документи на отримання візи для поїздки в Хорватію, мають заповнити анкету онлайн на сайті https://crovisa.mvep.hr/default.aspx?langId=en та подати її в роздрукованому вигляді. Дана анкета доступна хорватською, англійською, албанською, турецькою, російською та українською. Але заповнена має бути англійською або хорватською.

  Після того, як анкета заповнена, вона має бути роздрукована та подана до Візового Центру разом з усіма необхідними документами згідно вашої категорії візи http://www.vfsglobal.com/Croatia/Ukraine/index.html

 • News icon

  28 грудня 2017

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що з 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові працює за новою адресою: Львів, вул. Джерельна, 18.

 • News icon

  20 грудня 2017

  Шановні клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • News icon

  12 червня 2017

  Починаючи з 12 червня 2017 р. біометричні паспорти громадян України на розгляд більше не приймаються.

 • News icon

  21 січня 2017

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 23 січня 2017 Візовий Центр у Києві переїхав до ТРЦ «Гулівер», Спортивна площа 1а, 8 поверх.

 • News icon

  06 жовтня 2016

  Посольство Хорватії в Україні з радістю повідомляє вам про відкриття Візових Центрів Хорватії у Дніпропетровську, Вінниці, Чернівцях, Луцьку, Івано-Франківську та Ужгороді з 07.10.2016

  Візові Центри надають інформаційну підтримку в оформленні віз громадянам та резидентам України, які бажають отримати візу до Хорватії з терміном перебування не більше ніж 90 днів. Всі документи, що прийматимуться у Візовому центрі, передаватимуться до Посольства Хорватії в Україні для розгляду та прийняття рішення.

 • News icon

  20 квітня 2016

  Шановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 18 квітня 2016 Візовий Центр Хорватії у Харкові переїхав до Торгового Центру «Караван», вул. Героїв Праці 7, 2 поверх.

 • News icon

  17 Листопада 2015

  Шановні клієнти! Будь ласка, звернуть увагу, що 16 листопада 2015 Візовий Центр Посольства Хорватії у Львові переїхав до Торгового Центру «Форум Львів», вул. Під Дубом, 7б, 2 поверх.

 • News icon

  13 Лютого 2015

  З 13 березня 2015 Візовий Центр Посольства Хорватії м. Київ Знаходиться за адресою м. Київ, вул.. Кирилівська 60.

 • News icon

  11 Лютого 2015

  Відтепер, Ви можете скористатись додатковою послугою з оформлення медичного страхування у Візових Центрах Києва, Харкова та Одеси.

  З 02.02.2015р. у Візовому Центрі доступна додаткова послуга – страхування. Кожен клієнт має змогу придбати медичний страховий поліс безпосередньо у Візовому Центрі при подачі документів. Послуга доступна у Візових Центрах м. Київ, Харків та Одеса.

 • News icon

  09 Травня 2014

  Звертаємо Вашу вагу, що для Вашої зручності, з 26 травня 2014 року Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет.
  Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Вартість послуги складає 75грн., включаючи податки.
  Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

 • News icon

  09 Травня 2014

  У зв’язку із Законом України «Про персональні дані» при подачі документів обов’язковим для підпису є документ «Згода на обробку персональних даних» для кожного клієнта.

  Звертаємо увагу, що клієнти, які подають документи через довірену особу, також повинні підготувати даний документ завчасно. У випадку неповнолітніх дітей, згоду підписує один із батьків.

  У разі відсутності даного документу, менеджери Візового центру в праві відмовити у прийомі документів.

 • News icon

  09 Травня 2014

  Посольство Хорватії не рекомендує співпрацювати з будь-якими не уповноваженими агентами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий Центр радять уникати даних дій.