top-button

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM

Başvuru formlarınızı ve gerekli evrakları tamamlayın: Kısa Dönem Linkine tıklayıp gerekli evrakları, başvuru formlarını ve vize ücretlerini öğrenin.

Başvurun: Vize başvuru merkezimizi ziyaret edip gerekli evraklarınızı ve formlarınızı teslim edin.

Başvuru sahipleri aynı zamanda Vize Başvuru Merkezi’nde bulunan VIP Hizmet, Seyahat Sigortası, Kurye Teslimat Hizmetleri, ve daha birçoğunu içeren opsiyonel ek servislerden faydalanabilirler.

Bu ek servisler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ‘’Ek Servisler’’ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vize bedelini ödeyin : Çek Cumhuriyeti vize bölümü çalışanımız sizi ödemeniz gereken tutar hakkında bilgilendirecektir. Gerekli tutarı kasamıza ödediğinizde faturanızı alacaksınız. Vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin bu sitede yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okumaları rica olunur. Bu sitede yer alan bilgiler ve talimatlar, belgelerinizi doğru ve tam bir şekilde hazırlamanızda yardımcı olacaktır. Bu bilgiler, başvurunuzun eksik olması ya da daha uzun bir sürede işlenmesi risklerini azaltacaktır.

Bazı başvuru sahipleri, başvurularına dair bir karar alınmadan önce, kişisel görüşme için hazır bulunacağı, Ankara’daki Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği’nde veya İstanbul’daki Çek Cumhuriyeti Başkonsolosluğunda bir randevuya davet edilecektir.

Başvuru Sahipleri, vize kategoriye girdiklerini gösteren belgeleri ibraz etmelidir.

Vize Başvuru Merkezimizi ikamet adresinize göre ziyaret etmelisiniz. İkamet adresiniz aşağıdaki illerden birisi ise İstanbul-Beyoglu veya Altunizade ofislerimizden birinde başvuru yapmalısınız;

ISTANBUL-ARDAHAN-ARTVIN-BALIKESIR-BARTIN-BAYBURT-BILECIK-BOLU-BURSA-CANAKKALE-CORUM-DUZCE-EDIRNE-ERZURUM-GIRESUN-GUMUSHANE-KARABUK-KARS-KASTAMONU-KIRKLARELI-KOCAELI-ORDU-RICE-SUMSUN-SAKARYA-SINOP-TEKIRDAG-TRABZON-YALOVA-ZONGULDAK

Geri İleri