top-button

Ми раді вітати Вас на веб-сайті Візових Центрів Посольства Республіки Чехії в Україні.

Вся інформація та посилання на цьому веб-сайті перевірені та затверджені Посольством Республіки Чехії в Україні.

Important information icon
 • Шановні клієнти!

  Зверніть увагу: з 2 лютого 2020 року змінено формуляр візової анкети.

  Якщо ви плануєте подачу документів з 2 лютого 2020 року, будь ласка, використовуйте виключно дану анкету.

 • Інформуємо, що у зв’язку із внесенням змін до Візового кодексу, починаючи від 02.02.2020 р. Посольство Чеської Республіки в Києві та Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові прийматимуть заяви на отримання шенгенських віз, з дотриманням правил місцевої приналежності, лише через візові центри. Вищевказане стосується також клієнтів, які подають заяви на отримання шенгенської візи для подорожі до т.зв. Метрополітної Франції (тобто за винятком закордонних територій), які за угодою про представництво між Чеською Республікою і Францією опрацьовуються Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові. Можливість подачі заяви на отримання шенгенської візи безпосередньо у консульських відділах зазначених установ залишається лише для членів родини громадян ЄС та заявників, які подорожують з невідкладною гуманітарною метою. Таким чином, ці дві категорії клієнтів можуть обирати, чи звертатися за правилами територіальної приналежності безпосередньо до консульського відділу, чи у візовий центр, і в обох випадках вони не повинні заздалегідь реєструватися для подачі заяви.

 • Підвищення оплати за шенгенські заяви на візи

  Шановні Клієнти!

  Зверніть увагу: Станом на 2 лютого 2020 року плата за шенгенську візу для громадян третіх країн (короткочасне перебування) зросте з 60 до 80 євро (або еквівалентна сума в місцевій валюті). Діти віком від 6 років до 12 років сплачують шенгенський візовий збір у розмірі 40 євро (або еквівалентну суму в місцевій валюті).

  Для громадян України та інших держав, з якими укладено угоду про спрощення оформлення віз, плата за візу залишається незмінною (35 євро).

 • Шановні Клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими днями оплатити консульський збір в Idea Банку у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі 2 січня буде не можливо. Візові Центри будуть приймати документи тільки у заявників, які не будуть сплачувати консульський збір. 31 грудня Візовий Цетр Чехії працює лише на видачу паспортів Приносимо свої вибачення!

  Починаючи з 1 травня 2018 року, клієнти, які включені до урядової програми «Кваліфікований працівник», мають подавати документи на робочу карту у візовому центрі компанії VFS Global у Львові за адресою: м. Львів, вул. Джерельна, 18. До 30 квітня 2018 року включно, дані заяви подаються безпосередньо до Генерального консульства Чеської Республіки у Львові;

 • Увага! Шахрайство на ринку праці. Для отримання детальної інформації натисніть тут.

Завантажити

формуляр
Візовий та сервісний збори
Натисніть сюди

Призначення дати подачі документів

calender-img

Призначення дати подачі документів до Візового Центру

Натисніть тут

Перевірити стан заяви

laptop-img

Якщо Ви вже подали Вашу візову заяву, щоб дізнатися статус Вашої візової заяви

Натисніть тут

Візові Центри Консульства Чеської Республіки

location-img

Дізнатися де знаходиться найближчий Візовий Центр. Будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини та оновлення

Зверніть увагу: Станом на 2 лютого 2020 року...

Published on 23 January 2020

Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими днями оплатити ...

Published on 01 January 2020

Дізнатися більше
 • img6
 • img1
 • img2
 • img3
 • img4