top-button

Ми раді вітати Вас на веб-сайті Візових Центрів Посольства Республіки Чехії в Україні.

Вся інформація та посилання на цьому веб-сайті перевірені та затверджені Посольством Республіки Чехії в Україні.

Important information icon
 • Шановні заявники!

  Раді Вас повідомити, що з 26 Березня Ви маєте можливість сплатити сервісний збір для отримання дати подачі документів до Візового Центру Чехії через відділення Кредо Банку. Знайти найближче до Вас відділення Ви можете тут.

  Сплата через відділення «Ідея Банк» залишається також можливою.

 • Шановні клієнти, які оплачують платежі пріпейд на Візовий Центр та проживають в Рахівському, Тячівському, Міжгірському та Воловецькому районах Закарпатської області!

  Повідомляємо, що дану послугу ви можете оплачувати на відділеннях Львівської та Івано-Франківської області. На цих відділеннях ви зможете швидше здійснити оплату, уникнувши черг на відділеннях у м. Ужгород та м. Мукачево.

  Найближчі відділення для оплати (QR-код з посиланням на мапу відділень АТ «Ідея Банк»):

  • м. Стрий, вул. Шевченка, 48
  • м. Надвірна, вул. Мазепи, 24а
  • м. Болехів, вул. Воїнів УПА, 9
  • м. Долина, вул. Грушевського, 1
  • смт. Богородчани, вул. Шевченка, 54

  Дякуємо за розуміння!

 • Шановні Клієнти!

  Раді повідомити Вам, що нова процедура реєстрації на короткострокові візи до Візових Центрів Чеської Республіки буде запроваджена з 20 жовтня 2020 року.

  Запит на реєстрацію буде здійснено шляхом сплати сервісного збору за консультаційну послугу Візового Центру (12 євро в місцевій валюті відповідно до курсу валют).

  Оплата може бути здійснена лише в одному з відділень банків «Idea банк» чи «Кредо банк» та лише заявником особисто (враховуючи чинні обмеження на подання заявок на отримання певних категорій короткострокових віз для всіх заявників, а також подання заявок на короткострокову робочу візу громадянами, які не є громадянами України, наполегливо рекомендується перевірити умови подання заяви, як вказані на нашому веб-сайті, до здійснення платежу)

  Після здійснення оплати, заявнику буде призначена дата подачі документів по телефону (письмове підтвердження реєстрації не буде видано).

  Статус запиту на реєстрацію можна перевірити на кожному етапі процесу реєстрації на нашому веб-сайті за адресою . Після призначення дати подачі документів заявник може побачити деталі свого запису за даним посиланням.

  Юрисдикція Посольства Чеської Республіки в м. Києві, добова квота заяв: з 17 травня 2021 - 500.

  Юрисдикція Генерального Консульства Чеської Республіки в м. Львів, добова квота заяв: з 17 травня 2021- 500:

  Львів – 180

  Ужгород – 240

  Івано – Франківськ – 80

  Для більш детальнішої інформації відвідайте сторінку ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ»

  Для більш детальнішої інформації відвідайте сторінку ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ»

 • До уваги клієнтів! Про дотримання соціальної дистанції у разі виникнення черги при проведенні платежів у відділеннях банків партнерів.

  Візові Центри та наші партнери відповідально та уважно ставиляться до правил, які запроваджені державою щодо обмеження поширення коронавірусної інфекції.

  З огляду на запровадження платежів пріпейд для оформлення візи для виїду до Ресубліки Чехія та те, що такі платежі неможливо провести онлайн, маємо прохання до клієнтів:

  • Будь ласка, очікуйте на вулиці
  • Будь ласка, дотримуйтеся соціальної дистанції 1,5 м під час очікування
  • Користуйтеся масками та захисними рукавичками
  • Будьте ввічливі один до одного

  Зі свого боку, маємо запевнити, що наші партнери докладають всіх зусиль для того, щоб максимально оперативно провести необхідні платежі.

  Бережіть себе та будьте здорові!

 • Шановні Клієнти! Починаючи з 25 серпня 2020 заявники мають можливість подати документи через Візові Центри на короткострокові візи з метою працевлаштування без обмеження мети. Йдеться лише про заяви, які подаються в Україні громадянами України, і якщо вони не перевищують максимальну кількість таких заяв, встановлених Міністерством закордонних справ після консультацій з Міністерством охорони здоров'я.
 • Шановні заявники! З 13 липня 2020 необхідно подавати підтвердження від роботодавця. Без цього документу Ваш пакет не зможе бути прийнятий. Детальніша інформація тут
 • Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що громадяни Білорусі будуть сплачувати 35 Евро у звязку з підписанням договору про спрощення Візового режиму, який вступає в силу з 1 липня.
 • Шановні клієнти!

  Візові Центри Посольства Чеської Республіки починають прийом документів з 3 червня 2020 року. На даний момент Візові Центри будуть приймати сезонних працівників, тобто ті, хто їде з метою сезонного працевлаштування (відповідно до §96 Закону про зайнятість №435/2004 Зб. (чеською мовою), у чинній редакції, та відповідного положення Міністерства праці і соціальних питань №322/2017 (чеською мовою), у чинній редакції. Всі інші категорії віз прийматися не будуть до подальшого оголошення. Прийом та видача документів буде здійснюватися лише за попереднім записом.

 • Підвищення оплати за шенгенські заяви на візи

  Шановні Клієнти!

  Зверніть увагу: Станом на 2 лютого 2020 року плата за шенгенську візу для громадян третіх країн (короткочасне перебування) зросте з 60 до 80 євро (або еквівалентна сума в місцевій валюті). Діти віком від 6 років до 12 років сплачують шенгенський візовий збір у розмірі 40 євро (або еквівалентну суму в місцевій валюті).

  Для громадян України та інших держав, з якими укладено угоду про спрощення оформлення віз, плата за візу залишається незмінною (35 євро).

 • Починаючи з 1 травня 2018 року, клієнти, які включені до урядової програми «Кваліфікований працівник», мають подавати документи на робочу карту у візовому центрі компанії VFS Global у Львові за адресою: м. Львів, вул. Джерельна, 18. До 30 квітня 2018 року включно, дані заяви подаються безпосередньо до Генерального консульства Чеської Республіки у Львові;

 • Увага! Шахрайство на ринку праці. Для отримання детальної інформації натисніть тут.

Завантажити

формуляр
Візовий та сервісний збори
Натисніть сюди

Призначення дати подачі документів

calender-img

Призначення дати подачі документів до Візового Центру

Натисніть тут

Перевірити стан заяви

laptop-img

Якщо Ви вже подали Вашу візову заяву, щоб дізнатися статус Вашої візової заяви

Натисніть тут

Візові Центри Консульства Чеської Республіки

location-img

Дізнатися де знаходиться найближчий Візовий Центр. Будь ласка, оберіть місто зі списку.

Новини та оновлення

Тимчасове закриття Київського візового центру...

Published on 14 January 2021

Відповідно до оголошення місцевої влади...

Published on 07 JAnuary 2021

Дізнатися більше
 • img1
 • img2
 • img3
 • img4
<