top-button

Довгострокова Віза

Починаючи з 01.05.2018 візовий центр VFS Global у Львові розпочинає прийом заяв на видачу робочої карти, але лише від заявників, включених у чеську урядову програму «Кваліфікований працівник», яким вже призначено термін подачі від Генерального консульства ЧР у Львові. Незареєстровані заявники на робочу карту не будуть прийматися у візовому центрі.

Заяви приймаються лише у візовому центрі у Львові, за адресою м. Львів, вул. Джерельна, 18, інші візові центри не прийматимуть такі заяви.

Списки необхідних документів, які потрібно додати до заяви, строки розгляду та інші законні правила не змінюються і залишаються в силі у такому вигляді, як вони вказані на веб-сайті Генерального консульства ЧР у Львові www.mzv.cz/lvov.

Візовий центр приймає документи на робочу карту лише відповідно до дати реєстрації, а також в період з 08:30 до 12:00.  У випадку, якщо клієнт приходить на подачу документів в візовий центр після 12:00, йому буде відмовлено в прийомі візової заяви.

Донесення всіх документів приймається тільки з 09:00 до 10:00, з пн- пт (за винятком  святкових і державних свят. Якщо заявник доносить документи в відмінний від вищевказаного часу, йому буде відмовлено в прийомі даних документів.

Увага: донесення оригіналів дипломів відбувається тільки в середу з 09:00 до 10:00

Якщо заявник не може з’явитися для подачі заяви чи не з’являється без поважної причини, він не контактує ні з Генеральним консульством ЧР у Львові, ні з VFS Global, а напряму зі своїм майбутнім роботодавцем у Чехії, щоб той повторно клопотав про його включення до урядової програми, якщо надалі зацікавлений у його працевлаштуванні.

Терміни подачі заяв призначає виключно Генеральне консульство ЧР у Львові, не фірма VFS Global, причому строго у тому порядку, у якому отримує їх від Міністерства закордонних справ ЧР. Заявник повинен з’явитися для подачі заяви до візового центру точно у термін, який був призначений йому консульством. Немає можливості змінити термін подачі заяви.

При прийомі заяв будуть присутні і працівники Генерального консульства ЧР у Львові.

Просимо звернути Вашу увагу на те, що Генеральне консульство ЧР у Львові наполегливо рекомендує приймати до подачі заяву і в тому випадку, якщо заявнику бракує якийсь один чи більше документів. Заява приймається і у такому випадку, але заявник отримає письмовий виклик, у якому буде встановлений термін (як правило, 60 днів), протягом яких він може додати документи, які бракує.

Увага: період розгляду заяви починається після того, коли заявник надасть останній документ, якого бракує.

Донесення всіх документів приймається тільки з 09:00 до 10:00, з пн- пт (виключення святкові та державні вихідні дні). Якщо заявник доносить документи в відмінний від вищевказаного часу, йому буде відмовлено у прийнятті додаткових документів.

Ці документи повинні бути надані в оригіналі (або ж у вигляді офіційно завіреної копії) та  2 копіях, особисто, або вповноваженою особою. Якщо донесення документів здійснює уповноважена особа, їй потрібно додатково надати доручення в довільній формі від імені заявника (має містити підпис заявника та контактний номер телефону уповноваженої особи), а також своє посвідчення особи в оригіналі та копії. Документи, яких бракує, не можна надсилати e-mailом, електронною скринькою даних чи поштою. При наданні цих документів потрібно мати з собою виклик, на підставі якого заявник їх подає.

У випадку, якщо об’єктивно немає можливості встигнути у встановлений термін додати документ, якого бракує, потрібно, щоб заявник ще до його закінчення особисто приніс до візового центру VFS Global за адресою м. Львів, вул. Джерельна, 18 чи надіслав поштою до Генерального консульства Чеської Республіки у Львові за адресою м. Львів, вул. Антоновича, 130а чеською мовою пояснення із заявою-проханням про продовження цього терміну. Цю заяву не можна надсилати e-mailом.

У випадку запитань потрібно звертатися за спеціальною e-mail адресою RezimUkrajina_Lviv@mzv.cz (консульство залишає за собою право не відповідати на питання, відповіді на які можна знайти на його веб-сайті).