top-button

ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Шановні заявники,

Інформуємо Вас про те, що, починаючи з 17.05.2018 року, Ви можете подати документи до візового центру Ужгорода, Львова та Івано-Франківська з метою отримання Шенген візи до Чеської Республіки лише за попереднім записом.

Будь ласка, зауважте, що запис на подачу документів до візового центру є безкоштовним. Заявники мають змогу зареєструватись до візового центру з допомогою веб-сайту, натиснувши тут

В разі відсутності вільних місць на бажану дату подачі, просимо телефонувати в кол-центр за номерами телефонів: +38 050 419 3009; +38 044 594 96 59 (з пн. по пт, з 08:00 до 18:00, окрім вихідних та святкових днів)

Звертаємо Вашу увагу на те, що Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові тимчасово виділяє в день 400 місць для подачі документів на всі три візові центри в Західній Україні.

Під час здійснення реєстрації можна записати максимально 5 осіб для подачі документів до візового центру.

Більш детальну інформацію щодо подачі документів до одного з візових центрів Ви можете отримати на веб-сайті: http://www.vfsglobal.com/czechrepublic/ukraine/index.html

Подача документів до Візового Центру м. Києва, Харкова, Одеси та Дніпра

Усі заявники мають можливість подавати заяву на отримання Шенгенської візи до одного із Візових центрів у м. Київ, Одеса, Харків та Дніпро без попереднього запису з 08:30 до 15:30.

Щоб уникнути будь-якого часу очікування в Візовому центрі під час подання заявки з 08:30 до 15:30, ви також маєте можливість призначити дату та час подачі через онлайн сервіс, вибравши бажану дату та час подання заявки.

Будь ласка, зауважте, що бронювання дат є безкоштовним та це можна зробити з будь-якого куточка світу.

Для того щоб здійснити запис до одного з Візових центрів, перейдіть, будь ласка, за даним посиланням.

Подача документів до одного із Візових центрів у м. Київ, Одеса, Харків та Дніпро здійснюється з 08:30 до 15:30 (з понеділка по п’ятницю, крім святкових днів).