top-button

Додаткові послуги


Огляд

Додаткові послуги, які наведені на цій сторінці, надаються Візовим Центром. Зазначена вартість додається до сервісного збору. Ці додаткові послуги можна замовити при подачі Вашої заяви. Замовляються виключно за бажанням клієнта.

Пропоновані послуги і вартість

Послуга ВАРТІСТЬ (ВКЛЮЧАЮЧИ ПДВ)
Кур'єрська доставка паспорта 180 грн.
Кур'єрська доставка паспорта (до офісу) 160 грн
Фото кабіна (4 фотографії) 60 грн.
Ксерокопії 4 грн
Заповнення візової анкети 85 грн.
СМС інформування 45 грн.
Страхування: медичний поліс та Грін карта Згідно тарифу

Важлива інформація:

Використання цих послуг не прискорює обробку Вашого візового заяви і не гарантує отримання візи. Вашу заяву на отримання візи буде оброблено в звичайній формі Консульським відділом Посольства Чеської Республіки. Ваша заява має відповідати вимогам імміграційних правил.

Всі перераховані вище послуги надаються тільки за Вашим бажанням.

Вартість усіх послуг включає ПДВ 20%.


Після отримання запиту працівники Візового Центру зв'яжуться з Вами по електронній пошті або по телефону для підтвердження послуги доставки документів.

Медичний страховий поліс

Додатково у Візовому Центрі існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Заповнення візової анкети

Клієнти можуть скористатися цією послугою в одному з Візових Центрів за додаткову плату. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої клієнтом, в електронну форму візової анкети та роздрукує її для Вас.

Вартість послуги заповнення візової анкети є значно нижчою за вартість даної послуги у туристичних агенціях та компаніях. Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням клієнта та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи. Візовий Центр не несе відповідальності у разі негативного рішення.

Послуга кур’єрської доставки

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити доставку Вашого паспорту за вказаною адресою. Співробітники Візового Центру запишуть з Ваших слів необхідну адресу, та Ваш паспорт буде доставлено кур’єрською службою.

СМС інформування

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити послугу СМС-інформування про статус Вашого паспорту. Якщо Ви замовите дану послугу, то отримаєте СМС-повідомлення, що сповістить Вас про можливість отримання паспорту. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати у співробітника Візового Центру під час подачі документів. Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати вірний номер телефону під час замовлення послуги.