top-button

Після подачі документів

Після подачі документів Ви можете перевірити стан Вашої візової заяви, ввівши унікальний реєстраційний номер, який видається працівником Візового Центру після подачі документів, та дату народження.

Звертаємо Вашу увагу, що паспорт можна отримати з 8:30 до 15:30 з понеділка по п`ятницю, окрім святкових та вихідних днів тільки за попереднім записом. Будь ласка зареєструйтеся для призначення дати отримання паспорту.

Щоб перевірити готовність Вашої візового заяви, будь ласка, натисніть тут.

Для того, щоб отримати паспорт у Візовому центрі заявнику необхідно надати наступні документи:

  • Оригінал чека про сплату, який надав Вам менеджер після подачі документів.
  • Внутрішній паспорт заявника (документ, що підтверджує особистість).
  • Для неповнолітніх: свідоцтво про народження.

Якщо ви скористались послугою кур`єрської доставки, Вам необхідно буде надати наступні документи:

Кур'єр має право вручити відправлення отримувачу при наявності наступних документів:

Видача відправлення одержувачу, зазначеному в накладній:

Одержувач, вказаний в накладній повинен пред'явити документ, що засвідчує його особу (паспорт громадянина України, водійські права і т.д.);

Видача відправлення (паспорта) третій особі:

Особа, яка не є володільцем відправлення (паспорта) згідно з даними в накладній, повинен пред'явити кур'єру:

  1. документ, що засвідчує особу (паспорт громадянина України, водійські права і т.д.);
  2. довіреність, оформлену від імені володільця відправлення (паспорту) на особу, яке отримує дане відправлення на право отримання. Довіреність може бути складена у вільній формі;
  3. копію паспорта громадянина України, яка належить володільцю відправлення (паспорта).

Термін доставки паспортів кур’єрською службою Ін-Тайм може складати від 1 до 5 робочих днів, залежно від пункту доставки. Для отримання більш детальної інформації про умови доставки, а також для відстеження свого паспорту на сайті кур’єрської служби натисніть тут.

Відмова у заяві має бути письмово повідомлена заявнику. Для того, щоб ознайомитися з конкретними кроками, які потрібно здійснити в разі отримання відмови у видачі візи, будь ласка, перейдіть за посиланням на відповідну статтю Посольства ЧР у Києві

За подання заяви про повторний розгляд причин про відмову у наданні шенгенської візи стягується 60 євро, які сплачуються лише готівкою і лише у євро в касі консульського відділу Посольства ЧР в Україні.

Термін повторного розгляду заяви складає до 60 днів.

Надання візи не дає автоматичного права на в’їзд до шенгенської зони. Громадяни, які мають візи, повинні на прикордонному контролі мати підтвердження про виконання всіх умов відповідно до п. 5 Шенгенського кодексу про кордони.

Назад