top-button

Процес подачі документів

Перед тим як подавати документи, будь ласка, переконайтеся, що Ви правильно визначилися з метою Вашого візиту - пам'ятайте, що ми готові допомогти Вам на всіх етапах отримання візи, але ми не можемо радити, на яку категорію візи подавати документи.

У зв'язку з тим, що наша робота є виключно адміністративної, ми не можемо гарантувати, що Ви отримаєте візу, а також термін розгляду документів, оскільки це є прерогативою Консульства Чеської Республіки.

Подати заяву на шенгенську візу можливо в одному з Візових Центрів у наступних містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-франківськ

Правила місцевої приналежності

Заявники повинні дотримуватися правил місцевої приналежності.

Згідно з рішенням, прийнятим Міністерством закордонних справ Чеської Республіки, з 18 квітня 2011р. в третіх країнах, де Чеська Республіка має кілька представницьких органів, заявники можуть подавати заяву на видачу візи тільки в той представницький орган, в рамках консульського округу якого вони мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання.

Консульські округи представницьких та консульських установ Чеської Республіки в Україні визначені наступним чином:

 1. Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві:

  Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Харківська, Херсонська області, а також Севастополь і Автономна Республіка Крим.

  Заявники, які проживають в даних областях, можуть подати документи до Візового Центру м. Київ, Одеса, Харків чи Дніпро.
 2. Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові:

  Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області.

  Заявники, які проживають в даних областях, можуть подати документи до Візового Центру м. Львів, Івано-Франківськ або Ужгород.

  Щоб ознайомитися детальніше з переліком необхідних документів, сумою консульського збору і т.д. натисніть тут.

Візові Центри Консульства Чеської Республіки працюють з 8.30 до 15.30 з понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів.

Щоб переглянути список святкових днів натисніть тут.

Термін розгляду візової заяви становить 7-10 календарних днів, тому ми рекомендуємо записуватися на подачу документів хоча б за 15 днів до запланованої дати поїздки.

Подача документів для дітей

У разі подачі документів дітей, до пакету необхідно додати наступні документи:

 • у разі коли дитина подорожує без батьків або з одним з них, нотаріально завірена заяа від одного з батьків, хто не супроводжує дитину в подорожі. В заяві може також бути вказана інформація про фінансування подорожі;
 • довідка з навчального закладу;
 • копія свідоцтва про народження.

Громадяни України, які мають чеське походження, мають змогу подати документи у будь-який Візовий Центр Чеської Республіки без попередньої реєстрації. Заявник має надати доказ данного походження. Будь ласка, повідомте менеджера, який Вас зустріне у Візовому Центрі, про Вашу належність до даної категорії.

Щоб записатися на подачу документів натисніть тут.

Також Ви маєте змогу здійснити запис, зателефонувавши за наступними номерами: +38 050 4193009 +38 044 5949659

Будь ласка, переконайтеся, що Ви ознайомилися з правилами безпеки перед тим, як відвідати Візовий Центр. З'явитеся до Візового Центру в робочий день і подайте заповнену анкету та необхідні документи.

Щоб ознайомитися з правилами, будь ласка, натисніть тут.

Візова анкета заповнюється усіма заявниками, у тому числі і за неповнолітніх дітей. Анкета може бути заповнена в електронному вигляді або від руки.

Візова анкета заповнюється українською мовою в транслітерації, англійською або чеською мовами. Анкета повинна бути підписана заявником в пункті 37 і на останній сторінці. У разі, якщо заявник просить багаторазову візу, потрібно поставити підпис під декларацією про необхідність мати страховий поліс не тільки на першу поїздку, але і на всі наступні.

Ви можете завантажити і роздрукувати анкету, скориставшись посиланням нижче. Також анкету можна отримати безкоштовно у Візовому Центрі.

Щоб ознайомитись зі зразком заповнення анкети, будь ласка, натисніть тут.

Звертаємо увагу, що у Візовому Центрі доступна послуга заповнення візової анкети.
У зв'язку із Законом України «Про персональні дані» вводиться обов'язковий для підпису документ «Згода на обробку персональних даних» для кожного заявника (за неповнолітніх заявників підписують батьки / законні опікуни). Даний документ повинен бути підписаний кожним заявником особисто.

Після подачі документів менеджер Візового Центру видасть Вам чек з необхідною сумою до оплати і направить Вас в касу для оплати. Оплата повинна бути здійснена в день подачі документів. Візовий збір сплачується у Євро у касі банку всередині Візового Центру або у найближчому відділені банку. Оплата сервісного збору проходить у національній валюті (гривні). Банк додатково стягує комісію у розмірі 35 грн. з кожного заявника.

У будь-якому випадку явіться до Візового Центру у назначений час з повним пакетом документів і тільки після того менеджер надасть Вам більш детальну інформацію щодо оплат.

Назад Вперед