top-button

Важлива інформація

 • Шановні Клієнти!

  Раді повідомити Вам, що нова процедура реєстрації на короткострокові візи до Візових Центрів Чеської Республіки буде запроваджена з 20 жовтня 2020 року.

  Запит на реєстрацію буде здійснено шляхом сплати сервісного збору за консультаційну послугу Візового Центру (12 євро в місцевій валюті відповідно до курсу валют).

  Оплата може бути здійснена лише в одному з відділень банку «Idea банк» та лише заявником особисто (враховуючи чинні обмеження на подання заявок на отримання певних категорій короткострокових віз для всіх заявників, а також подання заявок на короткострокову робочу візу громадянами, які не є громадянами України, наполегливо рекомендується перевірити умови подання заяви, як вказані на нашому веб-сайті, до здійснення платежу)

  Після здійснення оплати, заявнику буде призначена дата подачі документів по телефону (письмове підтвердження реєстрації не буде видано).

  Статус запиту на реєстрацію можна перевірити на кожному етапі процесу реєстрації на нашому веб-сайті за адресою . Після призначення дати подачі документів заявник може побачити деталі свого запису за даним посиланням.

  Юрисдикція Посольства Чеської Республіки в м. Києві:

  Київ – 140

  Харків – 60

  Дніпро – 60

  Одеса – 40

  Юрисдикція Генерального Консульства Чеської Республіки в м. Львів:

  Львів – 100

  Ужгород – 150

  Івано – Франківськ – 50

  Для більш детальнішої інформації відвідайте сторінку ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ»

 • До уваги клієнтів! Про дотримання соціальної дистанції у разі виникнення черги при проведенні платежів у відділеннях банків партнерів.

  Візові Центри та наші партнери відповідально та уважно ставиляться до правил, які запроваджені державою щодо обмеження поширення коронавірусної інфекції.

  З огляду на запровадження платежів пріпейд для оформлення візи для виїду до Ресубліки Чехія та те, що такі платежі неможливо провести онлайн, маємо прохання до клієнтів:

  • Будь ласка, очікуйте на вулиці
  • Будь ласка, дотримуйтеся соціальної дистанції 1,5 м під час очікування
  • Користуйтеся масками та захисними рукавичками
  • Будьте ввічливі один до одного

  Зі свого боку, маємо запевнити, що наші партнери докладають всіх зусиль для того, щоб максимально оперативно провести необхідні платежі.

  Бережіть себе та будьте здорові!

 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Львів тимчасово призупиняє свою роботу з 15 жовтня 2020 р. і до наступного повідомлення.
 • Реєстрація на подачу документів на короткострокові візи з метою працевлаштування до юрисдикції Посольства Чеської Республіки в м. Києві було припинено 8 жовтня 00:00. На даний момент всі місця зайняті до 30 жовтня включно. Дата та час відкриття наступного запису буде опубліковано на нашому веб-сайті заздалегідь.

  Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у м. Івано-Франківськ починає роботу з 10 серпня 2020 р.

 • Шановні Клієнти! Починаючи з 25 серпня 2020 заявники мають можливість подати документи через Візові Центри на короткострокові візи з метою працевлаштування без обмеження мети. Йдеться лише про заяви, які подаються в Україні громадянами України, і якщо вони не перевищують максимальну кількість таких заяв, встановлених Міністерством закордонних справ після консультацій з Міністерством охорони здоров'я.
 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у м. Івано-Франківськ починає роботу з 10 серпня 2020 р.
 • Шановні заявники! З 13 липня 2020 необхідно подавати підтвердження від роботодавця. Без цього документу Ваш пакет не зможе бути прийнятий. Детальніша інформація тут
 • Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що громадяни Білорусі будуть сплачувати 35 Евро у звязку з підписанням договору про спрощення Візового режиму, який вступає в силу з 1 липня.
 • Шановні клієнти!

  Візові Центри Посольства Чеської Республіки починають прийом документів з 3 червня 2020 року. На даний момент Візові Центри будуть приймати сезонних працівників, тобто ті, хто їде з метою сезонного працевлаштування (відповідно до §96 Закону про зайнятість №435/2004 Зб. (чеською мовою), у чинній редакції, та відповідного положення Міністерства праці і соціальних питань №322/2017 (чеською мовою), у чинній редакції. Всі інші категорії віз прийматися не будуть до подальшого оголошення. Прийом та видача документів буде здійснюватися лише за попереднім записом.

 • Шановні Клієнти!

  В зв’язку з карантином в Україні всі Візові Центри призупинили свою роботу. Всі неотримані паспорти знаходяться у Візових Центрах і зможуть бути отримані після офіційного припинення карантину в країні. Для більш детальної інформації натисніть тут

 • Підвищення оплати за шенгенські заяви на візи

  Шановні Клієнти!

  Зверніть увагу: Станом на 2 лютого 2020 року плата за шенгенську візу для громадян третіх країн (короткочасне перебування) зросте з 60 до 80 євро (або еквівалентна сума в місцевій валюті). Діти віком від 6 років до 12 років сплачують шенгенський візовий збір у розмірі 40 євро (або еквівалентну суму в місцевій валюті).

  Для громадян України та інших держав, з якими укладено угоду про спрощення оформлення віз, плата за візу залишається незмінною (35 євро).

 • Шановні Клієнти!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими днями оплатити консульський збір в Idea Банку у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі 2 січня буде не можливо. Візові Центри будуть приймати документи тільки у заявників, які не будуть сплачувати консульський збір. 31 грудня Візовий Цетр Чехії працює лише на видачу паспортів Приносимо свої вибачення!

  Починаючи з 1 травня 2018 року, клієнти, які включені до урядової програми «Кваліфікований працівник», мають подавати документи на робочу карту у візовому центрі компанії VFS Global у Львові за адресою: м. Львів, вул. Джерельна, 18. До 30 квітня 2018 року включно, дані заяви подаються безпосередньо до Генерального консульства Чеської Республіки у Львові;

 • Увага! Шахрайство на ринку праці. Для отримання детальної інформації натисніть тут.