top-button

Новини та оновлення

 • news-img

  16 жовтня 2020

  Шановні Клієнти!

  Раді повідомити Вам, що нова процедура реєстрації на короткострокові візи до Візових Центрів Чеської Республіки буде запроваджена з 20 жовтня 2020 року.

  Запит на реєстрацію буде здійснено шляхом сплати сервісного збору за консультаційну послугу Візового Центру (12 євро в місцевій валюті відповідно до курсу валют).

  Оплата може бути здійснена лише в одному з відділень банку «Idea банк» та лише заявником особисто (враховуючи чинні обмеження на подання заявок на отримання певних категорій короткострокових віз для всіх заявників, а також подання заявок на короткострокову робочу візу громадянами, які не є громадянами України, наполегливо рекомендується перевірити умови подання заяви, як вказані на нашому веб-сайті, до здійснення платежу)

  Після здійснення оплати, заявнику буде призначена дата подачі документів по телефону (письмове підтвердження реєстрації не буде видано).

  Статус запиту на реєстрацію можна перевірити на кожному етапі процесу реєстрації на нашому веб-сайті за адресою . Після призначення дати подачі документів заявник може побачити деталі свого запису за даним посиланням.

  Юрисдикція Посольства Чеської Республіки в м. Києві:

  Київ – 140

  Харків – 60

  Дніпро – 60

  Одеса – 40

  Юрисдикція Генерального Консульства Чеської Республіки в м. Львів:

  Львів – 100

  Ужгород – 150

  Івано – Франківськ – 50

  Для більш детальнішої інформації відвідайте сторінку ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ»

 • news-img

  07 Вересня 2020

  Шановні клієнти! Кожен заявник, який був зареєстрований для подання заяви, зобов’язаний протягом 24 годин з моменту отримання терміну для подачі заяви надіслати на електронну адресу візового центру Emb_Cze_Ukr@vfsglobal.com (Юріздікція Посольство Чеської Республіки в м. Києві) та rezim_termin@vfsglobal.com (Юріздікція Генерального Консульства Чеської Республіки в м. Львова) скан-копію свого дозволу на роботу. Якщо заявник не надішле дозвіл на роботу до зазначеного часу, його реєстрація буде анульована. news-img

 • news-img

  25 Серпня 2020

  Громадяни України можуть подавати заяви на шенгенські візи з метою працевлаштування без обмежень. До праці чи до освітньої діяльності можна приступати лише після проходження другого RT-PCR тесту на COVID-19.

  Інформуємо, що громадяни України, які подають свої заяви в Україні, із набуттям чинності від 24 серпня 2020 р. можуть подавати заяви на шенгенські (короткострокові) візи з метою працевлаштування незважаючи на те, яку роботу вони будуть виконувати у ЧР.

  Зберігається обов'язок реєстрації через візові центри, як і правила територіальної приналежності при подачі.

  Одночасно звертаємо увагу, що відтепер у випадку, якщо на заявника поширюється пункт I.11 чинних Захисних заходів Міністерства охорони здоров'я ЧР (чеською мовою) (мета працевлаштування, студенти, педагоги), для нього діє обов'язок через 14 днів пройти другий RT-PCR тест на наявність SARS CoV-2 (без нього не можна приступити до праці чи навчальної діяльності). Це не стосується працівників міжнародних перевезень, якщо вони мають причину в'їзду, доведену відповідним документом.

 • news-img

  03 Липня 2020

  Зміни у візовій практиці та зобов’язання пройти ПЛР-тест після прибуття до Чехії

  ПЛР-тест потрібно пройти у Чехії. Буде потрібнo підтвердження від роботодавця чи навчального закладу.

  Уряд ЧР схвалив Захисні заходи Міністерства охорони здоров’я від 30 червня 2020 р., які вносять наступні зміни:

  Шенгенські візи

  у випадку, якщо заява подається з метою економічної або освітньої діяльності, то від 13.07.2020 р. обов’язком заявника буде надавати при подачі заяви також належним чином заповнене підтвердження від роботодавця / навчального закладу, який приймає заявника з метою економічної або освітньої діяльності на території ЧР – без цього документу заява не буде прийнятою; цей документ достатньо буде надати у формі скан-копії (оригінал не вимагатиметься);

  Документ повинен бути у формі підтвердження з боку роботодавця / навчального закладу, який приймає заявника з метою економічної або освітньої діяльності на території ЧР. У цьому документі цей суб’єкт вказує, що він забезпечить іноземцю:

  проживання на весь час його перебування у ЧР, у т.ч. місце, де будуть здійснюватися карантинні заходи у випадку відповідного розпорядження з боку органу охорони громадського здоров’я;

  медичний догляд, або зареєстрованого постачальника послуг охорони здоров’я на весь період його перебування на території ЧР, у т.ч. оплату медичного догляду, якщо він не забезпечений іншим способом;

  повернення до країни походження у випадку втрати мети перебування на території ЧР.

  до економічної чи освітньої діяльності належать, наприклад, працевлаштування, сезонне працевлаштування, навчання, тренінги, інша освітня діяльність, підприємництво, наукові дослідження тощо;

  обсяг цілей перебування, які приймаються для шенгенських заяв, не змінюється.

  Довгострокові візи та дозволи на проживання

  у випадку, якщо заява подається з метою економічної або освітньої діяльності, то від 13.07.2020 р. обов’язком заявника буде пред'явити перед видачею візи також належним чином заповнене підтвердження від роботодавця / навчального закладу (DOCX, 135 KB), який приймає заявника з метою економічної або освітньої діяльності на території ЧР – без цього документу віза не буде вклеєна; цей документ достатньо буде надати у формі скан-копії (оригінал не вимагатиметься);

  Документ повинен бути у формі підтвердження з боку роботодавця / навчального закладу, який приймає заявника з метою економічної або освітньої діяльності на території ЧР. У цьому документі цей суб’єкт вказує, що він забезпечить іноземцю:

  Документпроживання на весь час його перебування у ЧР, у т.ч. місце, де будуть здійснюватися карантинні заходи у випадку відповідного розпорядження з боку органу охорони громадського здоров’я;

  медичний догляд, або зареєстрованого постачальника послуг охорони здоров’я на весь період його перебування на території ЧР, у т.ч. оплату медичного догляду, якщо він не забезпечений іншим способом;

  повернення до країни походження у випадку втрати мети перебування на території ЧР.

  до економічної чи освітньої діяльності належать, наприклад, працевлаштування, сезонне працевлаштування, навчання, тренінги, інша освітня діяльність, підприємництво, наукові дослідження тощо;

  це буде стосуватися також і перенесення дійсної візової відмітки до нового закордонного паспорта.

  Консульство небуде вклеювати візи, які отримали позитивні рішення, з метою іншої освітньої діяльності, культурною і спортивною метою;

  Консульство буде приймати і заяви на постійне проживання земляків te заяви на підтвердженням про приналежність до чеської земляцької спільноти).

  ПЛР-тест на території ЧР

  Відповідно до вищезазначених Захисних заходів, з негайним набуттям чинності, кожен іноземець, який протягом останніх 14 днів понад 12 годин перебував на території країн, які не входять до списку країн з низьким ризиком зараження COVID-19, включаючи Україну, зобов’язаний повідомити про цю обставину одразу після прибуття на територію ЧР по телефону або іншим способом віддаленого доступу до крайської гігієнічної станції за місцем проживання або оголошеного перебування, і невідкладно (протягом 72 годин після прибуття) за свій рахунок пройти тест RT-PCR на наявність SARS CoV-2.

  До моменту надання результатів цього тесту іноземець не зможе на території ЧР займатися роботою, виконанням підприємницької чи іншої подібної діяльності або освітою у навчальних закладах.

  Цей обов'язок не поширюється на працівників міжнародних транспортних перевезень та іноземців, які мають дозвіл на проживання в ЄС, які протягом 24 годин через територію ЧР транзитом повертаються додому і при цьому мають ноту, видану відповідним посольством, а також дипломати та посадові особи міжнародних організацій, зареєстрованих у МЗС ЧР, якщо їхнє перебування у ЧР не перевищує 14 днів.

 • news-img

  24 Червня 2020

  Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що громадяни Білорусі будуть сплачувати 35 Евро у звязку з підписанням договору про спрощення Візового режиму, який вступає в силу з 1 липня.

 • news-img

  28 травня 2020

  Шановні клієнти!

  Візові Центри Посольства Чеської Республіки починають прийом документів з 3 червня 2020 року. На даний момент Візові Центри будуть приймати сезонних працівників, тобто ті, хто їде з метою сезонного працевлаштування (відповідно до §96 Закону про зайнятість №435/2004 Зб. (чеською мовою), у чинній редакції, та відповідного положення Міністерства праці і соціальних питань №322/2017 (чеською мовою), у чинній редакції. Всі інші категорії віз прийматися не будуть до подальшого оголошення. Прийом та видача документів буде здійснюватися лише за попереднім записом. Заявники не реєструються самостійно через наш сайт або кол центр, Міністерство сільського господарства Чеської Республіки формує списки заявників на основі заявок чеських компаній та на основі цих списків Візовий Центр самостійно зв’язується з конкретним роботодавці і призначає йому дату подачі документів. Заявник повинен прибути для подачі заяви точно в час, призначений Візовим Центром (більш рання або пізніша подача не буде дозволена).

  Ваша Безпека - Наш пріоритет

  Ключові заходи задля Вашого здоров’я та безпеки

  Наші Візові Центри дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

  Правила, які повинні дотримуватися всі клієнти:

  Вхід до Візового Центру можливе лише за попереднім записом і лише в назначений час

  Температурний скринінг на вході у ВЦ

  Обов’язкове використання масок та рукавичок

  Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки Візових Центрів

  Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м)

  Якщо Ви спізнилися, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.

 • news-img

  26 квітня 2020

  Можна повторно подати заяву на шенгенську візу без сплати візового збору, тоді, коли з’явиться можливість такої подачі.

  Іноземці, які отримали шенгенську візу в консульстві до оголошення надзвичайного стану 14 березня 2020 року і вже не змогли використати цю візу для поїздки до ЧР:

  будуть звільнені від візового збору у випадку подачі нової заяви на отримання шенгенської візи;

  при подачі заяви повинні, крім інших документів, пред’явити попередню невикористану візу;

  вищезазначене стосується лише власників віз, термін дії яких завершився, а не для власників багаторазових віз, які все ще зможуть реально подорожувати за дійсною візою.

  Іноземці, які подали заяву на отримання шенгенської візи в консульстві чи візовому центрі до оголошення надзвичайного стану 14 березня 2020 року та розгляд заяв яких було припинено:

  будуть звільнені від візового збору у випадку подачі нової заяви.

  Однак, в обох вищезазначених випадках, заявник повинен надати актуалізовані документи до заяви.

  Звертаємо увагу, що подати заяву на шенгенську візу таким способом буде можливо у момент, коли консульство розпочне прийом заяв з цією конкретною метою.

  Після відновлення діяльності візових центрів заявник і надалі буде звільнений від візового збору, але не від сплати сервісного збору.

 • news-img

  27 Квітня 2020

  Шановні клієнти,

  Зверніть увагу, що через пандемію COVID-19 Кабінетом Міністрів в Україні запроваджено карантинні заходи, тому Візові Центри залишатимуться закритими і не працюватимуть для отримання візових заявок чи доставки паспортів, доки карантинні заходи не будуть зняті Урядом України.

  У розпал пандемічної ситуації Візовий Центр робить виняткову спробу допомогти вам отримати паспорт, якщо ваша заява на візу була оброблена Посольством.

  До уваги клієнтів, які подавали заяву на отримання візи до Чехії в Посольство Київського округу до 13 березня та Консульство Львівського округу до 17 березня,паспорти яких опрацьовані Посольством та доступні у Візових Центрах. Співробітники Візових Центрів зв’яжуться з Вами щодо доставки паспорта протягом 5 - 7 днів. Будь ласка, очікуйте дзвінка з Візового Центру щодо Вашого паспорта, і не звертайтеся до ВізовогоЦ, оскільки всі Візові Центри в Україні закриті.

  . Залишайтесь вдома для Вашої безпеки та бережіть себе!

  VFS Global робить усе можливе, щоб задовольнити ваші вимоги.

 • news-img

  25 Березня 2020

  Шановні клієнти!

  У зв’язку з карантином в Україні всі Візові Центри призупинили свою роботу. Всі неотримані паспорти знаходяться у Візових Центрах і зможуть бути отримані після офіційного припинення карантину в країні. Всі паспорти, які були неотримані кур’єрською службою ТММ, знаходяться також в Візовому Центрі та будуть відправлені лише після припинення карантину. Будь-ласка, відвідуйте наш веб сайт для уточнення дати відновлення роботи Візових Центрів. У разі виникнення питань, Ви можете, звернутися за нашою електронною адресою info.czech@vfshelpline.com і ми відповімо Вам як найшвидше. Залишайтесь вдома для Вашої безпеки та бережіть себе!

 • news-img

  23 січня 2020 року

  Шановні Клієнти,

  Зверніть увагу: Станом на 2 лютого 2020 року плата за шенгенську візу для громадян третіх країн (короткочасне перебування) зросте з 60 до 80 євро (або еквівалентна сума в місцевій валюті). Діти віком від 6 років до 12 років сплачують шенгенський візовий збір у розмірі 40 євро (або еквівалентну суму в місцевій валюті).

  Для громадян України та інших держав, з якими укладено угоду про спрощення оформлення віз, плата за візу залишається незмінною (35 євро).

 • news-img

  30 грудня 2019 року

  Шановні Клієнти,

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими днями оплатити консульський збір в Idea Банку у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі 2 січня буде не можливо. Візові Центри будуть приймати документи тільки у клієнтів, які не будуть сплачувати консульський збір. 31 грудня Візовий Цетр Чехії працює лише на видачу паспортів Приносимо свої вибачення!

 • news-img

  20 грудня 2019 року

  Шановні клієнти, зверніть, будь ласка, увагу, що з 23 грудня 2019 року по 01 січня 2020 року включно візовий центр Чеської Республіки у Львові не буде приймати донесення документів та оплат по урядовій програмі «Кваліфікований працівник».

 • news-img

  13 грудня 2019

  Шановні клієнти, зверніть, будь ласка, Вашу увагу на те, що 31 грудня Візовий Сервіс Центр Чеської Республіки у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі буде працювати лише на видачу паспортів.
 • news-img

  30 вересня 2019

  Шановні заявники,

  З 1 жовтня 2019 року в Посольстві Чеської Республіки в Києві будуть діяти такі правила призначення часу для подання заяви на короткострокову візу:

  Заявнику необхідно надіслати свій запит щодо призначення дати подачі на електронну адресу Emb_Cze_Ukr@vfsglobal.com, вказавши при цьому „Запит на запис” як тему свого електронного листа.

  У запиті повинні бути вказані такі деталі:
  1. Ім'я та прізвище заявника
  2. Дата народження заявника
  3. Кількість дійсних паспортів / паспортів заявника
  4. Номер телефону заявника
  5. Електронна пошта заявника
  6. Мета поїздки (робота, запрошення, туризм, бізнес, культура, інше тощо)
  Кожен запит міститиме 2 вкладення:

  1. Сканована копія дійсного паспорта / паспорта заявника у форматі pdf
  2. Сканована копія документа, що підтверджує мету поїздки у форматі pdf (наприклад, дозвіл на роботу, трудовий договір, бронювання житла, запрошення тощо).
  Заявник отримає дату та час подачі документів на свою електронну адресу. Додатково, співробітник VFS зв’яжеться із заявником для підтвердження дати й часу подачі документів.

  Зверніть увагу, що кількість місць обмежена, і Посольство Чехії приймає заяви лише за попереднім записом.

  Будь ласка, зауважте, що запит, який не відповідає встановленим вище вимогам, тобто надісланий без усіх необхідних деталей та вкладених файлів, не буде опрацьований.

  VFS буде опрацьовувати всі запити на запис до Посольства в робочий час (з 08:30 до 15:30). Запити, відправлені в неробочий час, будуть оброблятися на наступний робочий день.

  Електронна скринька Emb_Cze_Ukr@vfsglobal.com служить лише для призначення запису. Будь-які інші запити, надіслані на цей електронний лист, не будуть розглянуті.
 • news-img

  21 вересня 2019

  Шановні заявники!

  З 23 вересня 2019 рокувізові центри у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді приймають документи для отримання чеської короткострокової візи лише від громадян України, Білорусії та Росії. Громадяни інших країн подають документи безпосередньо до Генерального Консульства Чеської Республіки у Львові.

 • news-img

  30 липня 2019

  Шановні заявники!

  • З 31 липня 2019 року візовий збір з метою отримання довготермінової візи в рамках проекту Режим Україна буде скаладати 5000 чеських крон. Оплата здійснюється в євро в день подачі документів.

 • news-img

  16 квітня 2019

  Шановні заявники!

  • Зверніть увагу, що у зв'язку з святковими днями заявники не зможуть сплатити візовий збір 30 квітня 2019 року у Візових центрах в Одесі та Харкові, дані Візові Центри зможуть приймати тільки справи, за яких не потрібно оплачувати візовий збір. Візовий центр у Києві та Дніпро приймає заявки як звичайно. Прийняті заявки 30 квітня в Харкові і Одесі будуть передані до Візового відділу Посольства Чехії тільки 3 травня 2019 року в зв'язку з Пасхальними святами в Україні. Прийняті заявки 30 квітня в Києві та Дніпрі будуть оброблені як звичайно і доставлені в Посольство Чехії на наступний робочий день. Приносимо свої вибачення за незручності.

 • news-img

  08 квітня 2019

  Шановні заявники!

  • Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у квітні та травні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-img

  31 грудня 2018

  • Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими днями оплатити консульський збір в Візовому Центрі міста Одеси та Харкова 2 січня буде не можливо. Візові Центри будуть приймати документи тільки у заявників, які не будуть сплачувати консульський збір. Приносимо свої вибачення!

   Зверніть, будь ласка

 • news-img

  07 грудня 2018

  Шановні заявники,

  • Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-img

  10 серпня 2018

  Шановні заявники,

  • 24 серпня Візові Центри будуть зачинені в зв’язку з Днем Незалежності України.

 • news-img

  22 червня 2018

  Шановні заявники,

  • Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із вихідними днями банків 29 червня 2018 Візові Центри у Харкові та Одесі зможуть приймати лише тих заявників, які звільняються від сплати консульського збору.

 • news-img

  27 квітня 2018

  Шановні заявники,

  • Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у червні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-img

  11 May 2018

  Шановні заявники,

  Інформуємо Вас про те, що, починаючи з 17.05.2018 року, Ви можете подати документи до візового центру Ужгорода, Львова та Івано-Франківська з метою отримання Шенген візи до Чеської Республіки лише за попереднім записом.

  Будь ласка, зауважте, що запис на подачу документів до візового центру є безкоштовним. Заявники мають змогу зареєструватись до візового центру з допомогою веб-сайту (http://www.vfsglobal.com/czechrepublic/ukraine/Schedule_an_appointment.html)

  або зателефонувавши в кол-центр за номерами телефонів: +38 050 419 3009; +38 044 594 96 59.

  Дзвінки приймаються з пн. по пт, з 08:00 до 18:00 (окрім вихідних та святкових днів)

  Звертаємо Вашу увагу на те, що Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові тимчасово виділяє в день 400 місць для подачі документів на всі три візові центри в Західній Україні.

 • news-img

  27 квітня 2018

  Шановні заявники,

  • Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із вихідними днями банків 30 квітня 2018 Візові Центри у всіх містах (окрім Києва, Дніпра та Львова) зможуть приймати лише тих заявників, які звільняються від сплати консульського збору. 

 • news-img

  27 квітня 2018

  Шановні заявники,

  • Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у травня, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-img

  10 квітня 2018

  Шановні заявники,

  • термін розгляду справ по Чехії по Львівському консульському округу може тривати від 10 до 30 календарних днів, а також додаткові 2 дні на трансфер документів з ВЦ до Генерального Консульства Республіки Чехії у Львові та 2 дні на зворотню доставку з Генерального Консульства Республіки Чехії у Львові до ВЦ.
 • news-img

  23 січня 2018

  Шановні заявники!

  Зверніть, будь ласка, увагу на те, що термін розгляду документів у Генеральному консульстві Чеської Республіки м. Львова (Візові Центри Львова, Ужгорода, Івано-Франківська) складає від 10 календарних днів та може тривати до 30 днів, а також додаткові 2 дні на трансфер документів з Візового Центу до Генерального Консульства та 2 дні на зворотню доставку паспорта з Генерального Консульства до Візового Центру. Просимо Вас розраховувати Ваш час завчасно.

   

 • news-img

  28 грудня 2017

  Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу, що з 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові переїхав за новою адресою: Львів, вул. Джерельна, 18.

 • news-img

  20 грудня 2017

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими та вихідними днями у грудні та січні, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • news-img

  05 грудня 2017

  Шановні заявники,

  • Інформуємо Вас про те, що, починаючи з 04.12.2017 року, Генеральне консульство Чеської Республіки здійснюватиме прийом документів з метою отримання короткострокової візи до Чехії (від мешканців Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей) та Франції (від мешканців Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей) прямо у приміщенні Генерального консульства Чеської Республіки за адресою м. Львів, вул. Антоновича, 130а лише за попереднім записом за допомогою веб-сайту http://www.vfsglobal.com/czechrepublic/ukraine/Schedule_an_appointment.html. Документи без реєстрації прийматись до розгляду не будуть (за винятком членів родини громадян ЄС та чеських земляків, які можуть подавати документи у будь-який день у робочі години консульства).

   Кількість місць для подачі документів прямо у Генеральному консульстві Чеської Республіки у Львові обмежена. Без попередньої реєстрації та без обмежень у кількості місць Ви маєте можливість подати документи в одному з візових центрів у наступних містах: Львів, Ужгород, Івано-Франківськ.
   Більш детальну інформацію щодо подачі документів до одного з візових центрів Ви можете отримати на веб-сайті: http://www.vfsglobal.com/czechrepublic/ukraine/index.html

   

 • news-img

  23 листопада 2017

  Шановні заявники,

  Інформуємо Вас, що з 24.11.2017 з 13:00 ПАТ «Ідея Банк» по технічним причинам не зможе примати платежі на оформлення віз по Чехіїї, Австрії та Греції.

  Робота банку буде відновлена 27.11.2017 після 14:00.

  Будь ласка, приміть до уваги, що в зв’язку з зупинкою роботи банку, Візовий Центр не зможе приймати документи на вищезазначені країни.

  Вибачте за тимчасові незручності.

 • news-img

  05 Жовтня2017

  Шановні заявники, зверніть, будь ласка, Вашу увагу на те, що Візовий Сервіс Центр Чеської Республіки буде зачинений 16 жовтня в зв`язку з державним святом «День Захисника України».

 • news-img

  04 Серпня2017

  Шановні заявники, зверніть, будь ласка, Вашу увагу на те, що Візовий Сервіс Центр Чеської Республіки буде зачинений 24 серпня в зв`язку з державним святом «День Незалежності».

 • news-img

  23 July 2017

  Подати візові заяви в усіх Візових Центрах Чеської Республіки в Україні можливо без попереднього запису.

 • news-img

  29 June 2017

  До уваги заявників, що планують поїздки до країн Шенгенської зони:

  Починаючи з 11 червня 2017 року заявники, що мають біометричний паспорт не потребують візу для короткострокових поїздок до країн Шенгенської зони. Для того, щоб отримати більш детальну інформацію з цього приводу, відвідайте сайт Посольства Чеської Республіки або відвідайте вебсайт «Відкритої Европи», офіційної кампанії Делегації ЕС, що має на меті проінформувати громадян України про можливості та зобов'язання безвізового режиму.

 • news-img

  29 June 2017

  Звертаємо увагу заявників, що згідно з розпорядженням Посольства Чеської Республіки, не будуть прийматися заяви на розгляд на візи з біометричними паспортами в разі, якщо подорож запланована після 11 червня 2017 року (включно).

 • news-img

  29 June 2017

  ВАЖЛИВО! Заявникам, що мають біометричні паспорти та планують поїздку до Чеської Республіки з метою працевлаштування, необхідно подавати документи на отримання короткострокової візи з метою праці, незалежно від дати поїздки.

 • news-img

  13 March 2017

  Подати візові заяви в усіх Візових Центрах Чеської Республіки в Україні можливо як за попереднім записом, так і без.

 • news-img

  28 December 2016

  Починаючи з 3 січня 2017 року скасовується обов'язковий запис на подачу документів до візових центрів Чеської Республіки в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Ужгороді та Івано-Франківську. Подати візові заяви можливо буде як за попереднім записом, так і без.

 • news-img

  29 April 2016

  Візовий Центр в Івано-Франковську переїжджає

  Шановні заявники, приміть до уваги що Візовий Центр Чеської Республіки в Івано-Фраківську з 10 травня 2016 року переїжджає за новою адресою – вул. Тролейбусна 7А

 • news-img

  08 April 2016

  Візовий Центр в Харкові переїжджає

  Шановні заявники, приміть до уваги що Візовий Центр Чеської Республіки в Харкові з 18 квітня 2016 року переїжджає за новою адресою – вул. Героїв Праці 7, 2 поверх, ТЦ”Караван”.

 • news-img

  04 March 2016

  Інформуємо, що від 14 березня 2016 року Посольство Чеської Республіки в Україні та Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові припиняє співпрацю з акредитованими туристичними компаніями. Заявники на шенгенські візи також й надалі зможуть з документами цих та інших туристичних компаній подавати свої заяви на шенгенські візи, однак лише самостійно.

 • news-img

  29 December 2015

  Візовий Центр Консульства Чеської Республіки почне прийом візових заяв у м. Харків з 04 Січня 2016 року.

  Щоб записатися на подачу документів, будь ласка, перейдіть по даному посиланню або зателефонуйте за наступними номерами: +38 050 1179071 +38 044 5949659.

 • news-img

  24 October 2015

  Будь ласка, зверніть увагу, що заявникам, які подають документи для отримання Шенгенської візи до Візового Центру Чеської Республіки в Дніпропетровську 29 та 30 жовтня, необхідно буде сплатити візовий збір в найближчому відділенні IDEA bank, оскільки відділення у Візовому Центрі буде зачинено в зв’язку з переїздом. Найближче відділення знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Артема, 3-А

 • news-img

  23 October 2015

  Візовий Центр в Дніпропетровську переїжджає

  Шановні заявники, приміть до уваги що Візовий Центр Чеської Республіки в Дніпропетровську з 2 листопада 2015 року переїжджає за новою адресою - проспект Карла Маркса 22, 2 поверх, ТЦ «Атріум».

 • news-img

  07 Жовтня 2015

  Шановні заявники, зверніть, будь ласка, Вашу увагу на те, що Візовий Сервіс Центр Чеської

  Шановні заявники, зверніть, будь ласка, Вашу увагу на те, що Візовий Сервіс Центр Чеської Республіки буде зачинений на прийом документів 14 жовтня в зв`язку з державним святом «День Захисника України».

 • news-img

  14 Вересня 2015

  Візовий Центр Консульства Чеської Республіки почне прийом візових заяв у м. Івано-Франківськ з 17 вересня 2015 року.

  Щоб записатися на подачу документів, будь ласка, перейдіть по даному посиланню або зателефонуйте за наступними номерами: +38 050 1179071 +38 044 5949659.
  Візові Центри приймають документ и на короткострокову візу до Чеської Республіки лише за попереднім записом.

 • news-img

  13 June 2015

  Звертаємо увагу, що візові заяви приймаються лише за попереднім записом. Візовий центр буде змушений відмовити у прийомі документів тим заявників, які не здійснили заздалегідь запис на подачу документів.

 • news-img

  24 March 2015

  Візовий Центр Чеської Республіки буде не в праві приймати неповні комплекти документів.

  Відповідно до вимог Консульства Чеської Республіки, починаючи з 1 квітня 2015р. Візовий Центр буде не в праві приймати документи у заявників, які надають неповний комплект документів. Просимо усіх заявників заздалегідь підготувати повний пакет документів відповідно до обраної візової категорії.

 • news-img

  11 March 2015

  Повідомляємо Вас, що Візовий Центр Консульства Чеської Республіки м. Київ з 16 березня 2015р. змінює адресу.

  Нове розташування Візового Центру: м. Київ, площа Спортивна, 1А, Бізнес-центр «Гулівер», 8 поверх.

 • news-img

  07 February 2015

  З 02.02.2015р. у Візовому Центрі доступна додаткова послуга – страхування. Кожен заявник має змогу придбати медичний страховий поліс та Грін карту безпосередньо у Візовому Центрі при подачі документів. Послуга доступна у Візових Центрах м. Київ, Львів та Одеса.

 • news-img

  24 January 2015

  Повідомляємо Вас, що Візовий Центр Консульства Чеської Республіки у м. Одеса з 26.01.2015р. змінює адресу. Нове розташування Візового Центру: м. Одеса, вул. Канатна, 22.

 • news-img

  24 December 2014

  Повідомляємо Вас, що Візовий Центр Консульства Чеської Республіки у м. Дніпропетровськ з 29.12.2014р. змінює адресу. Нове розташування Візового Центру: м. Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15А, 1 поверх, БЦ «Ступені».

 • news-img

   

  Візовий Центр Консульства Чеської Республіки почне прийом візових заяв у м. Київ, Дніпропетровськ та Одеса з 03 листопада 2014р., а у м. Львів та Ужгород з 10 листопада 2014р.

  Щоб записатися на подачу документів, будь ласка, перейдіть по даному посиланню або зателефонуйте за наступними номерами:  +38 050 1179071 +38 044 5949659.

  Візові Центри приймають документ и на короткострокову візу до Чеської Республіки лише за попереднім записом.

 • news-img

   

  У зв'язку з Законом України «Про персональні дані» вводиться обов'язковий для підпису документ «Згода на обробку персональних даних» для кожного заявника (за неповнолітніх заявників підписують батьки / законні опікуни). Звертаємо увагу, що заявники, що подають документи через довірену особу, також повинні підготувати даний документ заздалегідь. Щоб завантажити Згоду на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут.

 • news-img

   

  Посольство Чеської Республіки не рекомендує співпрацювати з будь-якими не уповноваженими агентами - особливо агентами, які пропонують свої послуги поза Консульством та Візовим Центром. Посольство Чеської Республіки та Візовий Центр радять уникати даних дій.

 • news-img

   

  Посольство Чеської Республіки раде повідомити Вам про відкриття Візових центрів на території України. Візові центри приймають документи на короткострокові візи до Чехії. На даному сайті Ви можете ознайомитися детальніше з процедурою подачі документів, необхідними документами, а також необхідними сумами оплат. Щоб переглянути адреси Візових центрів, будь ласка, натисніть тут.