top-button

ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Крок 1:

Визначте мету поїздки до Республіки Чехії та зберіть усі необхідні документи.

  • У випадку короткострокового перебування (максимум 90 днів протягом наступних 180) Ви маєте подавати документи на отримання візи Шенген
  • У випадку довгострокового перебування (більше 91 дня протягом наступних 365) Ви маєте подавати документи на отримання національної візи.

Щоб отримати більше інформації про візу Шенген – натисніть тут, про національну візу – натисніть тут.

Підготуйте повний комплект документів, необхідних для подачі на обрану Вами категорію візи. Cписок необхідних документів можна знайти на сайті.

Крок 2:

Перевірте відповідність до Консульського округу.

Консульські округи представницьких та консульських установ Чеської Республіки в Україні визначені наступним чином:

.
  1. Консульський відділ Консульства Чеської Республіки в Києві:

    Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Харківська, Херсонська області, а також Севастополь і Автономна Республіка Крим.

    Заявники, які проживають в даних областях, можуть подати документи до Візового Центру м. Київ, Одеса, Харків чи Дніпра.
  2. Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові:

Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області.

Заявники, які проживають в даних областях, можуть подати документи до Візового Центру м. Львів, Івано-Франківськ або Ужгород.

Щоб переглянути адреси Візових центрів, будь ласка, натисніть тут.

Крок 3:

Здійсніть попередню оплату сервісного збору для реєстрації до Візового Центру з метою подачі документів.

Зібравши всі необхідні документи, здійсніть попередню оплату сервісного збору за послуги Візового Центру, наступним чином:

У відділенні Ідея Банку (адреси відділень – натисніть тут) або у відділенні Кредо Банку (адреси відділень – натисніть тут) на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорту, оплатіть сервісний збір (для оримання інформації про актуальну вартість послуги Візового Центру натисніть тут). У випадку здійснення оплати за неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.

Під час здійснення оплати необхідно:

1. Вказати актуальний номер Вашого особистого телефону. 2. Обрати Візовий Центр, до якого будете подавати документи (відповідно до Консульського округу згідно з Вашою реєстрацією місця проживання (пропискою).

Після здійснення оплати Ви отримаєте квитанцію з унікальним кодом PTN для реєстрації.

ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним, доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, або номер телефону, що Вам не належить, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти.

Можна здійснити лише одну оплату для одного клієнта. У випадку, якщо Вами буде здійснено кілька оплат, а дата Вашої реєстрації по першій оплаті ще не мине – по всіх наступних оплатах здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти цих оплат.

Крок 4:

Здійсніть реєстрацію до Візового Центру.

На наступний робочий день після здійснення оплати, отриманий банківський код (PTN) буде активований через систему реєстрації. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням.

Автоматична система реєстрації призначить Вам дату й часу подачі документів, в залежності від наявності вільних місць, але не раніше ніж 3 дні від дня оплати. Зверніть увагу, що оператори колл-центру та співробітники Візовго Центру не впливають на призначені системою дату і час, і не можуть їх коригувати чи змінювати.

Важливо! Номер телефону на який здійснена оплата сервісного збору має бути постійно ввімкнений та в мережі. В іншому випадку оператор кол-центру не зможе додзвонитися та підтвердити дату подачі документів.

Крок 5:

Коли автоматична система реєстрації з Вами зв’яжеться (зверніть увагу, що виключно клієнт може підняти слухавку та підтвердити дату подачі документів.), вона проінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів до Візового Центру. Якщо призначена системою дата Вам підходить, будь ласка, підтвердіть її у розмові з системою. На підставі Вашої згоди система затвердить дату подачі в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до Візового Центру.

Крок 6:

Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор відхилить запроновану реєстрацію.

Наступна дата і час подачі документів будуть автоматично вибрані системою не раніше ніж за 3 дні від першої запропонованої дати і буде залежати від наявності вільних місць. Очікуйте наступний дзвінок від оператора колл-центру з інформацією про другу запропоновану системою дату.

Крок 7:

Після повторного дзвінка, система поінформує Вас про другу автоматично зарезервовану дату і час подачі документів до Візового Центру. У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до Візового Центру для подачі документів.

У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано, а Вам необхідно буде звернутися до Візового Центру для повернення коштів. Будь ласка, натисніть тут для здійснення реєстрації до Візового центру для написання заяви на повернення коштів.

Якщо після здійснення оплати, з вами не зв’язалися протягом близько 3 днів, просимо відвідати наш сайт і перевірити статус своєї оплати (PTN) – натисніть тут

Якщо статус коду є активним для реєстрації – це означає, що дату ще не зарезервовано і необхідно очікувати зміни статусу.

У випадку, якщо дата вже зарезервована, просимо очікувати на дзвінок оператора для підтвердження дати реєстрації. Додаткову інформацію можна отримати зателефонувавши у колл-центр.

<