top-button

Правила безпеки

  Ваша Безпека

  Наш пріоритет

  Ключові заходи задля Вашого здоров’я та безпеки

  Наші Візові Центри дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

  Безпека для нас – понад усе.

  Правила, які повинні дотримуватися всі клієнти:

  Температурний скринінг на вході у ВЦ

  Обов’язкове використання масок та рукавичок

  Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ВЦ

  Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м)

  Регулярна дезінфекція приміщення засобами, схваленимим ВОЗ

  Регулярна дезінфекція поверхонь

  Згідно правил безпеки діють наступні обмеження:

 1. Забороняється використання мобільних телефонів, ноутбуків, портативних преєрів, електронних книжок, фото/відеоапаратури та інших автономних електронних пристроїв, а також електронних носіїв інформації. За наявності вказаних пристроїв при відвідуванні Візового Центру, вони мають бути вимкнені.

 2. Забороняється відвідування Візового Центру у разі наявності при собі наступних предметів (незалежно від можливої ​​наявності ліцензій або дозволів):
  • Будь-які види вогнепальної, травматичної чи пневматичної зброї;
  •  Електрошокери, газові балончики та інші засоби самозахисту;
  •  Холодна зброя, колючо-ріжучі предмети, у тому числі побутового призначення;
  •  Вибухові, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, піротехніка;
  •  Отруйні та токсичні речовини;
  •  Запаковані конверти, посилки, інші пакунки, що виключають можливість візуального встановлення змісту;
  •  Великогабаритні валізи, сумки, огляд яких може бути ускладнений через значний об’єм;
  •  Алкоголь і продукти харчування.

  Зазначений перелік не є вичерпним. На розсуд співробітників Служби Безпеки відвідування Візового Центру за наявності інших предметів також може бути обмежено.

Дозволені предмети:

Папки, що містять Ваш паспорт та інші документи, що відносяться до процесу оформлення Візи, дозволяється проносити до Візового Центру тільки після відповідної перевірки Служби Безпеки.

Відвідування Візового Центру з перерахованими вище предметами заборонено, камера схову особистих речей відвідувачів у Візовому Центрі не передбачена, у зв'язку з чим Візовий Центр не може забезпечити зберігання, а так само нести відповідальність за збереження особистих речей відвідувачів. На підставі викладеного, просимо Вас самостійно і завчасно подбати про місце зберігання речей і предметів, за наявності яких забороняється відвідування Візового Центру.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що у Візовий Центр не допускаються супроводжуючі - друзі, родичі, коллеги, тощо, за винятком випадків, коли присутність супроводжуючого необхідна (супровід літніх людей, інвалідів, дітей).